1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Poslední příprava reprezentačního družstva juniorů před kvalifikací ME U20 proběhne od 2. – 6. dubna 2022 v Kolíně. V rámci VT jsou na programu i dva přípravné zápasy s reprezentací Německa U20. V neděli 3. dubna, tak i v pondělí 4. dubna je úvodní hvizd ve sportovní hale Borky (Brankovická 1621) naplánován na 17:30 hodin.
Bryknar Šimon | Liberec | N |
Hoang Hieu | Kolín | N |
Klajmon Jakub | Brno | B |
Juřica Vítek | České Budějovice | B |
Bukáček Tomáš | Brno | B |
Benda Jiří | Blue Ostrava | S |
Jirásek Jan | Brno | S |
Ureš Jakub | Příbram | S |
Fabikovič Daniel | Blue Ostrava | S |
Kollátor David | Praha | U |
Pelikán Jakub | VK Ostrava | U |
Struška Richard | Blue Ostrava | L |
Svoboda Jan | hlavní trenér |
Pelikán Ivan | asistent trenéra |
Šotola Miroslav | asistent trenéra |
Smolka Ondřej | statistik |
Žilková Petra | statistik |
Kubát David | masér |
Sedlák Martin | fyzioterapeut |
Malčík Tomáš | vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)