Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR U22 / Chodov


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
22. 7. 2017 - 23. 7. 2017

Poznámka 20. 7. 2017:

Změna harmonogramu! Začátek sobotního programu utkání bude v 9:00.

V Hracím řádu 2017 je chybně uvedeno, že hráči a rozhodčí mají i na MČR mládeže stravování od pořadatele zdarma. Toto ustanovení platí pouze na MČR dospělých. Omlouváme se za chybu.


online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Markéta Majdáková 40.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 40.00
2 Františka Skalická VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 36.00
3 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 32.00
4 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 28.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 28.00
5 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Daniela Hárovníková 24.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 24.00
7 Radka Horáková Tělocvičná jednota Sokol Spořilov 20.00 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 20.00
7 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 20.00
9 Adéla Jílková 16.00 Barbora Křečková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 16.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 16.00
9 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 16.00
13 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 12.00 Eva Škorvánková VSK MFF UK Praha, z.s. 12.00
13 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Žaneta Holečková 12.00 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018