10.10.2016

Program a výsledky RD mužů v roce 2016

Program RD mužů v roce 2016

1 9.-13.5. VT Brno, nominace 18
2 16.-20.5. VT Brno, nominace 18
3 23.-27.5. VT Brno, nominace 18
4 2.-5.6. VT Brno, nominace 18
5 7.-10.6. VT Brno, nominace 18
6 13.-16.6. VT České Budějovice, nominace 18
7 17.-19.6. Group 2
WL sk. C2
České Budějovice, nominace, Čína, Kanada, Egypt, Česká republika
17.6. Česká republika - Egypt 2:3 (21.-22.-20.22.-12) stat P2 - P3
18.6. Čína - Česká republika 1:3 (21,-22,-23,-17) stat P2 - P3
19.6. Česká republika - Kanada 1:3 (-16,-23,24,-24) stat P2- P3
Pořadí ve skupině: 1. Kanada, 2. Egypt, 3. Česká republika, 4. Čína
8 23.-25.6. Group 2
WL sk. D2
Bratislava (SVK), nominace
23.6. Nizozemsko - Česká republika 2:3 (-21,19,-23,20,-11) stat P2 - P3
24.6. Kuba - Česká republika 2:3 (-19,-21,24,22,-11) stat P2 - P3
25.6. Česká republika - Slovensko 3:2 (-23,23,-19,18,11) stat P2 - P3
Pořadí ve skupině: 1. Česká republika, 2. Nizozemsko, 3. Slovensko, 4. Kuba
9 1.-3.7. Group 2
WL sk. G2
Soul (KOR), nominace
1.7. Jižní Korea - Česká republika 3:0 (18,21,20) stat P2 - P3
2.7. Česká republika - Nizozemsko 1:3 (-20,24,-23,-16) stat P2 - P3
3.7. Česká republika - Egypt 3:0 (19,30,23) stat P2 - P3
Pořadí ve skupině: 1. Jižní Korea, 2. Nizozemsko, 3. Česká republika, 4. Egypt
Konečné pořadí Group 2: 1. Kanada, 2. Turecko, 3. Nizozemsko, 4. Finsko, 5. Česká republika
10 1.-5.8. VT Jablonec n/N., nominace
11 8.-12.8. VT Jablonec n/N., nominace
12 15.-20.8. VT Jablonec n/N., nominace
13 22.-26.8. VT+MU Jablonec n/N., nominace
26.8. Česká republika - Švédsko 3:2 (23,-27,18,-30,10) stat - info
14 29.-31.8. VT Jablonec n/N., nominace
15 1.-4.9. MU Brémy, nominace, Německo
2.9. Německo - Česká republika 3:2 (-18,17,24,-22,10) info - stat
3.9. Německo - Česká republika 4:1 (-20,23,19,21,19) stat
16 5.-6.9. VT Jablonec n/N., nominace
17 7.-10.9. VT+PU Polsko, nominace
18 12.-13.9. VT Jablonec n/N., nominace
19 15.-17.9. kvME 2017
2. kolo
ROM sk. F, 1. turnaj, nominace, Česká republika, Estonsko, Makedonie, Rumunsko
15.9. Estonsko - Česká republika 0:3 (-20,-19,-14) info - stat
16.9. Česká republika - Makedonie 3:1 (17,18,-23,26) info stat
17.9. Česká republika - Rumunsko 3:0 (13,17,21) info - stat
20 19.-22.9. VT Jablonec n/N., nominace
21 23.-25.9. kvME 2017
2. kolo
Jablonec n/N. sk. F, 2. turnaj, nominace, Česká republika, Estonsko, Makedonie, Rumunsko
23.9. Česká republika - Makedonie 3:0 (19,24,22) info - stat
24.9. Rumunsko - Česká republika 1:3 (-22,-29,21,-21) info - stat
25.9. Estonsko - Česká republika 3:0 (17,13,21) info - stat
Pořadí skupiny: 1. Česká republika, 2. Estonsko, 3. Makedonie, 4. Rumunsko
postup na ME 2017

 

Autor: Václav Věrtelář

Krátké zprávyArchiv
MS U19 2021 – beachvolejbal – Phuket (THA)

chlapci: Panchenko / Chuprinov (RUS) – Semerád / Šépka 1:2 (21:19, 18:21, 10:15) dívky: Bocharova / Gubina (RUS) – Neuschaeferová / Břínková 2:0...

 
Evropské poháry - ženy

Champions League: VK Dukla Liberec – Igor Gorgonzola Novara (ITA) 0:3 (11:25, 16:25, 19:25) Pohár CEV: Volero Le Cannet (FRA) – VK UP Olomouc 3:0...

 
Český pohár 2021/2022 ženy - čtvrtfinále

TJ Ostrava – VK Královo Pole 1:3 (23:25, 25:23, 21:25, 14:25)

 
MS U19 2021 – beachvolejbal – Phuket (THA)

dívky: Neuschaeferová / Břínková – Hautala / Mäkitalo (FIN) 2:0 (21:7, 21:10), Neuschaeferová / Břínková – Brailko / Namike (LAT) 2:0 (21:18,...

 
MS U19 2021 – beachvolejbal – Phuket (THA)

kvalifikace: Kůrka / Oliva – Licht / Chadwick (CAN) 0:2 (32:34, 19:21)

 
Český pohár 2021/2022 muži - 3. kolo

Kladno volejbal cz – VK Euro Sitex Příbram 1:3 (21:25, 25:20, 24:26, 21:25) první utkání 1:3 – do čtvrtfinále postupuje Příbram

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018