Další sraz nově se tvořící reprezentace chlapeckých Lvíčat proběhne od 30. září do 3. října 2021 v Kutné Hoře . Na toto VT byli pozváni převážně chlapci z Čech.
Benda Marek | VK České Budějovice | N |
Flídr Ondřej | VK Odolena Voda | N |
Řehák Michal | Hradec Králové | N |
Nypl Antonín | SK Ústí nad Labem | B |
Capek Jiří | SK Ústí nad Labem | B |
Kolomazník Šimon | Dukla Liberec | B |
Kolomazník Kryštof | Dukla Liberec | B |
Přichystal Tobiáš | Malčík beach | B |
Toth Dominik | VK České Budějovice | S,B |
Skolka Tomáš | VK České Budějovice | S |
Správka Jonáš | Dukla Liberec | S |
Unger Adam | VK České Budějovice | S |
Dvořák Jiří | SK Ústí nad Labem | S |
Jonke Alexandr | Lvi praha | S |
Posuch Oliver | Lvi praha | U |
Kroupa Jakub | Lvi praha | S,L |
Mráz Alexandr | Lvi praha | U,B |
Prášek Ondřej | SKV Kolín | B,S |
Kratina Michal | Kralupy | s |
Hlaváček Jakub | Kralupy | S,L |
Svoboda Vojtěch | Kladno | S,L |
Tkadlec Ondřej | Kladno | U |
Pošík Jakub | SKV Kolín | N |
Plšek Mikuláš | Hradec Králové | S |
Staffa Dominik | Hradec Králové | L |
Rychlík Jan | VK Příbram | B |
Sklenář Jakub | VK Příbram | U |
Marek Jan | VK Příbram | S |
Koloušek Vít | USK Plzeň | L,S |
Stehlík Sebastián | Karlovy Vary | S |
Herman Jakub | Karlovy Vary | L,S |
Brož Štěpán | SK Prosek | B,U |
Pastrňák Štěpán | SK Prosek | N |
Vráblík Lukáš | SK Prosek | U,S |
Gláser Martin | VK České Budějovice | N |
Hruška Lukáš | Kralupy | B |
Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže ČVS - chlapci
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...