Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Pískomil Český pohár (celostátní) / Olomouc


kategorie: Dívky U20
1. 7. 2017 - 2. 7. 2017

Poznámka 29. 6. 2017:

Z důvodů souběhu příliš mnoha (beach)volejbalových akcí nebude tento turnaje obsazen rozhodčími ABV. Utkání budou rozhodovat poražené týmy z předchozích utkání na kurtu. Omlouvám se a děkujeme za pochopení.


online výsledky:

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 60.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 60.00
2 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 54.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
4 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 42.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
5 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 36.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 30.00 Tereza Helanová 30.00
7 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 30.00
9 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Tereza Balonová 24.00
9 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Eliška Nimmerrichterová TJ Šumperk, z.s. 18.00 Eliška Mazáková TJ Šumperk, z.s. 18.00
13 Eliška Pavelková TJ Šumperk, z.s. 18.00 Barbora Mertová 18.00
13 Ivana Přichystalová TJ Minerva Boskovice 18.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00
© ČVS 2015-2018