6.12.2023

RD U20 dívek pokračuje v přípravě na kvalifikaci o postup na ME

Dívčí reprezentační družstvo U20 (2005 - 2006) pod vedením hlavního trenéra Jana Václavíka pokračuje v přípravě na nadcházející turnaj MEVZA, který se odehraje ve dnech 3. - 7. 1. 2024 ve slovinském Mariboru a je zároveň prvním kvalifikačním kolem o postup na ME U20, které by se mělo konat o letních prázdninách v Irsku a Bulharsku.

Dívčí reprezentace U20 se v posledních týdnech sešla celkem čtyřikrát v Kutné Hoře. Cílem srazů je vybrat konečnou nominaci hráček a samozřejmě pracovat na sehranosti celého týmu.

VT1 (16. - 18. 10. 2023) - Kutná Hora - nominace:

  1. Julie Bažó (2006) - VK Prostějov
  2. Markéta Beranová (2006) - TJ Lokomotiva Plzeň
  3. Beáta Böhmová (2006) - TJ Sokol Frýdek-Místek
  4. Jana Dvořáková (2005) - TJ Slavia Hradec Králové/VK Prostějov
  5. Viktorie Dvořáková (2005) - VK Dukla Liberec
  6. Andrea Fabikovičová (2006) - PVK Olymp Praha/Lvi Praha
  7. Caroline Formánková (2006) - NVC/VK Dukla Liberec
  8. Karolína Gajdová (2006) - PVK Olymp Praha
  9. Adéla Chládková (2006) - TJ Ostrava
  10. Fedora Jakuškina (2006) - TJ Ostrava
  11. Nela Jasečková (2006) - TJ Ostrava
  12. Antonie Kelnárová (2005) - PVK Olymp Praha/VK Šelmy Brno
  13. Justýna Nováková (2005) - VK Dukla Liberec
  14. Martina Pokorná (2006) - PVK Olymp Praha
  15. Anna Pragerová (2006) - VK Dukla Liberec
  16. Nela Tobiášová (2005) - TJ Ostrava
  17. Aneta Valentová (2006) - TJ Lokomotiva Plzeň

 

VT2 (12. - 15. 11. 2023) - Kutná Hora - nominace:

  1. Julie Bažó (2006) - VK Prostějov
  2. Markéta Beranová (2006) - TJ Lokomotiva Plzeň
  3. Beáta Böhmová (2006) - TJ Sokol Frýdek-Místek
  4. Jana Dvořáková (2005) - TJ Slavia Hradec Králové/VK Prostějov
  5. Viktorie Dvořáková (2005) - VK Dukla Liberec
  6. Andrea Fabikovičová (2006) - PVK Olymp Praha/Lvi Praha
  7. Caroline Formánková (2006) - NVC/VK Dukla Liberec
  8. Fedora Jakuškina (2006) - TJ Ostrava
  9. Nela Jasečková (2006) - TJ Ostrava
  10. Elen Jedličková (2005) - TJ Ostrava
  11. Justýna Nováková (2005) - VK Dukla Liberec
  12. Anna Pragerová (2006) - VK Dukla Liberec
  13. Lenka Prchalová (2005) - VK KP Brno
  14. Joséfina Smolková (2006) - VK Dukla Liberec/VK Prostějov
  15. Nela Tobiášová (2005) - TJ Ostrava
  16. Aneta Valentová (2006) - TJ Lokomotiva Plzeň

 

VT3 (26. - 29. 11. 2023) - Kutná Hora - nominace:

  1. Markéta Beranová (2006) - TJ Lokomotiva Plzeň
  2. Beáta Böhmová (2006) - TJ Sokol Frýdek-Místek
  3. Jana Dvořáková (2005) - TJ Slavia Hradec Králové/VK Prostějov
  4. Viktorie Dvořáková (2005) - VK Dukla Liberec
  5. Andrea Fabikovičová (2006) - PVK Olymp Praha/Lvi Praha
  6. Caroline Formánková (2006) - NVC/VK Dukla Liberec
  7. Fedora Jakuškina (2006) - TJ Ostrava
  8. Nela Jasečková (2006) - TJ Ostrava
  9. Elen Jedličková (2005) - TJ Ostrava
  10. Anna Kalinová (2006) - Volejbal Kladno CZ
  11. Justýna Nováková (2005) - VK Dukla Liberec
  12. Martina Pokorná (2006) - PVK Olymp Praha
  13. Lenka Prchalová (2005) - VK KP Brno
  14. Nela Tobiášová (2005) - TJ Ostrava
  15. Aneta Valentová (2006) - TJ Lokomotiva Plzeň

 

VT4 (3. - 7. 12. 2023) - Kutná Hora - nominace:

  1. Markéta Beranová (2006) - TJ Lokomotiva Plzeň
  2. Beáta Böhmová (2006) - TJ Sokol Frýdek-Místek
  3. Jana Dvořáková (2005) - TJ Slavia Hradec Králové/VK Prostějov
  4. Viktorie Dvořáková (2005) - VK Dukla Liberec
  5. Andrea Fabikovičová (2006) - PVK Olymp Praha/Lvi Praha
  6. Caroline Formánková (2006) - NVC/VK Dukla Liberec
  7. Fedora Jakuškina (2006) - TJ Ostrava
  8. Lucie Janská (2006) - Volejbal Kladno CZ
  9. Nela Jasečková (2006) - TJ Ostrava
  10. Elen Jedličková (2005) - TJ Ostrava
  11. Antonie Kelnárová (2005) - PVK Olymp Praha/VK Šelmy Brno
  12. Justýna Nováková (2005) - VK Dukla Liberec
  13. Martina Pokorná (2006) - PVK Olymp Praha
  14. Joséfina Smolková (2006) - VK Dukla Liberec/VK Prostějov
  15. Nela Tobiášová (2005) - TJ Ostrava

 

Další program RD U20 (2005 - 2006):

VT5 (17. - 22. 12. 2023) - Kladno a Brno

  • 21. 12. (Brno - 18:00): přípravné utkání CZE - SVK
  • 22. 12. (Brno - 11:00): přípravné utkání CZE - SVK

 

VT6 (26. - 30. 12. 2023) - Kladno a Drážďany

  • 28. 12. (Kladno): přípravné utkání CZE - GER
  • 29. 12. (Drážďany): přípravné utkání GER - CZE
  • 30.12. (Drážďany): přípravné utkání GER - CZE

 

VT7 + MEVZA (1. - 8. 1. 2024) - Brno a Maribor (SLO)

 

Autor: Pavel Starý

Krátké zprávyArchiv
Chance Český pohár žen 2023/2024 - Final Four

finále: VK Dukla Liberec – VK Královo Pole 3:0 (25:23, 25:18, 25:11)   o 3. místo: TJ Ostrava – PVK Olymp Praha 2:3 (14:25, 13:25, 25:23, 25:20,...

 
Chance Český pohár žen 2023/2024 - Final Four

semifinále: VK Královo Pole – PVK Olymp Praha 3:1 (19:25, 25:18, 25:18, 25:14), TJ Ostrava – VK Dukla Liberec 1:3 (18:25, 25:22, 15:25, 17:25)

 
Champions League - muži

VK Lvi Praha – Guaguas Las Palmas (ESP) 3:1 (25:21, 25:21, 22:25, 25:22), zlatý set 8:15 – do čtvrtfinále postupuje Las Palmas

 
Kvalifikace ME U18 a U20 2024

Naše reprezentace chlapců a dívek U18 a U20 znají své soupeře pro druhé kolo kvalifikace ME 2024. chlapci U20: 4. – 6. 4. 2024 (Kutná Hora) Česko,...

 
Final Four Chance Českého poháru mužů 2023/2024 - rozlosování

Final Four Chance Českého poháru mužů 2023/2024, které hostí koncem února Tábor, je rozlosováno. V prvním semifinále vyzvou Beskydy pražské Lvy,...

 
Champions League - muži

Guaguas Las Palmas (ESP) – VK Lvi Praha 3:0 (25:23, 25:23, 26:24)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018