Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
4.7.2024

Program a výsledky RD mužů v roce 2024

lo

Č. Termín Místo Poznámka    širší nominace na GEL 2024, realizační tým  
1 28.4.-3.5. Kolín VT, nominace
2 5.-10.5. Kolín VT, nominace
3 13.-16.5. Kolín VT, nominace
4 17.-20.5. Strumica (MKD) GEL M 2024 sk. 2, INFO a nominace
18.5. ČR - Estonsko 3:0 (22,20,16) stat   INFO
19.5. Severní Makedonie - ČR 0:3 (-16,-15,-16) stat   INFO
5 20.-23.5. Karlovy Vary VT, nominace
6 23.-26.5. Lucemburk (LUX) GEL M 2024 sk. 5, nominace
24.5. ČR - Lucembursko 3:0 (17,13,22) stat   INFO
25.5. Ukrajina - ČR 1:3 (-22,23,-15,-22) stat   INFO
7 27.-29.5. Karlovy Vary VT, nominace
8 30.5.-2.6. Karlovy Vary GEL M 2024 sk. 11, nominace
30.5. Finsko - ČR 3:2 (-16,23,-30,22,11) stat   INFO
1.6. ČR - Rumunsko 3:2 (-2420,-22,20,13) stat   INFO
9 4.-7.6. Kolín VT, nominace
10 10.-14.6. Brno VT, nominace
11. 15.-16.6. Osijek (CRO) FF GEL M 2024, nominace
15.6. ČR - Ukrajina 0:3 (-24,-16,-20) stat   INFO
16.6. Estonsko - ČR 2:3 (20,-22,31,-25,-12) stat   INFO
       
      Širší nominace RD mužů - kvalifikace ME 2026
12. 15.-19.7. Tábor

VT, nominace

 

  22.-26.7. Tábor VT, nominace
  29.7.-1.8. Tábor VT, nominace
  1.-4.8. Riga (LAT) MU, nominace
2.8. Lotyšsko - ČR 0:0
3.8. Lotyšsko - ČR 0:0
  5.-8.8. Táor VT, nominace
  8.-.11.8. ? (BEL) MU, nominace
9.8. Belgie - ČR 0:0
10.8. Belgie - ČR 0:0
       
       
  24.8. Kolasin (MNE) ME M 2026 kv., nominace
24.8. Černá Hora - ČR 0:0
  29.8. Tábor ME M 2026 kv., nominace
29.8. ČR - Norsko 0:0
       
   2025    
  9.-10.8. ? (NOR) ME M 2026 kv,. nominace
9.8. Norsko - ČR 0:0
  13.8. ? (MNE) ME M 2026 kv,. nominace
13.8. ČR - Černá Hora 0:0
       
Krátké zprávyArchiv
ME U20 2024 – beachvolejbal – Myslowice (POL)

ženy: K. Pavelková / A. Pavelková – Devčić / Marković (CRO) 2:0 (21:3, 21:7), K. Pavelková / A. Pavelková – Czurylo / Rapczynska (POL) 2:1 (19:21,...

 
FIVB Beach Pro Tour Futures – Leuven (BEL)

muži: Fokerots / Auzinš  (LAT) – Šépka / Sedlák 0:2 (15:21, 19:21), Šépka / Sedlák – Berger / Hammarberg (AUT) 2:0 (21:15, 21:19), Šépka / Sedlák...

 
Nové angažmá pro sezónu 2024/2025

Po třech sezónách v Bundeslize, které vždy zakončil s týmem Berlin Recycling Volleys mistrovským titulem, přijal Marek Šotola další výzvu....

 
ME U18 2024 - chlapci - Plovdiv (BUL)

Estonsko – Česko 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)

 
Nové angažmá pro sezónu 2024/2025

V dresu Králova Pole poprvé nasají extraligovou atmosféru dvě odchovankyně plzeňského volejbalu, blokařky mládežnických reprezentací - Aneta...

 
Nové angažmá pro sezónu 2024/2025

Sestavu Odoleny Vody posílí francouzské libero Louis Pineau, který příchází do Aera ze stříbrného celku finské nejvyšší soutěže Akaa – Volley.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018