ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. část soutěže

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Šlapanice u Brna 36 22 6 4 4 93:43 3091:2523 82
2 S V B C 36 24 3 1 8 89:42 3025:2626 79
3 TJ Sokol Geodézie Česká Třebová 36 21 3 4 8 84:49 2981:2786 73
4 VK Šelmy Brno B 36 17 6 3 10 82:57 3089:2814 66
5 TJ Bohemians Praha 36 16 4 8 8 82:62 3090:2961 64
6 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 36 13 7 5 11 73:68 3016:2928 58
7 Volejbal Červený Kostelec 36 13 4 5 14 67:76 3011:3144 52
8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36 9 4 4 19 56:79 2830:2991 39
9 TJ Svitavy 36 3 3 6 24 33:97 2462:3022 21
10 TJ ZIKUDA Turnov 36 1 1 1 33 18:104 2137:2937 6
kalendář skupiny
1. část soutěže
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 Bohemians - Mn. Hradiště 3:1 (13,16,-18,15)
2 8. 10. 2022, 09:00 Šlapanice - Č. Kostelec 3:0 (21,19,17)
3 8. 10. 2022, 10:00 Šelmy B - S V B C Žižkova 980 Brno - Veveří 3:1 (22,-21,23,19)
4 8. 10. 2022, 10:00 H. Brod - Svitavy 3:2 (-22,-17,15,21,10)
5 8. 10. 2022, 11:00 Č. Třebová - Turnov 3:0 (11,14,22)
2. kolo
6 8. 10. 2022, 14:00 Bohemians - Mn. Hradiště 3:0 (20,23,14)
7 8. 10. 2022, 13:00 Šlapanice - Č. Kostelec 3:0 (13,19,20)
8 8. 10. 2022, 14:00 Šelmy B - S V B C Žižkova 980 Brno - Veveří 0:3 (-21,-16,-19)
9 8. 10. 2022, 14:00 H. Brod - Svitavy 3:1 (21,13,-25,17)
10 8. 10. 2022, 15:00 Č. Třebová - Turnov 3:0 (22,6,15)
3. kolo
11 15. 10. 2022, 10:00 Bohemians - Turnov 3:0 (9,9,20)
12 16. 10. 2022, 10:00 Svitavy - Č. Třebová 0:3 (-10,-23,-17)
13 15. 10. 2022, 10:00 S V B C - H. Brod U krbu 521 Praha - Malešice 3:0 (20,18,18)
14 15. 10. 2022, 10:00 Č. Kostelec - Šelmy B 3:2 (-18,19,-19,20,13)
15 4. 12. 2022, 09:00 Mn. Hradiště - Šlapanice 0:3 (-21,-10,-18)
4. kolo
16 15. 10. 2022, 14:00 Bohemians - Turnov 3:0 (18,15,18)
17 16. 10. 2022, 14:00 Svitavy - Č. Třebová 0:3 (-17,-23,-23)
18 15. 10. 2022, 14:00 S V B C - H. Brod U krbu 521 Praha - Malešice 3:1 (-20,16,17,17)
19 15. 10. 2022, 14:00 Č. Kostelec - Šelmy B 3:1 (20,-20,24,24)
20 4. 12. 2022, 12:00 Mn. Hradiště - Šlapanice 0:3 (-15,-15,-13)
5. kolo
21 22. 10. 2022, 09:00 Šlapanice - Bohemians 1:3 (21,-24,-15,-23)
22 22. 10. 2022, 10:00 Šelmy B - Mn. Hradiště Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:0 (12,20,13)
23 29. 10. 2022, 10:00 H. Brod - Č. Kostelec 3:2 (-18,18,-19,17,9)
24 22. 10. 2022, 10:00 Č. Třebová - S V B C 3:2 (-23,22,20,-22,16)
25 22. 10. 2022, 10:00 Turnov - Svitavy 3:2 (-23,24,-19,25,14)
6. kolo
26 22. 10. 2022, 13:00 Šlapanice - Bohemians 3:2 (-23,19,19,-14,11)
27 22. 10. 2022, 14:00 Šelmy B - Mn. Hradiště Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:1 (10,-21,23,13)
28 29. 10. 2022, 14:00 H. Brod - Č. Kostelec 1:3 (-23,26,-19,-21)
29 22. 10. 2022, 14:00 Č. Třebová - S V B C 3:0 (15,21,24)
30 22. 10. 2022, 14:00 Turnov - Svitavy 3:0 (7,8,21)
7. kolo
31 5. 11. 2022, 10:00 Bohemians - Svitavy 3:0 (16,10,19)
32 5. 11. 2022, 10:00 S V B C - Turnov U krbu 521 Praha - Malešice 3:1 (-21,9,14,21)
33 5. 11. 2022, 11:00 Č. Kostelec - Č. Třebová 0:3 (-20,-14,-13)
34 5. 11. 2022, 11:00 Mn. Hradiště - H. Brod 3:2 (-24,-23,24,16,13)
35 5. 11. 2022, 09:00 Šlapanice - Šelmy B 3:1 (18,-24,21,21)
8. kolo
36 5. 11. 2022, 14:00 Bohemians - Svitavy 3:0 (24,19,23)
37 5. 11. 2022, 14:00 S V B C - Turnov U krbu 521 Praha - Malešice 3:0 (22,18,21)
38 5. 11. 2022, 15:00 Č. Kostelec - Č. Třebová 3:2 (17,24,-19,-11,5)
39 5. 11. 2022, 15:00 Mn. Hradiště - H. Brod 2:3 (-23,17,-22,14,-8)
40 5. 11. 2022, 13:00 Šlapanice - Šelmy B 3:1 (11,-24,9,12)
9. kolo
41 12. 11. 2022, 10:00 Šelmy B - Bohemians Žižkova 980 Brno - Veveří 3:2 (-24,18,18,-22,12)
42 7. 1. 2023, 10:00 H. Brod - Šlapanice 0:3 (-19,-17,-23)
43 12. 11. 2022, 11:00 Č. Třebová - Mn. Hradiště 3:0 (25,17,18)
44 12. 11. 2022, 12:00 Turnov - Č. Kostelec 1:3 (-21,-18,16,-19)
45 12. 11. 2022, 10:00 Svitavy - S V B C 0:3 (-24,-19,-17)
10. kolo
46 12. 11. 2022, 14:00 Šelmy B - Bohemians Žižkova 980 Brno - Veveří 0:3 (-18,-19,-20)
47 7. 1. 2023, 14:00 H. Brod - Šlapanice 2:3 (24,16,-19,-23,-13)
48 12. 11. 2022, 15:00 Č. Třebová - Mn. Hradiště 3:0 (23,17,21)
49 12. 11. 2022, 16:00 Turnov - Č. Kostelec 1:3 (-17,19,-18,-17)
50 12. 11. 2022, 14:00 Svitavy - S V B C 0:3 (-23,-20,-19)
11. kolo
51 19. 11. 2022, 10:00 Bohemians - S V B C 3:1 (21,19,-20,23)
52 19. 11. 2022, 09:00 Č. Kostelec - Svitavy 1:3 (-23,20,-19,-22)
53 26. 11. 2022, 10:00 Mn. Hradiště - Turnov 3:1 (22,20,-23,12)
54 19. 11. 2022, 09:00 Šlapanice - Č. Třebová 3:2 (-16,21,-25,12,14)
55 19. 11. 2022, 09:00 Šelmy B - H. Brod Komenského 585 Střelice 3:2 (23,-22,-17,21,13)
12. kolo
56 19. 11. 2022, 14:00 Bohemians - S V B C 1:3 (-23,18,-20,-20)
57 19. 11. 2022, 13:00 Č. Kostelec - Svitavy 3:2 (17,-20,20,-23,14)
58 26. 11. 2022, 13:00 Mn. Hradiště - Turnov 3:0 (22,9,19)
59 19. 11. 2022, 13:00 Šlapanice - Č. Třebová 3:1 (-23,13,16,23)
60 19. 11. 2022, 13:00 Šelmy B - H. Brod Komenského 585 Střelice 3:1 (-21,22,26,17)
13. kolo
61 3. 12. 2022, 10:00 H. Brod - Bohemians Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 0:3 (-23,-17,-17)
62 3. 12. 2022, 11:00 Č. Třebová - Šelmy B 3:1 (20,22,-24,19)
63 3. 12. 2022, 10:00 Turnov - Šlapanice 1:3 (-14,23,-17,-15)
64 3. 12. 2022, 10:00 Svitavy - Mn. Hradiště 3:2 (-23,22,-14,21,13)
65 3. 12. 2022, 10:00 S V B C - Č. Kostelec U krbu 521 Praha - Malešice 3:2 (-16,22,-21,17,11)
14. kolo
66 3. 12. 2022, 14:00 H. Brod - Bohemians Jihlavská 628 Havlíčkův Brod 0:3 (-14,-21,-21)
67 3. 12. 2022, 15:00 Č. Třebová - Šelmy B 3:1 (-22,21,17,24)
68 3. 12. 2022, 14:00 Turnov - Šlapanice 0:3 (-13,-20,-21)
69 3. 12. 2022, 14:00 Svitavy - Mn. Hradiště 3:2 (-21,-14,22,19,12)
70 3. 12. 2022, 14:00 S V B C - Č. Kostelec U krbu 521 Praha - Malešice 3:1 (-23,21,21,18)
15. kolo
71 10. 12. 2022, 10:00 Bohemians - Č. Kostelec 3:0 (20,27,23)
72 10. 12. 2022, 10:00 Mn. Hradiště - S V B C 0:3 (-23,-16,-18)
73 10. 12. 2022, 09:00 Šlapanice - Svitavy 3:0 (18,9,16)
74 10. 12. 2022, 10:00 Šelmy B - Turnov Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:0 (11,20,17)
75 10. 12. 2022, 10:00 H. Brod - Č. Třebová 1:3 (-21,23,-24,-25)
16. kolo
76 10. 12. 2022, 14:00 Bohemians - Č. Kostelec 1:3 (17,-20,-15,-19)
77 10. 12. 2022, 13:00 Mn. Hradiště - S V B C 3:1 (25,20,-21,21)
78 10. 12. 2022, 13:00 Šlapanice - Svitavy 3:0 (21,20,20)
79 10. 12. 2022, 14:00 Šelmy B - Turnov Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:1 (19,17,-25,24)
80 10. 12. 2022, 14:00 H. Brod - Č. Třebová 0:3 (-19,-18,-26)
17. kolo
81 17. 12. 2022, 09:00 Č. Třebová - Bohemians 3:0 (14,21,19)
82 17. 12. 2022, 09:00 Turnov - H. Brod 0:3 (-14,-19,-20)
83 17. 12. 2022, 10:00 Svitavy - Šelmy B 0:3 (-16,-18,-23)
84 29. 1. 2023, 10:00 S V B C - Šlapanice U krbu 521 Praha - Malešice 3:0 (25,22,22)
85 17. 12. 2022, 10:00 Č. Kostelec - Mn. Hradiště 2:3 (23,20,-16,-11,-10)
18. kolo
86 17. 12. 2022, 13:00 Č. Třebová - Bohemians 3:2 (-16,-22,22,22,8)
87 17. 12. 2022, 13:00 Turnov - H. Brod 0:3 (-24,-16,-14)
88 17. 12. 2022, 14:00 Svitavy - Šelmy B 2:3 (22,24,-19,-22,-4)
89 29. 1. 2023, 14:00 S V B C - Šlapanice U krbu 521 Praha - Malešice 3:0 (22,22,17)
90 17. 12. 2022, 14:00 Č. Kostelec - Mn. Hradiště 0:3 (-19,-21,-16)
19. kolo
91 14. 1. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Bohemians 3:1 (23,23,-22,11)
92 14. 1. 2023, 11:00 Č. Kostelec - Šlapanice 1:3 (16,-13,-21,-22)
93 14. 1. 2023, 10:00 S V B C - Šelmy B U krbu 521 Praha - Malešice 3:1 (16,-21,9,14)
94 14. 1. 2023, 10:00 Svitavy - H. Brod 0:3 (-21,-21,-18)
95 14. 1. 2023, 10:00 Turnov - Č. Třebová 0:3 (-21,-14,-10)
20. kolo
96 14. 1. 2023, 15:00 Mn. Hradiště - Bohemians 3:2 (19,-10,-19,22,10)
97 14. 1. 2023, 15:00 Č. Kostelec - Šlapanice 2:3 (-9,23,23,-18,-13)
98 14. 1. 2023, 14:00 S V B C - Šelmy B U krbu 521 Praha - Malešice 3:2 (21,-23,-21,20,8)
99 14. 1. 2023, 14:00 Svitavy - H. Brod 0:3 (-19,-23,-16)
100 14. 1. 2023, 14:00 Turnov - Č. Třebová 0:3 (-22,-19,-20)
21. kolo
101 21. 1. 2023, 10:00 Turnov - Bohemians 1:3 (-12,15,-17,-19)
102 21. 1. 2023, 09:00 Č. Třebová - Svitavy 3:1 (13,-21,19,10)
103 21. 1. 2023, 10:00 H. Brod - S V B C 0:3 (-19,-21,-6)
104 21. 1. 2023, 10:00 Šelmy B - Č. Kostelec Žižkova 980 Brno - Veveří 3:0 (20,9,23)
105 21. 1. 2023, 11:00 Šlapanice - Mn. Hradiště 3:0 (14,10,19)
22. kolo
106 21. 1. 2023, 14:00 Turnov - Bohemians 2:3 (19,20,-24,-10,-6)
107 21. 1. 2023, 13:00 Č. Třebová - Svitavy 3:0 (18,25,15)
108 21. 1. 2023, 14:00 H. Brod - S V B C 0:3 (-14,-15,-8)
109 21. 1. 2023, 14:00 Šelmy B - Č. Kostelec Žižkova 980 Brno - Veveří 3:0 (11,10,12)
110 21. 1. 2023, 15:00 Šlapanice - Mn. Hradiště 2:3 (-22,15,20,-16,-12)
23. kolo
111 28. 1. 2023, 10:00 Bohemians - Šlapanice 2:3 (19,20,-7,-21,-9)
112 28. 1. 2023, 09:00 Mn. Hradiště - Šelmy B 3:0 (22,14,20)
113 28. 1. 2023, 10:00 Č. Kostelec - H. Brod 3:1 (23,22,-19,15)
114 28. 1. 2023, 10:00 S V B C - Č. Třebová U krbu 521 Praha - Malešice 3:0 (18,20,18)
115 28. 1. 2023, 10:00 Svitavy - Turnov 3:0 (12,15,25)
24. kolo
116 28. 1. 2023, 14:00 Bohemians - Šlapanice 3:2 (19,19,-24,-14,15)
117 28. 1. 2023, 13:00 Mn. Hradiště - Šelmy B 3:2 (-23,18,22,-21,7)
118 28. 1. 2023, 14:00 Č. Kostelec - H. Brod 3:1 (-18,24,13,11)
119 28. 1. 2023, 14:00 S V B C - Č. Třebová U krbu 521 Praha - Malešice 3:0 (13,16,19)
120 28. 1. 2023, 14:00 Svitavy - Turnov 3:0 (17,18,22)
25. kolo
121 11. 2. 2023, 10:00 Svitavy - Bohemians 2:3 (-24,-16,20,13,-10)
122 11. 2. 2023, 10:00 Turnov - S V B C 0:3 (-18,-18,-16)
123 11. 2. 2023, 11:00 Č. Třebová - Č. Kostelec 3:1 (-22,27,23,21)
124 11. 2. 2023, 10:00 H. Brod - Mn. Hradiště 3:2 (21,20,-19,-22,11)
125 11. 2. 2023, 09:00 Šelmy B - Šlapanice Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:2 (23,-20,-27,14,9)
26. kolo
126 11. 2. 2023, 14:00 Svitavy - Bohemians 3:2 (15,-14,-19,24,10)
127 11. 2. 2023, 14:00 Turnov - S V B C 1:3 (26,-16,-16,-20)
128 11. 2. 2023, 15:00 Č. Třebová - Č. Kostelec 3:0 (19,23,23)
129 11. 2. 2023, 14:00 H. Brod - Mn. Hradiště 1:3 (23,-19,-18,-20)
130 11. 2. 2023, 13:00 Šelmy B - Šlapanice Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:0 (11,20,18)
27. kolo
131 18. 2. 2023, 10:00 Bohemians - Šelmy B 2:3 (21,-14,-20,19,-4)
132 18. 2. 2023, 09:00 Šlapanice - H. Brod 3:0 (22,18,16)
133 18. 2. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Č. Třebová 3:1 (21,-23,19,21)
134 18. 2. 2023, 10:00 Č. Kostelec - Turnov 3:1 (-15,17,18,22)
135 18. 2. 2023, 10:00 S V B C - Svitavy U krbu 521 Praha - Malešice 3:2 (-23,-23,9,20,2)
28. kolo
136 18. 2. 2023, 14:00 Bohemians - Šelmy B 2:3 (-13,24,-20,21,-10)
137 18. 2. 2023, 13:00 Šlapanice - H. Brod 3:0 (14,15,23)
138 18. 2. 2023, 15:00 Mn. Hradiště - Č. Třebová 3:2 (17,15,-23,-25,7)
139 18. 2. 2023, 14:00 Č. Kostelec - Turnov 3:1 (14,17,-19,25)
140 18. 2. 2023, 14:00 S V B C - Svitavy U krbu 521 Praha - Malešice 3:0 (11,21,23)
29. kolo
141 25. 2. 2023, 10:00 S V B C - Bohemians U krbu 521 Praha - Malešice 3:1 (17,16,-9,13)
142 25. 2. 2023, 10:00 Svitavy - Č. Kostelec 1:3 (-23,-14,21,-17)
143 25. 2. 2023, 10:00 Turnov - Mn. Hradiště 0:3 (-21,-16,-23)
144 25. 2. 2023, 11:00 Č. Třebová - Šlapanice 3:2 (19,17,-21,-21,11)
145 25. 2. 2023, 10:00 H. Brod - Šelmy B 0:3 (-16,-20,-9)
30. kolo
146 25. 2. 2023, 14:00 S V B C - Bohemians U krbu 521 Praha - Malešice 3:0 (13,14,21)
147 25. 2. 2023, 14:00 Svitavy - Č. Kostelec 0:3 (-19,-23,-18)
148 25. 2. 2023, 14:00 Turnov - Mn. Hradiště 0:3 (-13,-22,-16)
149 25. 2. 2023, 15:00 Č. Třebová - Šlapanice 2:3 (-17,21,23,-7,-10)
150 25. 2. 2023, 14:00 H. Brod - Šelmy B 3:1 (-18,19,19,23)
31. kolo
151 11. 3. 2023, 10:00 Bohemians - H. Brod 3:2 (-17,-22,20,17,13)
152 11. 3. 2023, 10:00 Šelmy B - Č. Třebová Žižkova 980 Brno - Veveří 3:1 (23,-15,23,17)
153 11. 3. 2023, 09:00 Šlapanice - Turnov 3:0 (5,0,0)
154 11. 3. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Svitavy 3:0 (21,13,11)
155 11. 3. 2023, 11:00 Č. Kostelec - S V B C 1:3 (-21,16,-18,-21)
32. kolo
156 11. 3. 2023, 14:00 Bohemians - H. Brod 3:1 (12,-25,22,18)
157 11. 3. 2023, 14:00 Šelmy B - Č. Třebová Žižkova 980 Brno - Veveří 3:1 (-26,14,21,13)
158 11. 3. 2023, 13:00 Šlapanice - Turnov 3:0 (0,0,0)
159 11. 3. 2023, 15:00 Mn. Hradiště - Svitavy 3:0 (17,7,19)
160 11. 3. 2023, 15:00 Č. Kostelec - S V B C 3:0 (15,22,15)
33. kolo
161 18. 3. 2023, 10:00 Č. Kostelec - Bohemians 1:3 (18,-11,-21,-16)
162 18. 3. 2023, 10:00 S V B C - Mn. Hradiště U krbu 521 Praha - Malešice 3:1 (14,-21,17,21)
163 18. 3. 2023, 10:00 Svitavy - Šlapanice 0:3 (-15,-19,-21)
164 18. 3. 2023, 10:00 Turnov - Šelmy B 0:3 (-19,-18,-10)
165 18. 3. 2023, 10:00 Č. Třebová - H. Brod 3:1 (17,23,-15,24)
34. kolo
166 18. 3. 2023, 14:00 Č. Kostelec - Bohemians 3:1 (23,24,-23,22)
167 18. 3. 2023, 14:00 S V B C - Mn. Hradiště U krbu 521 Praha - Malešice 1:3 (-8,24,-21,-23)
168 18. 3. 2023, 14:00 Svitavy - Šlapanice 0:3 (-21,-11,-17)
169 18. 3. 2023, 14:00 Turnov - Šelmy B 0:3 (-17,-17,-16)
170 18. 3. 2023, 14:00 Č. Třebová - H. Brod 0:3 (-23,-15,-17)
35. kolo
171 25. 3. 2023, 10:00 Bohemians - Č. Třebová 1:3 (-10,20,-15,-19)
172 25. 3. 2023, 10:00 H. Brod - Turnov 3:0 (20,16,16)
173 25. 3. 2023, 10:00 Šelmy B - Svitavy Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:0 (20,7,4)
174 22. 1. 2023, 10:00 Šlapanice - S V B C 3:1 (17,-14,13,20)
175 25. 3. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Č. Kostelec 2:3 (21,18,-22,-23,-13)
36. kolo
176 25. 3. 2023, 14:00 Bohemians - Č. Třebová 3:0 (23,22,18)
177 25. 3. 2023, 14:00 H. Brod - Turnov 3:0 (17,16,15)
178 25. 3. 2023, 14:00 Šelmy B - Svitavy Komenského 151 Bílovice nad Svitavou 3:0 (19,13,14)
179 22. 1. 2023, 13:00 Šlapanice - S V B C 3:1 (15,23,-12,21)
180 25. 3. 2023, 15:00 Mn. Hradiště - Č. Kostelec 3:2 (-23,19,-24,16,8)
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bohouschab@gmail.com
© ČVS 2015-2018