Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR / Praha, Gutovka


kategorie: Muži
1. 9. 2017 - 3. 9. 2017

Online výsledky a rozpis utkání:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GLFYxx24VqqMhBeVmSiry2nBqknjoQNgPvjecQ5OD3U/edit?usp=sharing

Poznánka 29. 8. 2017:

Nebyly uděleny žádné DK.

Poznámka 29. 8. 2017:

Pro hráče je možné trénovat na kurtech v areálu Gutovka ve čtvrtek 31.8. 2017 od 18 do 20 hod.

Poznámka 10. 8. 2017:

Prizemoney činí 100 000 Kč na kategorii.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 150.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 150.00
2 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 135.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 135.00
3 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
4 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 105.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 105.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 90.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 90.00
5 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 90.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 90.00
5 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 90.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 60.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 60.00 Martin David Kladno volejbal cz 60.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 60.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 60.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 60.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
13 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 45.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 45.00
13 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 45.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 45.00
13 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 45.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018