Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství ČR U18 / Opava


kategorie: Chlapci U20
4. 7. 2017 - 5. 7. 2017

Poznámka 26. 6. 2017:
standardní uzávěrka přihlášek: 26. 6. v 20:00
zveřejnění divokých karet a spuštění dopřihlášek: 27. 6. v 20:00
uzávěrka volného odhlášení: 3. 7. v 12:00
uzávěrka nasazení hlavní soutěže: 4. 7. v 20:00

Poznámka 24. 6. 2017: POZOR! Standardní uzávěrka přihlášek na tento turnaj je již v pondělí 26. 6. v 20:00.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 45.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 45.00
3 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
4 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 35.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 35.00
5 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 30.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 30.00
5 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 30.00
7 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 25.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 25.00
7 Richard Masař 25.00 Tomáš Kristian Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 25.00
9 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 20.00 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 20.00
9 Jakub Maršál Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 20.00
9 Tomáš Deiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Michal Nachtnebl SK Kojetín 2016, z.s. 20.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 20.00 Daniel Jaško Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 20.00
13 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 15.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 15.00
13 Samuel Piosek Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018