UNIQA Mistrovství ČR U18 / Opava


kategorie: Juniorky
4. 7. 2017 - 5. 7. 2017

Poznámka 28. 6. 2017:

Místo v turnaji po neudělené DKA bude zaplněné dvojicí přihlášenou dle žebříčku U20. Místo bylo zaplněno dvojicí nejdříve přihlášenou z náhradních dvojic.

Poznámka 26. 6. 2017:

standardní uzávěrka přihlášek: 26. 6. v 20:00
zveřejnění divokých karet a spuštění dopřihlášek: 27. 6. v 20:00
uzávěrka volného odhlášení: 3. 7. v 12:00
uzávěrka nasazení hlavní soutěže: 4. 7. v 20:00

Poznámka 24. 6. 2017: POZOR! Standardní uzávěrka přihlášek na tento turnaj je již v pondělí 26. 6. v 20:00.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 45.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 45.00
3 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 40.00
4 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 35.00
5 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 25.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 25.00
7 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 25.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
9 Tereza Novotná 20.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 20.00
9 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 20.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 20.00
9 Monika Navrátilová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
13 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 15.00 Tereza Balonová Beachklub Ládví z.s. 15.00
13 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 15.00 Pavlína Selingerová 15.00
13 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 15.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018