Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
11.3.2019

Zpráva ze čtvrtého kola Českého poháru kadetů 2018/19

Skupiny čtvrtého kola Českého poháru kadetů se odehrály 9. 3. 2019 v Kojetíně a Rychnově nad Kněžnou.

 

Skupina A

Česká Třebová x Svitavy 1:2 (-21,15,-14)
Svitavy x Rychnov 0:2 (-19,-22)
Orion Praha x Lvi Praha 0:2 (-12,-18
Rychnov x Orion Praha 2:0 (16,20)
Slavia HK x Česká Třebová 2:0 (11,18)
Orion Praha x Svitavy 1:2 (-13,13,-12)
Lvi Praha x Slavia HK 2:1 (-25,23,15)
Slavia HK x Rychnov 2:1 (-22,24,7)
Lvi Praha x Česká Třebová 2:0 (17,23)
Rychnov x Lvi Praha 2:1 (22,-23,16)
Česká Třebová x Orion Praha 2:1 (14,-18,6)
Rychnov x Česká Třebová 2:0 (22,16)
Svitavy x Slavia HK 0:2 (-14,-13)
Lvi Praha x Svitavy 1:2 (19,-22,-13)
Slavia HK x Orion Praha 2:0 (14,13)

 

Družstvo utkání V3 V2 P1 P0 sety míče body
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 5 3 1 1 0 9:3 278:206 12
VK SPORT Rychnov n. K., z.s. 5 3 1 1 0 9:3 272:241 12
VK Lvi Praha, z.s. 5 2 1 2 0 8:5 290:260 10
TJ Svitavy, z.s. 5 0 3 0 2 6:7 236:270 6
TJ Sokol Česká Třebová 5 0 1 1 3 3:9 225:251 3
TJ Orion Praha, z.s. 5 0 0 2 3 2:10 188:261 2

 

Skupina B

Havlíčkův Brod x Kojetín 0:2 (-10,-12)
Ústí nad Labem x Lanškroun X:2
Český Krumlov x Nymburk 2:X
Kojetín x Ústí nad Labem 2:X
Nymburk x Havlíčkův Brod X:2
Lanškroun x Český Krumlov 2:1 (11,-23,9)
Nymburk x Kojetín X:2
Český Krumlov x Ústí nad Labem 2:X
Havlíčkův Brod x Lanškroun 0:2 (-11,-8)
Kojetín x Český Krumlov 2:0 (13,20)
Lanškroun x Nymburk 2:X
Ústí nad Labem x Havlíčkův Brod X:2
Lanškroun x Kojetín 0:2 (-14,-21)
Havlíčkův Brod x Český Krumlov 0:2 (-13,-23)
Nymburk x Ústí nad Labem X:X

 

Družstvo utkání V3 V2 P1 P0 sety míče body
SK Kojetín 2016, z.s. 5 5 0 0 0 10:0 250:90 15
VK TJ Lanškroun, z.s. 5 3 1 0 1   8:3 248:114 11
VSK Český Krumlov z.s. 5 3 0 1 1   7:4 228:149 10
TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 5 2 0 0 3   4:6 177:150 6
SK VOLEJBAL Ústí n. Labem, z.s. 5 0 0 0 0 0:10     0:250 0
Volleyball Nymburk z.s. 5 0 0 0 0 0:10     0:250 0

 

Družstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Celkem
 1. Hradec Králové 11 11 12 12 46
 2. Kojetín 12 12 8 6 38
 3. Lvi Praha 6 10 11 10 37
 4. Svitavy 9 9 10 9 37
 5. Rychnov 10 8 6 11 35
 6. Česká Třebová  8 5 9 8 30
 7. Lanškroun  7 6 7 5 25
 8. Orion Praha 5 7 5 7 19
 9. Český Krumlov 1 2 4 4 11
10. Nymburk 3 4 3 0 10
11.H avlíčkův Brod 4 1 1 3 9
12. Ústí nad Labem 2 3 2 0 7

 

V případě rovnosti bodů dvou družstev v celkovém hodnocení, rozhodne o konečném pořadí lepší umístění v závěrečném turnaji (viz bod 15 článek e) Rozpisu)

K závěrečnému turnaji do Kojetína se nedostavila družstva Nymburku a Ústí nad Labem, tato družstva prohrávají svá utkání 0:2. O sankcích rozhodne rada mládeže.

Byli vyhlášení nejlepší hráči:

smečař - Klika (Svitavy)
blokař - Červinka (Rychnov)
nahrávač - Bašta (Lvi Praha)
nejvíce bodující - Flaška (Hradec Králové)
nejlépe podávající - Pelíšek (Svitavy)
nejlépe přihrávající - Tláskal (Hradec Králové)
osobnost turnaje fair play - Lukáš (Česká Třebová)

 

Autor: Václav Mosler, řídící soutěže
Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
FIVB Beach Pro Tour Elite 16 – Gstaad (SUI)

Perušič / Schweiner – Huber / Dressler (AUT) 2:0 (21:16, 21:19)

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Dres Sokola Frýdek-Místek oblékne brazilská blokařka Thamiere Mello, která okusila evropské angažmá již loňskou sezónu v portugalském týmu CF Os...

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) finále: Berčík / Džavoronok – Elazar / Ohana (ISR) 2:0 21:15, 21:11) semifinále: Ringøen / Solhaug (NOR) – Berčík / Džavoronok 1:2...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Americká blokařka Olivia Loren Kofie se oklikou přes Olomouc a švédský Engelholm vrací opět do celku Sokola Šternberk.  

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) muži: Bello Ja. / Bello Jo. (ENG) – Berčík / Džqavoronok 1:2 (21:12, 18:21, 14:16), Semerád / Trousil – Kulzer / Lorenz (GER) 0:2...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Z ukrajinského týmu Poltavchanka-PNPU vyráží na své první zahraniční angažmá do Frýdku-Místku ukrajinská smečařka Anna Shumeyko.  

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018