1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Po druhém přátelském utkání s Polskem došlo k zúžení reprezentačního družstva žen na 14 hráček. Do další přípravy v Prostějově (30. 4 . – 5. 5. 2021) před odjezdem na první kvalifikační turnaj ME už nezasáhne trio hráček – smečařka Petra Kojdová, univerzálka Klára Žarnovická a nahrávačka Květa Grabovská.
Jehlářová Magdaléna | blokařka |
Purchartová Barbora | blokařka |
Šimaňová Pavlína | blokařka |
Trnková Veronika | blokařka |
Dostálová Veronika | libero |
Chevalierová Adéla | libero |
Bajusz Simona | nahrávačka |
Valková Kateřina | nahrávačka |
Hodanová Eva | smečařka |
Kossányiová Andrea | smečařka |
Mlejnková Michaela | smečařka |
Nová Lucie | smečařka |
Svobodová Eva | smečařka |
Orvošová Gabriela | univerzálka |
Athanasopoulos Giannis | hlavní trenér |
Brečka Jakub | asistent trenéra |
Zarczynski Mateusz | asistent trenéra |
Filipecki Lukasz | kondiční trenér |
Šimonek Adam | statistik |
Douda Jindřich | masér |
Horáková Lenka | fyzioterapeutka |
Bartovičová Radka | lékařka |
Javůrek Miloslav | týmový manažer |
Autor: Jiří Carba
Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) – Trousil / Westphal 2:0 (21:13, 21:17)
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)