Druhý kemp chlapců ročníku 2007 proběhne v Kolíně od 20. – 22. června 2021. Hráči na něm budou bojovat o své místo v budoucím širším kádru RD Lvíčat 2007.
Oulík Vojtěch | VK Odolena Voda |
Oulík Petr | VK Odolena Voda |
Flídr Ondřej | VK Odolena Voda |
Matijko Jan | VK Odolena Voda |
Albrecht Vítek | VK Odolena Voda |
Nypl Antonín | SK Ústí nad Labem |
Capek Jiří | SK Ústí nad Labem |
Nižnik Jakub | SK Ústí nad Labem |
Dvořák Jiří | SK Ústí nad Labem |
Sládek Jiří | Dukla Liberec |
Hladík Radim | Dukla Liberec |
Správka Jonáš | Dukla Liberec |
Kolomazník Šimon | Dukla Liberec |
Kolomazník Kryštof | Dukla Liberec |
Veselý Vojta | TJ Loko Česká Lípa |
Veselý Jakub | TJ Loko Česká Lípa |
Benda Marek | VK České Budějovice |
Skolka Tomáš | VK České Budějovice |
Gláser Martin | VK České Budějovice |
Unger Adam | VK České Budějovice |
Toth Dominik | VK České Budějovice |
Jonke Alexandr | Lvi Praha |
Posuch Oliver | Lvi Praha |
Kroupa Jakub | Lvi Praha |
Mráza Alexandr | Lvi Praha |
Smetana Jan | Český Krumlov |
Prášek Ondřej | SKV Kolín |
Malimánek Petr | SKV Kolín |
Pošík Jakub | SKV Kolín |
Hudeček Ondřej | Karlovy Vary |
Stehlík Sebastián | Karlovy Vary |
Herman Jakub | Karlovy Vary |
Schusser Tobias | Karlovy Vary |
Svoboda Jakub | SK Prosek |
Brož Štěpán | SK Prosek |
Pastrňák Štěpán | SK Prosek |
Vráblík Lukáš | SK Prosek |
Heřmanský Nicolas | SK Prosek |
Kratina Michal | Kralupy |
Hlaváček Jakub | Kralupy |
Hruška Lukáš | Kralupy |
Svoboda Vojtěch | Kladno |
Tkadlec Ondřej | Kladno |
Vavroušek Matěj | Vk Příbram |
Rychlík Jan | VK Příbram |
Sklenář Jakub | VK Příbram |
Marek Jan | VK Příbram |
Koloušek Vít | USK Plzeň |
Škap Adam | SK Plzeň |
Kysella Ondřej | Mnichovo Hradiště |
Litvík Jan | Mnichovo Hradiště |
Řehák Michal | Hradec Králové |
Přichystal Tobiáš | Malčík beach |
Autor: Jiří Zach - svazový trenére mládeže ČVS - chlapci
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...