1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Po herní přípravě v Polsku se reprezentace Lvíčat sejde od 30. 6. – 2. 7. 2021 opět v Přerově, kde bude pod taktovkou hlavního trenéra Aleše Nováka ladit poslední detaily před blížícím se ME U16.
Jakuškina Fedora | VK Dukla Liberec | nahrávačka |
Pragerová Anna | VK Dukla Liberec | nahrávačka |
Páv Sofie | SK Hlincovka | nahrávačka |
Bažó Julie | TJ Sokol Bedřichov | blokařka |
Beranová Markéta | TJ Lokomotiva Plzeň | blokařka |
Chládková Adéla | TJ Šumperk | blokařka |
Brunclíková Kateřina | VK Dukla Liberec | libero |
Hrbková Daniela | TJ Sokol Frýdek-Místek | libero, útočnice |
Jasečková Nela | VK Dukla Liberec | útočnice |
Smolková Josefína | VK Dukla Liberec | útočnice |
Raabová Tereza | VK Znojmo-Přímětice | útočnice |
Štolfová Natálie | VAM Olomouc | útočnice, blokařka |
Vafková Kateřina | VK KP Brno | útočnice |
Zapletalová Lucie | VAM Olomouc | útočnice |
Aleš Novák | hlavní trenér |
Zdeněk Pommer | asistent trenéra |
Radim Vlček | asistent trenéra |
Karel Vlašič | kondiční trenér |
Eliška Konečná | fyzioterapeut |
David Konečný | vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...