ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. část soutěže - skupina o 1.-6. místo (A+B)

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Lvi Praha 20 16 2 1 1 56:15 1682:1414 53
2 Volejbal Ústí nad Labem 20 16 1 1 2 53:16 1644:1347 51
3 SKV Ústí nad Labem 20 8 1 0 11 29:40 1472:1548 26
4 SK Meteor Praha 20 5 1 2 12 31:48 1633:1767 19
5 VK Jirkov 20 4 1 2 13 26:50 1573:1743 16
6 Volleyball Nymburk 20 4 1 1 14 24:50 1528:1713 15
kalendář skupiny
2. část soutěže - skupina o 1.-6. místo (A+B)
1. kolo
1 28. 1. 2023, 11:00 Volejbal Ústí n. L. - Meteor 3:1 (16,-21,19,17)
2 28. 1. 2023, 10:00 Jirkov - Nymburk 0:3 (-24,-23,-18)
3 28. 1. 2023, 10:00 SKV Ústí n. L. - Lvi 0:3 (-23,-17,-19)
2. kolo
4 28. 1. 2023, 15:00 Volejbal Ústí n. L. - Meteor 3:1 (13,-21,13,16)
5 28. 1. 2023, 14:00 Jirkov - Nymburk 3:1 (21,-23,26,13)
6 28. 1. 2023, 14:00 SKV Ústí n. L. - Lvi 0:3 (-16,-16,-21)
3. kolo
7 4. 2. 2023, 11:00 Nymburk - Volejbal Ústí n. L. 1:3 (22,-16,-24,-15)
8 4. 2. 2023, 10:00 Lvi - Jirkov náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 3:1 (14,13,-22,15)
9 29. 1. 2023, 09:00 Meteor - SKV Ústí n. L. 1:3 (-23,18,-22,-20)
4. kolo
10 4. 2. 2023, 15:00 Nymburk - Volejbal Ústí n. L. 0:3 (-19,-22,-20)
11 4. 2. 2023, 14:00 Lvi - Jirkov náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 3:0 (21,14,16)
12 29. 1. 2023, 13:00 Meteor - SKV Ústí n. L. 1:3 (20,-19,-16,-15)
5. kolo
13 11. 2. 2023, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Lvi 3:0 (14,16,16)
14 1. 4. 2023, 10:00 Jirkov - Meteor 3:2 (-10,-19,19,19,15)
15 11. 2. 2023, 10:00 SKV Ústí n. L. - Nymburk 3:0 (20,22,22)
6. kolo
16 11. 2. 2023, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Lvi 3:2 (21,-19,-22,18,16)
17 1. 4. 2023, 14:00 Jirkov - Meteor 1:3 (25,-23,-19,-16)
18 11. 2. 2023, 14:00 SKV Ústí n. L. - Nymburk 3:0 (21,11,22)
7. kolo
19 4. 3. 2023, 10:00 Meteor - Volejbal Ústí n. L. 3:2 (23,-21,-20,25,8)
20 4. 3. 2023, 11:00 Nymburk - Jirkov 3:1 (-17,22,18,17)
21 25. 3. 2023, 10:00 Lvi - SKV Ústí n. L. náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 3:0 (20,19,27)
8. kolo
22 4. 3. 2023, 14:00 Meteor - Volejbal Ústí n. L. 0:3 (-19,-21,-24)
23 4. 3. 2023, 15:00 Nymburk - Jirkov 1:3 (-16,-17,11,-11)
24 25. 3. 2023, 14:00 Lvi - SKV Ústí n. L. náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 3:0 (25,21,23)
9. kolo
25 11. 3. 2023, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Nymburk 3:0 (22,21,21)
26 11. 3. 2023, 11:00 Jirkov - Lvi 0:3 (-23,-21,-22)
27 11. 3. 2023, 09:00 SKV Ústí n. L. - Meteor 0:3 (-23,-13,-21)
10. kolo
28 11. 3. 2023, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Nymburk 3:0 (20,20,21)
29 11. 3. 2023, 15:00 Jirkov - Lvi 2:3 (-27,23,-23,16,-10)
30 11. 3. 2023, 11:00 SKV Ústí n. L. - Meteor 3:1 (16,-23,21,17)
11. kolo
31 1. 4. 2023, 10:00 Lvi - Volejbal Ústí n. L. náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 3:0 (14,23,24)
32 18. 2. 2023, 10:00 Meteor - Jirkov 3:1 (19,-10,20,8)
33 1. 4. 2023, 09:00 Nymburk - SKV Ústí n. L. 1:3 (-8,-22,20,-17)
12. kolo
34 1. 4. 2023, 14:00 Lvi - Volejbal Ústí n. L. náměstí Na Balabence 800 Praha - Libeň 3:0 (10,23,19)
35 18. 2. 2023, 14:00 Meteor - Jirkov 3:1 (23,21,-21,16)
36 1. 4. 2023, 13:00 Nymburk - SKV Ústí n. L. 0:3 (-20,-20,-19)
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz
© ČVS 2015-2018