České volejbalistky zatím v kvalifikaci na evropský šampionát v příštím roce nepoznaly chuť porážky a ve stejném duchu chtějí pokračovat i v posledním utkání na Islandu.
I když už před posledním domácím utkání měly naše volejbalistky postup na ME 2023 jistý, dokázaly zaplněnou halu v Táboře ve středu potěšit nejen dobrým výkonem, ale i další výhrou, když bez ztráty setu přehrály celek Finska. Následující dny čekaly „jasné vládkyně“ kvalifikační skupiny B mimo jiné i mediální povinnosti, ale i rozptýlení v podobě návštěvy zápasu basketbalového ME, konkrétně utkání českých basketbalistů proti Izraeli.
V sobotu odlétá ženská reprezentace k poslednímu kvalifikačnímu utkání na Island, samotné utkání je na programu v neděli 11. září 2022 od 17 hodin našeho času. Počínání našich volejbalistek můžete sledovat v přímém přenosu na programu ČT sport.
Blažková Lucie | blokařka |
Koulisiani Ela | blokařka |
Šimáňová Pavlína | blokařka |
Digrinová Daniela | libero |
Dostálová Veronika | libero |
Bajusz Simona | nahrávačka |
Valková Kateřina | nahrávačka |
Faltínová Klára | smečařka |
Hodanová Eva | smečařka |
Kossányiová Andrea | smečařka |
Mlejnková Michaela | smečařka |
Pavlíková Denisa | smečařka |
Kojdová Petra | univerzálka |
Orvošová Gabriela | univerzálka |
Athanasopoulos Giannis | hlavní trenér |
Hroch Martin | asistent trenéra |
Zarczynski Mateusz | asistent trenéra |
Mladenič Goran | kondiční trenér |
Sezemský Petr | statistik |
Horáková Lenka | fyzioterapeut |
Skála Radek | masér |
Avenarius Jakub | lékař |
Javůrek Miloslav | týmový manažer |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)