Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
15.2.2019

Zpráva z třetího kola Českého poháru kadetů 2018/19

Turnaje se odehrály 9. 2. 2019 ve Svitavách a v Praze.

Skupina A

Svitavy Česká Třebová 2:1 (-18,18,11)
Slavia HK Lanškroun 2:0 (20,23)
Kojetín Lvi Praha 0:2 (-18,-23)
Česká Třebová Slavia HK 0:2 (-18,-14)
Lvi Praha Svitavy 1:2 (-20,20,-9)
Lanškroun Kojetín 2:0 (23,20)
Lvi Praha Česká Třebová 2:0 (18,17)
Kojetín Slavia HK 0:2 (-20,-19)
Svitavy Lanškroun 2:0 (20,18)
Česká Třebová Kojetín 0:2 (-18,-22)
Lanškroun Lvi Praha 0:2 (-20,-9)
Slavia HK Svitavy 2:0 (15,16)
Lanškroun Česká Třebová 0:2 (-21,-17)
Svitavy Kojetín 2:0 (22,22)
Lvi Praha Slavia HK

1:2 (22,-25,-11)

 

Družstvo utkání V3 V2 P1 P0 sety míče body
TJ Slavia Hradec Králové 5 4 1 0 0 10:1 264:206 14
VK Lvi Praha 5 3 0 2 0 8:4 265:229 11
TJ Svitavy 5 2 2 0 1 8:4 249:240 10
TJ Sokol Česká Třebová 5 1 0 1 3 3:8 211:246 4
SK Kojetín 2016 5 1 0 0 4 2:8 217:240 3
VK TJ Lanškroun 5 1 0 0 4 2:8 198:243 3

 

Ze skupiny A sestupují družstva SK Kojetín 2016, z.s. a Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s

Skupina B

Nymburk Ústí nad Labem 2:0 (23,17)
Havlíčkův Brod Česká Třebová 0:2 (-16,-18)
TJ Lanškroun Český Krumlov 2:0 (22,24)
Havlíčkův Brod Ústí nad Labem 2:1 (-16,20,13)
Nymburk TJ Lanškroun 1:2 (18,-14,-11)
Česká Třebová Český Krumlov 2:0 (14,18)
Havlíčkův Brod Nymburk 0:2 (-11,-13)
Ústí nad Labem Česká Třebová 0:2 (-19,-21)
TJ Lanškroun Havlíčkův Brod 2:0 (14,21)
Ústí nad Labem Český Krumlov 2:0 (16,23)
TJ Lanškroun Česká Třebová 2:1 (-13,13,14)
Český Krumlov Havlíčkův Brod 2:0 (17,19)
Nymburk Český Krumlov 2:0 (12,19)
Ústí nad Labem TJ Lanškroun 0:2 (-13,-21)
Nymburk Česká Třebová 1:2 (-19,24,-6)

 

Družstvo utkání V3 V2 P1 P0 sety míče body
VK SPORT Rychnov n. K. 5 4 1 0 0 10:1 262:171 14
TJ Orion Praha 5 2 1 2 0 8:5 275:252 10
VSK Český Krumlov 5 1 2 1 1 7:6 250:263 8
Volleyball Nymburk 5 1 1 2 1 6:7 243:259 7
SK VOLEJBAL Ústí n. L. 5 1 1 1 2 5:7 247:244 6
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 0 0 0 5 0:10 162:250 0

 

Ze skupiny B postupují do skupiny A VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s a TJ Orion Praha, z.s.

 

Družstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo celkem
Kojetín 12 12 8 32
Hradec Králové 11 11 12 34
Rychnov 10 8 6 24
Svitavy 9 9 10 28
Česká Třebová  8 5 9 22
Lanškroun 7 6 7 20
Lvi Praha 6 10 11 27
Orion Praha 5 7 5 17
Havlíčkův Brod 4 1 1 6
Nymburk 3 4 3 10
Ústí nad Labem 2 3 2 7
Český Krumlov 1 2 4 7

 

Pořadatelem skupiny A, které se uskuteční v sobotu 9. 3. 2019 je VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s.

Pořadatelem skupiny B, které se uskuteční v sobotu 9. 3. 2019 je SK Kojetín 2016, z.s.

Pořadatelé zašlou jednotlivým družstvům a řídícímu soutěže propozice čtrnáct dnů před konáním turnaje.

Pořadatelé zajistí rozhodčí ve spolupráci s komisí rozhodčích, příslušné KRKVS.

 

Autor: Václav Mosler

Krátké zprávyArchiv
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) finále: Berčík / Džavoronok – Elazar / Ohana (ISR) 2:0 21:15, 21:11) semifinále: Ringøen / Solhaug (NOR) – Berčík / Džavoronok 1:2...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Americká blokařka Olivia Loren Kofie se oklikou přes Olomouc a švédský Engelholm vrací opět do celku Sokola Šternberk.  

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) muži: Bello Ja. / Bello Jo. (ENG) – Berčík / Džqavoronok 1:2 (21:12, 18:21, 14:16), Semerád / Trousil – Kulzer / Lorenz (GER) 0:2...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Z ukrajinského týmu Poltavchanka-PNPU vyráží na své první zahraniční angažmá do Frýdku-Místku ukrajinská smečařka Anna Shumeyko.  

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) ženy: Kotnik / Lovsin (SLO) – Dunárová / Resová 2:0 (21:14, 21:11), Ottens / Klinke (GER) – Dunárová / Resová 1:2 (18:21, 21:17,...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Šelmy Brno se v nadcházejícím ročníku UNIQA volejbalové extraligy žen 2022/23 budou muset obejít bez hráčského umění velezkušené nahrávačky Soni...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018