1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
25. 8. 2012
Česká republika – Madeta JKY 3:1 (24,18,-28,20)
Sestava: Vaňková, Sebroňová, Nová, Bartošová, Slámová, Beránková, libero Uhlířová
střídaly: Urešová
V tomto utkání byl naším soupeřem opět českobudějovický tým, tentokrát juniorky.
V prvním setu jsme uhráli koncovku, ve druhém jsme už dominovali. Ve třetím setu se nám po tuhém boji nepodařilo zopakovat 1. set a strany se měnily za stavu 2:1 na sety. 4. set byl vyrovnaný až do stavu 20:18, poté se nám podařilo zvětšit náskok a vyhrát celé utkání za 3 body.
26. 8. 2012
Česká republika – Slovensko 3:0 (22,17,12)
Sestava: Valková, Sebroňová, Nová, Bartošová, Slámová, Urešová, libero Uhlířová, Juračková
střídaly:
V průběhu utkání jsme nad soupeřem získávali stále větší převahu a kvalitním servisem a obranou na síti jsme dovedli utkání i turnaj ke konečnému vítězství.
Kateřina Svobodová, Adam Šimonek
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)