Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
26.1.2022

Nominace dívčích Nadějí 08/09 - Mikulov

Na první sraz dívčích Nadějí 08/09 v roce 2022, který proběhne 27. – 30. ledna v Mikulově, bylo pozváno 33 dívek.

Nominované hráčky:

Foltýnková Klára TJ Ostrava
Hiklová Adéla TJ Kralupy
Chládková Simona VK UP Olomouc
Kafoňková Magdaléna VK KP Brno
Knížáková Nikola Kolín
Kořízková Eva Kylešovice
Krejčíčková Štěpánka TJ Ostrava
Léblová Kristýna ABC Braník
Lieblová Šárka Valašské Meziříčí
Lukšíková Nela Vol. Ústí nad Labem
Marvalová Anna ABC Braník
Michalová Nela Šumperk
Motalová Alena Sokol Frýdek Místek
Mouchová Tereza Vol. Ústí nad Labem
Mrkvičková Adéla Dansport Praha
Navrátilová Eliška Slávia Hradec Králové
Okáčová Anežka VK KP Brno
Peterková Veronika TJ Svitavy
Přibylová Adéla VK KP Brno
Rodová Elisabeth Sokol Bedřichov
Rozumková Natálie VK Prostějov
Rybecká Marie Jiskra Havlíčkův Brod
Smrčková Nela VK KP Brno
Šímová Elen                             VK Prostějov
Dopitová Lenka Vol. Ústí nad Labem
Klimešová Vanesa Sokol Bedřichov
Stoppenová Julie VK UP Olomouc
Chládková Andrea VK UP Olomouc
Prachařová Eva Nové Veselí
Konvalinková Karolína Nové Veselí
Ficencová Barbora Nové Veselí
Večerková Barbora VSC Zlín
Hrochová Sabina VK UP Olomouc

Trenéři:

Jana Mitáčová
Lenka Fabikovičová
Magda Králíková
Michaela Pachmanová
Zdeněk Haník
Jan Moucha
Luboš Bednář

 

Autor: Jana Mitáčová

Krátké zprávyArchiv
ME 2022 - beachvolejbal - Mnichov (GER)

Perušič / Schweiner – Krou /Aye (FRA) 2:1 (19:21, 21:14, 15:10), Šépka / Semerád – Luini / Penninga (NED) 0:2 14:21, 16:21)

 
ME 2022 - beachvolejbal - Mnichov (GER)

Perušič / Schweiner – Sowa / Pfretzschner (GER) 2:1 (26:24, 17:21, 15:9), Nicolai / Cottafava (ITA) – Šépka / Semerád 2:0 (21:15, 21:16)

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Na pozici univerzála přichází do Brna Caio Fernando Da Silva, brazilská posila ze stříbrného týmu portugalské nejvyšší soutěže Associação Académica...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Libero Matyáš Ježek se rozloučil s týmem pražských Lvů a v nadcházející sezóně UNIQA volejbalové extraligy mužů 2022/23 bude nastupovat za Aero...

 
Přípravný turnaj žen - Budapešt (HUN)

Česká republika - Maďarsko 3:1 (25:20, 25:20, 24:26, 25:14)

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Cortegaca (POR) o 3. místo: Dunárová / Resová – Namike / Ebere (LAT) 2:1 (21:18, 20:22, 16:14) semifinále: Schmitt / Paul (GER) – Dunárová /...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018