Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. část soutěže 1. část soutěže
1. kolo
11001 24. 9. 2022, 17:00 Č. Budějovice - Ostrava .
11002 24. 9. 2022, 17:00 Lvi - O. Voda .
11003 24. 9. 2022, 17:00 Zlín - Brno .
11004 24. 9. 2022, 18:00 Kladno - Ústí n. L. .
11005 24. 9. 2022, 17:00 Benátky n. J. - Liberec .
11006 24. 9. 2022, 17:00 Karlovarsko - Beskydy .
2. kolo
11007 29. 9. 2022, 17:00 Ostrava - Beskydy .
11008 29. 9. 2022, 17:00 Liberec - Karlovarsko .
11009 29. 9. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. .
11010 29. 9. 2022, 17:00 Brno - Kladno .
11011 29. 9. 2022, 17:00 O. Voda - Zlín .
11012 29. 9. 2022, 18:00 Příbram - Lvi .
3. kolo
11013 1. 10. 2022, 17:00 Lvi - Č. Budějovice .
11014 1. 10. 2022, 17:00 Zlín - Příbram .
11015 1. 10. 2022, 18:00 Kladno - O. Voda .
11016 1. 10. 2022, 17:00 Benátky n. J. - Brno .
11017 1. 10. 2022, 17:00 Karlovarsko - Ústí n. L. .
11018 1. 10. 2022, 17:00 Beskydy - Liberec .
4. kolo
11019 6. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Liberec .
11020 6. 10. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Beskydy .
11021 6. 10. 2022, 17:00 Brno - Karlovarsko .
11022 6. 10. 2022, 17:00 O. Voda - Benátky n. J. .
11023 6. 10. 2022, 18:00 Příbram - Kladno .
11024 6. 10. 2022, 17:00 Č. Budějovice - Zlín .
5. kolo
11025 8. 10. 2022, 17:00 Lvi - Ostrava .
11026 9. 10. 2022, 18:00 Kladno - Č. Budějovice .
11027 8. 10. 2022, 17:00 Benátky n. J. - Příbram .
11028 8. 10. 2022, 17:00 Karlovarsko - O. Voda .
11029 8. 10. 2022, 17:00 Beskydy - Brno .
11030 8. 10. 2022, 17:00 Liberec - Ústí n. L. .
6. kolo
11031 15. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Ústí n. L. .
11032 15. 10. 2022, 17:00 Brno - Liberec .
11033 15. 10. 2022, 17:00 O. Voda - Beskydy .
11034 15. 10. 2022, 17:00 Příbram - Karlovarsko .
11035 15. 10. 2022, 17:00 Č. Budějovice - Benátky n. J. .
11036 15. 10. 2022, 17:00 Lvi - Zlín .
7. kolo
11037 20. 10. 2022, 17:00 Zlín - Ostrava .
11038 20. 10. 2022, 18:00 Kladno - Lvi .
11039 20. 10. 2022, 17:00 Karlovarsko - Č. Budějovice .
11040 20. 10. 2022, 17:00 Beskydy - Příbram .
11041 20. 10. 2022, 17:00 Liberec - O. Voda .
11042 20. 10. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Brno .
8. kolo
11043 22. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Brno .
11044 22. 10. 2022, 17:00 O. Voda - Ústí n. L. .
11045 22. 10. 2022, 17:00 Příbram - Liberec .
11046 22. 10. 2022, 17:00 Č. Budějovice - Beskydy .
11047 22. 10. 2022, 17:00 Lvi - Benátky n. J. .
11048 22. 10. 2022, 17:00 Zlín - Kladno .
9. kolo
11049 29. 10. 2022, 18:00 Kladno - Ostrava .
11050 29. 10. 2022, 17:00 Benátky n. J. - Zlín .
11051 29. 10. 2022, 17:00 Karlovarsko - Lvi .
11052 29. 10. 2022, 17:00 Liberec - Č. Budějovice .
11053 29. 10. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Příbram .
11054 29. 10. 2022, 17:00 Brno - O. Voda .
10. kolo
11055 5. 11. 2022, 17:00 Ostrava - O. Voda .
11056 5. 11. 2022, 17:00 Příbram - Brno .
11057 5. 11. 2022, 17:00 Č. Budějovice - Ústí n. L. .
11058 5. 11. 2022, 17:00 Lvi - Beskydy .
11059 5. 11. 2022, 17:00 Zlín - Karlovarsko .
11060 5. 11. 2022, 18:00 Kladno - Benátky n. J. .
11. kolo
11061 12. 11. 2022, 17:00 Benátky n. J. - Ostrava .
11062 12. 11. 2022, 17:00 Karlovarsko - Kladno .
11063 12. 11. 2022, 17:00 Beskydy - Zlín .
11064 12. 11. 2022, 17:00 Liberec - Lvi .
11065 12. 11. 2022, 17:00 Brno - Č. Budějovice .
11066 12. 11. 2022, 17:00 O. Voda - Příbram .
12. kolo
11067 19. 11. 2022, 17:00 Ostrava - Příbram .
11068 19. 11. 2022, 17:00 Č. Budějovice - O. Voda .
11069 19. 11. 2022, 17:00 Lvi - Ústí n. L. .
11070 19. 11. 2022, 17:00 Zlín - Liberec .
11071 19. 11. 2022, 18:00 Kladno - Beskydy .
11072 19. 11. 2022, 17:00 Benátky n. J. - Karlovarsko .
13. kolo
11073 26. 11. 2022, 17:00 Karlovarsko - Ostrava .
11074 26. 11. 2022, 17:00 Beskydy - Benátky n. J. .
11075 26. 11. 2022, 17:00 Liberec - Kladno .
11076 26. 11. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Zlín .
11077 26. 11. 2022, 17:00 Brno - Lvi .
11078 26. 11. 2022, 17:00 Příbram - Č. Budějovice .
14. kolo
11079 3. 12. 2022, 17:00 Ostrava - Č. Budějovice .
11080 3. 12. 2022, 17:00 O. Voda - Lvi .
11081 3. 12. 2022, 17:00 Brno - Zlín .
11082 3. 12. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Kladno .
11083 3. 12. 2022, 17:00 Liberec - Benátky n. J. .
11084 3. 12. 2022, 17:00 Beskydy - Karlovarsko .
15. kolo
11085 10. 12. 2022, 17:00 Beskydy - Ostrava .
11086 10. 12. 2022, 17:00 Karlovarsko - Liberec .
11087 10. 12. 2022, 17:00 Benátky n. J. - Ústí n. L. .
11088 10. 12. 2022, 18:00 Kladno - Brno .
11089 10. 12. 2022, 17:00 Zlín - O. Voda .
11090 10. 12. 2022, 17:00 Lvi - Příbram .
16. kolo
11091 17. 12. 2022, 17:00 Č. Budějovice - Lvi .
11092 17. 12. 2022, 17:00 Příbram - Zlín .
11093 17. 12. 2022, 17:00 O. Voda - Kladno .
11094 17. 12. 2022, 17:00 Brno - Benátky n. J. .
11095 17. 12. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko .
11096 17. 12. 2022, 17:00 Liberec - Beskydy .
17. kolo
11097 22. 12. 2022, 17:00 Liberec - Ostrava .
11098 22. 12. 2022, 17:00 Beskydy - Ústí n. L. .
11099 22. 12. 2022, 17:00 Karlovarsko - Brno .
11100 22. 12. 2022, 17:00 Benátky n. J. - O. Voda .
11101 22. 12. 2022, 18:00 Kladno - Příbram .
11102 22. 12. 2022, 17:00 Zlín - Č. Budějovice .
18. kolo
11103 29. 12. 2022, 17:00 Ostrava - Lvi .
11104 8. 12. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Kladno .
11105 29. 12. 2022, 18:00 Příbram - Benátky n. J. .
11106 29. 12. 2022, 17:00 O. Voda - Karlovarsko .
11107 29. 12. 2022, 17:00 Brno - Beskydy .
11108 29. 12. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Liberec .
19. kolo
11109 7. 1. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Ostrava .
11110 7. 1. 2023, 17:00 Liberec - Brno .
11111 7. 1. 2023, 17:00 Beskydy - O. Voda .
11112 7. 1. 2023, 17:00 Karlovarsko - Příbram .
11113 7. 1. 2023, 17:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice .
11114 7. 1. 2023, 17:00 Zlín - Lvi .
20. kolo
11115 14. 1. 2023, 17:00 Ostrava - Zlín .
11116 14. 1. 2023, 17:00 Lvi - Kladno .
11117 14. 1. 2023, 17:00 Č. Budějovice - Karlovarsko .
11118 14. 1. 2023, 17:00 Příbram - Beskydy .
11119 14. 1. 2023, 17:00 O. Voda - Liberec .
11120 14. 1. 2023, 17:00 Brno - Ústí n. L. .
21. kolo
11121 21. 1. 2023, 17:00 Brno - Ostrava .
11122 21. 1. 2023, 17:00 Ústí n. L. - O. Voda .
11123 21. 1. 2023, 17:00 Liberec - Příbram .
11124 21. 1. 2023, 17:00 Beskydy - Č. Budějovice .
11125 21. 1. 2023, 17:00 Benátky n. J. - Lvi .
11126 21. 1. 2023, 18:00 Kladno - Zlín .
22. kolo
11127 28. 1. 2023, 17:00 Ostrava - Kladno .
11128 28. 1. 2023, 17:00 Zlín - Benátky n. J. .
11129 28. 1. 2023, 17:00 Lvi - Karlovarsko .
11130 28. 1. 2023, 17:00 Č. Budějovice - Liberec .
11131 28. 1. 2023, 17:00 Příbram - Ústí n. L. .
11132 28. 1. 2023, 17:00 O. Voda - Brno .
23. kolo
11133 4. 2. 2023, 17:00 O. Voda - Ostrava .
11134 4. 2. 2023, 17:00 Brno - Příbram .
11135 4. 2. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice .
11136 4. 2. 2023, 17:00 Beskydy - Lvi .
11137 4. 2. 2023, 17:00 Karlovarsko - Zlín .
11138 4. 2. 2023, 17:00 Benátky n. J. - Kladno .
24. kolo
11139 11. 2. 2023, 17:00 Ostrava - Benátky n. J. .
11140 11. 2. 2023, 18:00 Kladno - Karlovarsko .
11141 11. 2. 2023, 17:00 Zlín - Beskydy .
11142 11. 2. 2023, 17:00 Lvi - Liberec .
11143 11. 2. 2023, 17:00 Č. Budějovice - Brno .
11144 11. 2. 2023, 17:00 Příbram - O. Voda .
25. kolo
11145 18. 2. 2023, 17:00 Příbram - Ostrava .
11146 18. 2. 2023, 17:00 O. Voda - Č. Budějovice .
11147 18. 2. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Lvi .
11148 18. 2. 2023, 17:00 Liberec - Zlín .
11149 18. 2. 2023, 17:00 Beskydy - Kladno .
11150 18. 2. 2023, 17:00 Karlovarsko - Benátky n. J. .
26. kolo
11151 4. 3. 2023, 17:00 Ostrava - Karlovarsko .
11152 4. 3. 2023, 17:00 Benátky n. J. - Beskydy .
11153 4. 3. 2023, 18:00 Kladno - Liberec .
11154 4. 3. 2023, 17:00 Zlín - Ústí n. L. .
11155 4. 3. 2023, 17:00 Lvi - Brno .
11156 4. 3. 2023, 17:00 Č. Budějovice - Příbram .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018