1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
HRÁČKY
Nominace hráček a info na kvalifikaci ME 5. - 12. 4. 2010 = nominace - info hráčky
1. | Nálezková Veronika | KP Brno | N |
2. | Šmídová Monika | SG VŠ Plzeň | N |
3. | Vincourová Pavla | KP Brno | N |
4. | Bartoňová Michaela | TU Liberec | B |
5. | Kossányiová Michaela | Olymp Praha | B |
6. | Vinklerová Tereza | SG VŠ Plzeň | B |
7. | Vyklická Klára | KP Brno | B |
8. | Dostálová Veronika | Olymp Praha | L |
9. | Valtrová Barbora | KP Brno | L |
10. | Jiroušková Tereza | KP Brno | S |
11. | Marešová Věroslava | KP Brno | S |
12. | Michalíková Martina | Mittal Ostrava | S |
13. | Součková Kamila | KP Brno | S |
14. | Teichmanová Markéta | KP Brno | S |
15. | Hodanová Eva | Loko Plzeň | S |
16. | Halamíčková Denisa | Sokol Šternberk (Olomouc) | S |
17. | Baďurová Eliška | Sokol Šternberk | S |
18. | Lindovská Kristýna | Mittal Ostrava | U |
19. | Mudrová Zuzana | Olymp Praha | U |
20. | Toufarová Marie | KP Brno | U |
REALIZAČNÍ TÝM
Hlavní trenér | Aleš NOVÁK |
Asistent trenéra | Leoš Chalupa |
Lékař | Zdeněk Čech, Filip Marek |
Fyzioterapeut | Zlatka Dufková |
Vedoucí družstva |
Martin Švestka |
Manažer družstva | |
Statistik | Zdeněk Sklenář |
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...