9.5.2016

Finále republiky mladších žákyň 2016

Ve dnech 29. 4. - 1. 5. 2016 pořádal VK Královo Pole Finále republiky mladších žákyň 2016 za účasti 16 družstev, která postoupila z 8 reg. kol a celkovém počtu 48 družstev.

Během všech 3 dnů byly výsledky utkání průběžně uváděny ve VISu a samozřejmně i všechna zúčastněná družstva byla informována tabulkami v obou tělocvičnách, které byly rovněž průběžně doplňovány spolu s rozpisy zápasů, takže i celý průběh tohoto Finále probíhal plynule bez jakýchkoliv problémů.

Úroveň prvních 4 družstev byla s ohledem na ročník 2002 a mladší mimořádná a vzájemná utkání opravdu nepostrádala patřičné napětí a touhu všech po vítězství. Byla opravdu radost je sledovat, což konstatovali všichni účastnící a bylo jich tam hodně, protože většina družstev měla i doprovod rodičů, kteří také hráčky přivezli.

Vítězné družstvo obdrželo pohár a první 3 družstva medaile, ostatní zúčastněná družstva diplomy. Byly také vybrány hráčky All - Star turnaje, kterým věnoval poháry pořadatel z vlastních prostředků.

Slavnostního ukončení a dekorování hráček se zúčastnil předseda ČVS PaedDr. Zdeněk Haník stejně jako reprezentační trenér Aleš Novák.