HRÁČKY - REALIZAČNÍ TÝM >>>
Nominace širší 2015
1. | Kurková Marie | N | PVK Olymp Praha |
2. | Šimáňová Pavlína | B | PVK Olymp Praha |
3. | Tesařová Marika | B | VK KP Brno |
4. | Mlejnková Michaela | S | PVK Olymp Praha |
5. | Ondrušková Zuzana | S | TJ Ostrava |
6. | Nová Lucie | U | PVK Olymp Praha |
7. | Diatková Tereza | U | VK KP Brno |
8. | Sebroňová Anežka | S | VK Madeta Č. Budějovice |
9. | Frommová Justýna | B | PVK Olymp Praha |
10. | Fomenková Barbora | S | PVK Olymp Praha |
11. | Valková kateřina | N | TJ Ostrava |
12. | Stavinohová Adéla | L | VK AGEL Prostějov |
13. | Bartošová Gabriela | B | PVK Olymp Praha |
14. | Kalhousová Lucie | S | PVK Olymp Praha |
15. | Vaňková Nikola | L | VK KP Brno |
Širší
- | Křišťanová Nikola | U | SK Španielka Řepy |
- | Jakovcová Barbora | B | TJ Sokol Španielka Žižkov |
- | Šloufová Šárka | N | VK KP Brno |
- | Komárková Anna | S | PVK Olymp Praha |
- | Uhlířová Klára | L | VK KP Brno |
- | Hudylivová Eva | B | VK KP Brno |
- | Mikelová Klára | S | VK KP Brno |
- | Meidlová Pavla | S | VK AGEL Prostějov |
- | Hrazdirová Veronika | S | VK KP Brno |
- | Kopáčová Gabriela | U | VK KP Brno |
- | Suchá Anna | U | VK KP Brno |
- | Baumruková Tiziana | N | PVK Olymp Praha |
- | Beránková Eva | S | VK KP Brno |
- | Lakomá Eva | B | VK AGEL Prostějov |
Realizační tým:
Hlavní trenér | Ondřej MAREK |
Tým manager | Ondřej Foltýn |
Asistent trenéra | Zdeněk Pommer ml. |
Lékař | Zdeněk Čech |
Masér | Zdeněk Zítka |
Statistik | Zdeněk Sklenář |
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)