Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Pohár ČVS, Opava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
2. 6. 2011 - 5. 6. 2011
Začátek kvalifikace čtvrtek 15:30

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Markéta Sluková Beachwell Pelhřimov 50.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00
2 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
4 Eliška Krejčí 35.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 35.00
5 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 30.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
6 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Barbora Kolářová Sportovní klub Meteor Praha 30.00
7 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 25.00 Veronika Nucová 25.00
8 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 25.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 25.00
9 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00
10 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 20.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00
11 Laura Holubcová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Ilona Šotkovská 20.00
12 Simona Valášková 20.00 Hana Valešová 20.00
13 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Šárka Vodenková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 15.00
14 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Irena Pokorná Kladno volejbal cz 15.00
15 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 15.00
16 Klára Kotasová Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 15.00 Markéta Janouchová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
17 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 10.00 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 10.00
18 Pavlína Plucnarová Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 10.00 Radka Trulíková 10.00
19 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00
20 Barbora Pilátová 10.00 Hana Třešňáková 10.00
21 Lucie Haškovcová 5.00 Kamila Červenková Tělovýchovná jednota Ostrava 5.00
22 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 5.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 5.00
23 Klára Sedláčková Tělovýchovná jednota Ostrava 5.00 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018