Reprezentace
22. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov

Kód: Soutez: NA-M-II
Forma: Příští zápas: Sokol St. Město
Kontakt: Jaroslav Němec nemec.vet@seznam.cz Tel: 739355665

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
690037 20.5.2022 17:30 Slavoj Teplice A 0:3 Sokol Josefov
690032 13.5.2022 17:30 Vol Č.Kostelec C 3:2 Sokol Josefov Jakl
690031 24.9.2021 17:00 Slavoj Teplice B 0:3 Sokol Josefov
690027 17.9.2021 17:00 Sokol Josefov 3:0 Sokol Jezbiny B Máša
690024 10.9.2021 17:30 Sokol St. Město 3:0 Sokol Josefov

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
690039 27.5.2022 17:30 Sokol Josefov - Sokol St. Město Kmoníček,
690042 3.6.2022 17:30 Sokol Jezbiny B - Sokol Josefov Máša,
690046 10.6.2022 17:30 Sokol Josefov - Slavoj Teplice B Kmoníček,

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Chimiak Milan 1966
Kindl David 1974
Kolář Jan 1992
Lár Martin 1977
Němec Jaroslav 1974
Rudolfský Milan 1984
Stránský Petr Petr 1961
Vitebský Jan 1974
Voborník Petr 1969
Závodný Jan 1983
Švorc Jakub 1991

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov
Hřiště:
MHD:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:MVDr. Jaroslav Němec
Adresa:Lejšovka 95  50303  Smiřice
Email:nemec.vet@seznam.cz
Telefon:739355665
rozpis
© ČVS 2015-2018