ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. liga ženy U18 - 1. část - skupina A

20. kolo
Ústí n. L.0:3Mikulova(-20, -17, -25)
Karlovy Vary3:0Kometa(18, 22, 6)
Orion3:0Lvi Praha(15, 20, 19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Karlovy Vary 20 14 0 2 4 50:22 1671:1399 44
2 SK Kometa Praha 20 12 3 1 4 48:27 1697:1471 43
3 TJ Orion Praha 20 13 0 2 5 47:26 1688:1520 41
4 SKŠ ZŠ Mikulova Praha 20 10 4 2 4 48:27 1629:1518 40
5 VK Lvi Praha 20 2 2 0 16 17:52 1357:1611 10
6 Volejbal Ústí nad Labem 20 0 0 2 18 4:60 1035:1558 2
kalendář skupiny
1. liga ženy U18 - 1. část - skupina A
1. kolo
1 16. 9. 2023, 11:00 Orion - Ústí n. L. 3:0 (16,19,20)
2 16. 9. 2023, 10:00 Karlovy Vary - Lvi Praha 3:1 (17,17,-21,19)
3 23. 9. 2023, 10:00 Mikulova - Kometa 2:3 (18,-7,-19,22,-15)
2. kolo
4 16. 9. 2023, 15:00 Orion - Ústí n. L. 3:0 (14,16,16)
5 16. 9. 2023, 13:00 Karlovy Vary - Lvi Praha 3:0 (17,25,16)
6 23. 9. 2023, 14:00 Mikulova - Kometa 3:0 (22,21,17)
3. kolo
7 30. 9. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Kometa 0:3 (-18,-13,-14)
8 30. 9. 2023, 10:00 Lvi Praha - Mikulova 0:3 (-14,-23,-22)
9 30. 9. 2023, 10:00 Orion - Karlovy Vary 3:1 (17,20,-23,23)
4. kolo
10 30. 9. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Kometa 0:3 (-8,-23,-12)
11 30. 9. 2023, 14:00 Lvi Praha - Mikulova 0:3 (-23,-21,-23)
12 30. 9. 2023, 14:00 Orion - Karlovy Vary 0:3 (-21,-23,-20)
5. kolo
13 7. 10. 2023, 10:00 Karlovy Vary - Ústí n. L. 3:0 (15,14,19)
14 24. 9. 2023, 09:00 Mikulova - Orion 1:3 (-16,16,-21,-11)
15 7. 10. 2023, 10:00 Kometa - Lvi Praha 3:1 (-17,23,15,11)
6. kolo
16 7. 10. 2023, 13:00 Karlovy Vary - Ústí n. L. 3:0 (20,11,17)
17 24. 9. 2023, 13:00 Mikulova - Orion 3:1 (-22,23,18,23)
18 7. 10. 2023, 14:00 Kometa - Lvi Praha 3:0 (13,13,15)
7. kolo
19 28. 10. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Lvi Praha 0:3 (-23,-15,-18)
20 28. 10. 2023, 09:00 Orion - Kometa U starého stadiónu 1585 Praha - Radotín 2:3 (-20,27,23,-23,-13)
21 21. 10. 2023, 10:00 Karlovy Vary - Mikulova Západní 1824 Karlovy Vary 3:1 (8,-23,14,23)
8. kolo
22 28. 10. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Lvi Praha 2:3 (-19,19,-18,21,-12)
23 28. 10. 2023, 13:00 Orion - Kometa U starého stadiónu 1585 Praha - Radotín 3:1 (19,-22,16,17)
24 21. 10. 2023, 13:00 Karlovy Vary - Mikulova Západní 1824 Karlovy Vary 3:0 (20,12,20)
9. kolo
25 9. 12. 2023, 10:00 Mikulova - Ústí n. L. 3:0 (7,12,12)
26 4. 11. 2023, 10:00 Kometa - Karlovy Vary 0:3 (-21,-22,-19)
27 4. 11. 2023, 09:00 Lvi Praha - Orion 1:3 (-20,-22,22,-18)
10. kolo
28 9. 12. 2023, 14:00 Mikulova - Ústí n. L. 3:0 (14,14,21)
29 4. 11. 2023, 14:00 Kometa - Karlovy Vary 3:1 (-17,18,27,14)
30 4. 11. 2023, 15:00 Lvi Praha - Orion 0:3 (-20,-20,-24)
11. kolo
31 11. 11. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Orion 0:3 (-14,-17,-20)
32 11. 11. 2023, 10:00 Lvi Praha - Karlovy Vary 0:3 (-13,-17,-16)
33 11. 11. 2023, 09:00 Kometa - Mikulova 3:2 (23,-13,-23,22,11)
12. kolo
34 11. 11. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Orion 0:3 (-21,-21,-15)
35 11. 11. 2023, 14:00 Lvi Praha - Karlovy Vary 1:3 (-23,23,-19,-20)
36 11. 11. 2023, 13:00 Kometa - Mikulova 2:3 (-16,17,-23,9,-13)
13. kolo
37 25. 11. 2023, 10:00 Kometa - Ústí n. L. 3:0 (16,15,18)
38 10. 12. 2023, 09:00 Mikulova - Lvi Praha 3:0 (24,22,15)
39 25. 11. 2023, 10:00 Karlovy Vary - Orion 3:1 (17,-20,16,20)
14. kolo
40 25. 11. 2023, 14:00 Kometa - Ústí n. L. 3:0 (19,12,11)
41 10. 12. 2023, 13:00 Mikulova - Lvi Praha 3:0 (18,16,17)
42 25. 11. 2023, 13:00 Karlovy Vary - Orion 1:3 (-22,17,-19,-20)
15. kolo
43 2. 12. 2023, 10:00 Ústí n. L. - Karlovy Vary 0:3 (-10,-10,-15)
44 12. 11. 2023, 11:00 Orion - Mikulova 2:3 (-23,19,15,-20,-13)
45 2. 12. 2023, 10:00 Lvi Praha - Kometa 1:3 (-26,23,-15,-12)
16. kolo
46 2. 12. 2023, 14:00 Ústí n. L. - Karlovy Vary 0:3 (-9,-13,-14)
47 12. 11. 2023, 15:00 Orion - Mikulova 3:0 (23,19,20)
48 2. 12. 2023, 14:00 Lvi Praha - Kometa 0:3 (-16,-17,-14)
17. kolo
49 16. 12. 2023, 10:00 Lvi Praha - Ústí n. L. 3:0 (22,17,21)
50 16. 12. 2023, 10:00 Kometa - Orion 3:1 (19,20,-19,25)
51 16. 12. 2023, 12:00 Mikulova - Karlovy Vary 3:2 (-23,15,24,-18,12)
18. kolo
52 16. 12. 2023, 14:00 Lvi Praha - Ústí n. L. 3:2 (-14,-22,10,13,10)
53 16. 12. 2023, 14:00 Kometa - Orion 3:1 (17,-22,17,17)
54 16. 12. 2023, 16:00 Mikulova - Karlovy Vary 3:2 (-18,16,19,-20,8)
19. kolo
55 6. 1. 2024, 10:00 Ústí n. L. - Mikulova 0:3 (-15,-8,-17)
56 7. 1. 2024, 10:00 Karlovy Vary - Kometa 1:3 (-20,-24,19,-14)
57 3. 12. 2023, 09:00 Orion - Lvi Praha 3:0 (13,18,20)
20. kolo
58 6. 1. 2024, 14:00 Ústí n. L. - Mikulova 0:3 (-20,-17,-25)
59 7. 1. 2024, 13:00 Karlovy Vary - Kometa 3:0 (18,22,6)
60 3. 12. 2023, 13:00 Orion - Lvi Praha 3:0 (15,20,19)
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz
© ČVS 2015-2018