GRAFICO Český pohár / Opava


kategorie: Ženy
1. 7. 2017 - 2. 7. 2017
  • kvalifikace ČP žen v Opavě se bude hrát systémem Q12-2KO, začátek v 15,00 hodin
update 29/6 20h
  • kvalifikace začíná v 17h, systémem Q7 (první 3 dvojice v kvalifikaci postupují rovnou hl.soutěže, tj. nemusí na kvalifikaci jezdit. Dvojice nasazené v kvalifikaci na 4.-7. místě si zahrají o 3.postupová místa, od 17h)

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 60.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 54.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 54.00
3 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 42.00
5 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 36.00
5 Adéla Machová 36.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
7 Ľubica Šipošová SVK 30.00 Lucie Behúnová 30.00
9 Kateřina Holišová TJ ODRY, z.s. 24.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Kristýna Kolouchová 24.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 18.00 Klára Kotasová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 18.00
13 Nikola Němcová 18.00 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
13 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Marie Kurková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 18.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00 Elizabeth Adenubiová TJ Slavoj Břevnov z. s. 12.00
17 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 12.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 12.00 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 12.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Kristýna Posltová 12.00
17 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 12.00 Michaela Šmejcká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Silvia Poszmiková SVK 12.00 Valeria Budaiová 12.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 12.00
25 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018