1. trip RD KKY v 1-Z-A

ČR – TJ Sokol Žižkov I 1:3 (21,-18,-22,-23)

Sestava: Kurková, Slámová, Šimáňová, Beránková, Suchá, Nová, libero Uhlířová
Střídaly: Malinkovičová, Lakomá, Urešová, Sebroňová, Vaňková

První utkání v této lize doprovázelo trochu nervozity z naší strany. Soupeř dobře bránil, my jsme udělali příliš mnoho nevynucených chyb a stálo nás to celý zápas.

ČR – VK Rokycany 3:1 (14,17,-13,24)

Sestava: Kurková, Slámová, Šimáňová, Suchá, Sebroňová, Nová, libero Uhlířová
Střídaly: Juračková, Malinkovičová, Vaňková, Hudylivová, Lakomá

Oproti včerejšímu zápasu jsme nepanikařili, hráli trpělivě a první dva sety s přehledem vyhráli. Ve třetím setu za stavu 6:6 přišla „černá“ chvilka. Nic nám nefungovali a soupeř snížil na 2:1.
Ve čtvrtém setu jsme se od začátku ujali vedení. Bohužel za stavu 11:7 přišel další herní výpadek a rázem jsme prohrávali 12:16. Naštěstí jsme se včas vzpamatovali, ztrátu na soupeře smazali a napínavou koncovku vyhráli 26:24 a celé utkání 3:1.

ČR – TJ Tatran Střešovice 0:3 (-20,-20,-15)

Sestava: Kurková, Beránková, Šimáňová, Suchá, Sebroňová, Nová, libero Uhlířová, Juračková
Střídaly: Vaňková, Malinkovičová, Urešová, Lakomá

V prvním setu jsme rychle prohrávali a závěrečný nápor stačil pouze na korigování skóre. Od začátku druhého setu si soupeř postupně vytvářel stále větší vedení (13:20). Náskok se nám podařilo dotáhnout na rozdíl 2 bodů (19:21), ale soupeř přesto zvítězil i ve druhém setu.
Třetí set byl od začátku až do konce zcela v režii Střešovic.

Děkujeme Sportcentru Brandýs za umožnění bezproblémového průběhu celé akce.