HRÁČKY v přípravě na MS JKY U20 2013, nominovaná 12
nahrávačky: | Pospíšilová Anna | SG LD Brno, VK KP Brno |
Kurková Marie | SG LD Brno, VK KP Brno | |
Valková Kateřina | VŠ Plzeň | |
Zatloukalová Michaela | VK Agel Prostějov | |
libera: | Prokůpková Anna | TJ Bižuterie Jablonec |
Uhlířová Klára | SG LD Brno, VK KP Brno | |
blokařky: | Herbočková Lucie | SG LD Brno, VK KP Brno |
Zemanová Kateřina | TJ Ostrava | |
Nová Lucie | VK Madeta České Budějovice | |
Holečková Simona | SG LD Brno, VK KP Brno | |
Dostálová Magdalena | PVK Olymp Praha | |
smečařky: | Najbrtová Barbora | SG LD Brno, VK KP Brno |
Boušková Šárka | VK Madeta České Budějovice | |
Kubíčková Michaela | SG LD Brno | |
Čuboňová Hana | TJ Ostrava | |
Mlejnková Michaela | PVK Olymp Praha | |
Kalhousová Lucie | PVK Olymp Praha | |
Trnková Veronika | PVK Olymp Praha | |
Melicharová Klára | Le Cannet |
-----
nahrávačky | Kavková Denisa | PVK Přerov |
libera | Pešková Veronika | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
blokařky | Šimáňová Pavlína | VŠ Plzeň |
Voldřichová Kateřina | VK Madeta České Budějovice | |
Jennelová Petra | PVK Olymp Praha | |
smečařky | Nálezková Kateřina | SG LD Brno, VK KP Brno |
Jančaříková Blanka | PVK Olymp Praha | |
Patočková Tereza | PVK Olymp Praha |
REALIZAČNÍ TÝM
Hlavní trenér | Ondřej MAREK |
Vedoucí družstva | Ondřej FOLTÝN, reprezentace94 |
Asistent trenéra | Stanislav MITÁČ |
Lékař | Ondřej Hloch, Zdeněk ČECH |
Fyzioterapeut | Michaela RICHTROVÁ |
Masér | Jindřich DOUDA |
Statistik | Adam ŠIMONEK, Zdeněk Sklenář |
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...