Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR / Praha, Gutovka


kategorie: Ženy
2. 9. 2017 - 3. 9. 2017

Online výsledky a rozpis utkání:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hSmCLllEcH8bK5KH_vP2RHlAdu4vdqIc6Do4HUFfLN8/edit?usp=sharing

Poznámka 29. 8. 2017:

Nebyly uděleny žádné DK.

Poznámka 29. 8. 2017:

Pro hráče je možné trénovat na kurtech v areálu Gutovka ve čtvrtek 31.8. 2017 od 18 do 20 hod.

Poznámka 10. 8. 2017:

Prizemoney činí 100 000 Kč na kategorii.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 150.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 150.00
2 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 135.00 Markéta Sluková 135.00
3 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
4 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 105.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 105.00
5 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 90.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 90.00
5 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 90.00
5 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 135.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 90.00
5 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 90.00
9 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 60.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 60.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
9 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 Anna Komárková VK Brno, z.s. 60.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 60.00
13 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00
13 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 45.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 45.00
13 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 45.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 45.00
13 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018