1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Na VT Lvíčat dívek 06/07 do Mikulova, který proběhne ve dnech 11. - 14. června 2020, pozval hlavní trenér Aleš Novák 20 hráček.
Bažó Julie | Demlova Jihlava |
Beranová Markéta | Lokomotiva Plzeň |
Fabikovičová Andrea | VK Prostějov |
Formánková Caroline | Vavřinec Kladno |
Hrbková Daniela | Frýdek-Místek |
Chládková Adéla | TJ Šumperk |
Jakuškina Fedora | Dukla Liberec |
Jasečková Nela | SK Hlincova Hora |
Kuldanová Laura | PVK Olymp Praha |
Nová Tereza | Volejbal Kralupy |
Pakosta Emma | Studio Sport |
Pečenková Anna | VK Prostějov |
Pokorná Martina | Volejbal Kralupy |
Raabová Tereza | VK Znojmo |
Smolková Joséfina | Dukla Liberec |
Štolfová Natálie | VAM Olomouc |
Vafková Kateřina | Volejbal Boskovice |
Vašíčková Veronika | TJ Lokomotiva Břeclav |
Zedníková Ema | TJ Ostrava |
Zídková Monika | 15. ZŠ Plzeň |
Novák Aleš | hlavní trenér |
Smolka Josef | asistent trenéra |
Tobiášová Aneta | asistent trenéra |
Smolková Petra | vedoucí družstva |
Vlašič Karel | kondiční trenér |
Autor: Petra Smolková
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...