Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

MČR klubů


kategorie: Muži
26. 8. 2017 - 27. 8. 2017

Model stejný jako loňský rok, tj. za klub startují 2 týmy mužů, 2 týmy žen a 1x mixový pár (který může i nemusí byt složený z předchozích 4 dvojic).

Přihlašujte se již v daném složení (1. a 2. ženská či mužská dvojice) na turnaj MČR klubů - ženy, resp. muži. Pokud v mixové dvojici startuje někdo navíc (tj. není již součástí některé ženské či mužské dvojice), pošlete složení mixové dvojice na email prihlasky.beach@cvf.cz

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 0.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 0.00
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 0.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.00
2 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 0.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 0.00
2 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 0.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 0.00
3 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 0.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 0.00
3 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 0.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 0.00
4 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 0.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 0.00
4 Jakub Gála Kladno volejbal cz 0.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 0.00
5 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 0.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 0.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 0.00 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 0.00
6 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00
6 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 0.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 0.00
7 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 0.00 Adam Šindel Tělovýchovná jednota PRAGA 0.00
8 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 0.00 Filip Maroušek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.00
8 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 0.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0.00
9 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 0.00 Marek Brychta Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 0.00
9 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 0.00 Jakub Kašík Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 0.00
© ČVS 2015-2018