Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
20.1.2020

Zpráva o prvním finálovém turnaji ČP žáků 2019/20

První finálové kolo uspořádal pro první osmičku VK České Budějovice A, pro druhou Green Volley Beskydy F-M a pro třetí Slavia Hradec Králové. Všechny tři turnaje proběhly bez problémů a výsledky jednotlivých utkání jsou ve VISu.

Z první osmičky sestoupila družstva VSC Zlín a VK Euro Sitex Příbram, naopak do ní postoupila družstva VK PFN Znojmo a VK Lvi Praha A. Z druhé osmičky sestoupila družstva VK Jirkov-Ervěnice a SK Happy Sport Opava a naopak do ní postoupila družstva TJ Slavia Hradec Králové a VSK Kolín. Druhé finálové kolo uspořádá ve dnech 15. – 16. 2. 2020 pro první osmičku VA mládeže Olomouc, pro druhou TJ Slavia Hradec Králové a pro třetí VK Jirkov-Ervěnice. Pořadatelé zpracují rozpis těchto turnajů a pošlou ho účastníkům a vedoucímu soutěže, po zpracování pořadí utkání toto zašlou opět všem účastníkům a panu Lejskovi.

Pořadí družstev po prvním turnaji:

Družstvo 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj celkem
 1. Blue Volley Ostrava B 24     24
 2. VA mládeže Olomouc 23     23
 3. SK Prosek Praha 22     22
 4. Volleyball Nymburk 21     21
 5. VO TJ Lanškroun 20     20
 6. VK České Budějovice A 19     19
 7. VSC Zlín 18     18
 8. VK Euro Sitex Příbram 17     17
 9. VK PFN Znojmo 16     16
10. VK Lvi Praha A 15     15
11. Green Volley Beskydy F-M 14     14
12. VK Dukla Liberec 13     13
13. VK Brno z.s. 12     12
14. TJ Kralupy 11     11
15. VK Jirkov-Ervěnice 10     10
16. SK Happy Sport Opava 9     9
17. TJ Slavia Hradec Králové 8     8
18. SKV Kolín 7     7
19. SKV Ústí nad Labem 6     6
20. TJ Orion Praha 5     5
21. Aero Odolena Voda 4     4
22. TJ Nový Jičín 3     3
23. TJ Svitavy 2     2
24. SK Dansport Praha 1     1

 

Zároveň pro pět zájemců o soutěž útěchy uspořádalo družstvo VK Lvi Praha B turnaj s tímto pořadím:

  1. Kladno volejbal.cz
  2. VK Lvi Praha B
  3. TJ Slavia Liberec
  4. TJ Lokomotiva Česká Lípa
  5. USK Slavia Plzeň

 

Autor: Jaroslav Linhart

Krátké zprávyArchiv
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) finále: Berčík / Džavoronok – Elazar / Ohana (ISR) 2:0 21:15, 21:11) semifinále: Ringøen / Solhaug (NOR) – Berčík / Džavoronok 1:2...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Americká blokařka Olivia Loren Kofie se oklikou přes Olomouc a švédský Engelholm vrací opět do celku Sokola Šternberk.  

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) muži: Bello Ja. / Bello Jo. (ENG) – Berčík / Džqavoronok 1:2 (21:12, 18:21, 14:16), Semerád / Trousil – Kulzer / Lorenz (GER) 0:2...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Z ukrajinského týmu Poltavchanka-PNPU vyráží na své první zahraniční angažmá do Frýdku-Místku ukrajinská smečařka Anna Shumeyko.  

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) ženy: Kotnik / Lovsin (SLO) – Dunárová / Resová 2:0 (21:14, 21:11), Ottens / Klinke (GER) – Dunárová / Resová 1:2 (18:21, 21:17,...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Šelmy Brno se v nadcházejícím ročníku UNIQA volejbalové extraligy žen 2022/23 budou muset obejít bez hráčského umění velezkušené nahrávačky Soni...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018