Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
2.5.2016

Nominace na nejlepší volejbalisty České republiky v soutěžním období 2015/2016

Níže naleznete nominaci v patnácti kategoriích o nejlepší volejbalisty České republiky v soutěžním období 2015/2016. Vyhlášení proběhne v sobotu 14.května 2016 v Městském divadle v Brně.

Kategorie 1. - Volejbalista

  • Jan Hadrava
  • Jan Štokr
  • Lukáš Ticháček

Kategorie 2. - Volejbalistka

  • Helena Havelková
  • Aneta Havlíčková
  • Michaela Mlejnková

Kategorie 3. - Nejlepší hráč české extraligy

  • Donovan Džavoronok
  • Jakub Janouch
  • Lubomír Staněk

Kategorie 4. - Nejlepší hráčka české extraligy

  • Petra Kojdová
  • Melissa Vargas
  • Kathlen Weiss

Kategorie 5. - Trenér(ka) družstva mužů

  • Martin Demar
  • Ondřej Marek
  • Michal Nekola

Kategorie 6. - Trenér(ka) družstva žen

  • Miroslav Čada
  • Stanislav Mitáč
  • Zdeněk Pommer ml.

Kategorie 7. - Beachvolejbalový pár mužů

  • Dumek - R. Kufa
  • Hadrava - Kubala
  • Lenc - D. Kufa

Kategorie 8. - Beachvolejbalový pár žen

  • Háječková - Dosoudilová
  • Sluková - Kolocová
  • Sluková - Hermannová

Kategorie 9. - Beachvolejbalový pár chlapců

  • M. Džavoronok - Sedlák
  • Gála - Kraffer
  • Kasan - Dvořák

Kategorie 10. - Beachvolejbalový pár dívek

  • Honzovičová - Pluhařová
  • Komárková - Adamčíková
  • Kotlasová - Štochlová

Kategorie 11. - Trenér(ka) družstva chlapců

  • Aleš Broulík
  • Petr Juda
  • Lubomír Vašina

Kategorie 12. - Trenér(ka) družstva dívek

  • Jaroslav Matěj
  • Petra Netrvalová
  • Erik Nezhoda

Kategorie 13. - Mládežnický oddíl chlapců

  • VK Ostrava
  • ČZU Praha
  • TJ Spartak Velké Meziříčí

Kategorie 14. - Mládežnický oddíl dívek

  • KP Brno
  • PVK Olymp Praha
  • VK Agel Prostějov

Kategorie 15. - Rozhodčí

  • Tomáš Fink
  • Martin Hudík
  • Kamil Renčín

 

Zpracovali: Ing. František Kopecký, Miroslav Vyhlídal, Ing. Jindřich Piprek. Autor: Mgr. Michal Mezera

Krátké zprávyArchiv
ME 2022 - beachvolejbal - Mnichov (GER)

Perušič / Schweiner – Krou /Aye (FRA) 2:1 (19:21, 21:14, 15:10), Šépka / Semerád – Luini / Penninga (NED) 0:2 14:21, 16:21)

 
ME 2022 - beachvolejbal - Mnichov (GER)

Perušič / Schweiner – Sowa / Pfretzschner (GER) 2:1 (26:24, 17:21, 15:9), Nicolai / Cottafava (ITA) – Šépka / Semerád 2:0 (21:15, 21:16)

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Na pozici univerzála přichází do Brna Caio Fernando Da Silva, brazilská posila ze stříbrného týmu portugalské nejvyšší soutěže Associação Académica...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Libero Matyáš Ježek se rozloučil s týmem pražských Lvů a v nadcházející sezóně UNIQA volejbalové extraligy mužů 2022/23 bude nastupovat za Aero...

 
Přípravný turnaj žen - Budapešt (HUN)

Česká republika - Maďarsko 3:1 (25:20, 25:20, 24:26, 25:14)

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Cortegaca (POR) o 3. místo: Dunárová / Resová – Namike / Ebere (LAT) 2:1 (21:18, 20:22, 16:14) semifinále: Schmitt / Paul (GER) – Dunárová /...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018