ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. část soutěže

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalové sdružení Drásov 37 22 6 3 6 93:46 3209:2899 81
2 SK Volejbal Kolín 37 20 8 3 6 91:51 3231:2946 79
3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37 20 6 6 5 93:55 3402:3180 78
4 Tělovýchovná jednota PRAGA 37 21 2 6 8 87:53 3193:2912 73
5 VK Choceň 37 21 4 0 12 81:54 3083:2934 71
6 VK Hronov 37 16 1 3 17 67:67 2959:3007 53
7 TJ Sokol Pardubice I. 37 13 2 4 18 60:75 2891:3009 47
8 VK Dvůr Králové nad Labem 37 12 1 5 19 57:79 2968:3045 43
9 Volejbal Modřany 37 9 3 4 21 51:85 2853:3084 37
10 VK PFN Znojmo 37 1 1 1 34 16:108 2419:3039 6
11 SCM-ČVS-U16 10 0 1 0 9 6:29 693:846 2
kalendář skupiny
1. část soutěže
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 Choceň - Znojmo 3:0 (18,18,12)
2 8. 10. 2022, 10:00 TJ PRAGA - Havlíčkův Brod 1:3 (-24,22,-24,-27)
3 8. 10. 2022, 09:00 VS Drásov - Hronov 3:1 (-25,15,14,21)
4 8. 10. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Modřany nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 2:3 (-21,21,23,-22,-10)
5 8. 10. 2022, 09:00 Pardubice - Kolín Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 1:3 (-20,-23,22,-20)
6 9. 10. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - Pardubice 0:3 (-17,-24,-18)
2. kolo
7 8. 10. 2022, 14:00 Choceň - Znojmo 3:0 (24,17,19)
8 8. 10. 2022, 14:00 TJ PRAGA - Havlíčkův Brod 2:3 (17,-19,22,-22,-13)
9 8. 10. 2022, 13:00 VS Drásov - Hronov 3:0 (23,21,23)
10 8. 10. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Modřany nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 2:3 (-22,17,-19,19,-21)
11 8. 10. 2022, 13:00 Pardubice - Kolín Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 2:3 (-19,21,18,-18,-13)
12 9. 10. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - Hronov 0:3 (-15,-19,-22)
3. kolo
13 26. 11. 2022, 10:00 Znojmo - Kolín 2:3 (-17,-24,18,20,-12)
14 15. 10. 2022, 10:00 Modřany - Pardubice 3:0 (20,22,19)
15 15. 10. 2022, 10:00 Hronov - Dvůr Králové n. L. 3:1 (-20,22,15,22)
16 15. 10. 2022, 11:00 Havlíčkův Brod - VS Drásov 3:1 (-33,18,19,26)
17 15. 10. 2022, 10:00 Choceň - TJ PRAGA 3:1 (-21,22,21,20)
18 30. 10. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - Dvůr Králové n. L. 0:3 (-21,-21,-21)
4. kolo
19 26. 11. 2022, 14:00 Znojmo - Kolín 0:3 (-16,-13,-19)
20 15. 10. 2022, 14:00 Modřany - Pardubice 2:3 (18,-22,13,-23,-13)
21 15. 10. 2022, 14:00 Hronov - Dvůr Králové n. L. 1:3 (20,-20,-16,-18)
22 15. 10. 2022, 15:00 Havlíčkův Brod - VS Drásov 3:2 (24,-24,-27,15,12)
23 15. 10. 2022, 14:00 Choceň - TJ PRAGA 1:3 (-18,-21,11,-18)
24 30. 10. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - Havlíčkův Brod 1:3 (-15,-27,24,-21)
5. kolo
25 22. 10. 2022, 10:00 TJ PRAGA - Znojmo 3:0 (14,18,16)
26 22. 10. 2022, 10:00 VS Drásov - Choceň 3:0 (18,23,15)
27 29. 10. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Havlíčkův Brod 0:3 (-23,-21,-23)
28 22. 10. 2022, 10:00 Pardubice - Hronov 1:3 (-19,-21,21,-21)
29 22. 10. 2022, 10:00 Kolín - Modřany 3:1 (-17,12,20,13)
30 1. 12. 2022, 19:00 SCM-ČVS-U16 - Kolín 0:3 (-14,-17,-12)
6. kolo
31 22. 10. 2022, 14:00 TJ PRAGA - Znojmo 3:0 (21,15,16)
32 22. 10. 2022, 14:00 VS Drásov - Choceň 3:1 (21,-23,18,23)
33 29. 10. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Havlíčkův Brod 3:1 (21,25,-16,21)
34 22. 10. 2022, 14:00 Pardubice - Hronov 3:0 (13,12,20)
35 22. 10. 2022, 14:00 Kolín - Modřany 3:1 (-19,17,11,29)
36 3. 1. 2023, 18:30 SCM-ČVS-U16 - Znojmo NHNa Hradbách 1474 Mikulov 1:3 (-21,-18,25,-18)
7. kolo
37 5. 11. 2022, 11:00 Znojmo - Modřany 0:3 (-18,-30,-20)
38 5. 11. 2022, 10:00 Hronov - Kolín 3:0 (23,23,21)
39 5. 11. 2022, 11:00 Havlíčkův Brod - Pardubice 3:1 (19,22,-23,23)
40 5. 11. 2022, 11:00 Choceň - Dvůr Králové n. L. 3:0 (17,21,19)
41 5. 11. 2022, 10:00 TJ PRAGA - VS Drásov 2:3 (17,23,-16,-11,-19)
42 11. 12. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - TJ PRAGA 0:3 (-14,-18,-20)
8. kolo
43 5. 11. 2022, 15:00 Znojmo - Modřany 1:3 (-17,-15,21,-24)
44 5. 11. 2022, 14:00 Hronov - Kolín 2:3 (-22,18,-16,19,-11)
45 5. 11. 2022, 15:00 Havlíčkův Brod - Pardubice 3:1 (18,19,-17,20)
46 5. 11. 2022, 15:00 Choceň - Dvůr Králové n. L. 3:0 (24,18,17)
47 5. 11. 2022, 14:00 TJ PRAGA - VS Drásov 3:1 (21,-17,23,22)
48 11. 12. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - VS Drásov 0:3 (-23,-18,-18)
9. kolo
49 12. 11. 2022, 09:00 VS Drásov - Znojmo 3:1 (-22,25,12,22)
50 12. 11. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - TJ PRAGA 1:3 (-13,-20,25,-22)
51 12. 11. 2022, 09:00 Pardubice - Choceň 3:1 (-22,25,21,23)
52 12. 11. 2022, 10:00 Kolín - Havlíčkův Brod 3:2 (20,-18,-17,23,8)
53 12. 11. 2022, 10:00 Modřany - Hronov 1:3 (-18,19,-16,-20)
54 18. 12. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - Modřany 3:2 (18,-22,20,-20,13)
10. kolo
55 12. 11. 2022, 13:00 VS Drásov - Znojmo 2:3 (-20,-22,20,22,-13)
56 12. 11. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - TJ PRAGA 1:3 (-18,16,-15,-22)
57 12. 11. 2022, 13:00 Pardubice - Choceň 3:0 (16,22,20)
58 12. 11. 2022, 14:00 Kolín - Havlíčkův Brod 3:1 (-24,18,19,23)
59 12. 11. 2022, 14:00 Modřany - Hronov 3:0 (17,22,19)
60 18. 12. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - Choceň 1:3 (16,-22,-12,-22)
11. kolo
61 19. 11. 2022, 10:00 Znojmo - Hronov 0:3 (-22,-18,-16)
62 19. 11. 2022, 10:00 Havlíčkův Brod - Modřany 3:1 (19,-23,23,13)
63 6. 11. 2022, 10:00 Choceň - Kolín 3:1 (22,-16,20,24)
64 19. 11. 2022, 10:00 TJ PRAGA - Pardubice 3:0 (16,20,21)
65 19. 11. 2022, 10:00 VS Drásov - Dvůr Králové n. L. 3:1 (-17,21,18,16)
12. kolo
66 19. 11. 2022, 14:00 Znojmo - Hronov 0:3 (-14,-21,-24)
67 19. 11. 2022, 14:00 Havlíčkův Brod - Modřany 2:3 (32,-22,17,-20,-12)
68 6. 11. 2022, 14:00 Choceň - Kolín 3:0 (19,21,24)
69 19. 11. 2022, 14:00 TJ PRAGA - Pardubice 3:0 (22,22,18)
70 19. 11. 2022, 14:00 VS Drásov - Dvůr Králové n. L. 3:0 (22,22,17)
13. kolo
71 3. 12. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Znojmo nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 3:0 (20,15,19)
72 3. 12. 2022, 09:00 Pardubice - VS Drásov 0:3 (-17,-25,-25)
73 3. 12. 2022, 10:00 Kolín - TJ PRAGA 3:2 (23,-16,31,-20,13)
74 3. 12. 2022, 10:00 Modřany - Choceň 2:3 (-19,22,-24,21,-7)
75 3. 12. 2022, 10:00 Hronov - Havlíčkův Brod 3:2 (-21,24,-18,16,15)
14. kolo
76 3. 12. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Znojmo nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 3:0 (19,20,19)
77 3. 12. 2022, 13:00 Pardubice - VS Drásov 0:3 (-25,-17,-15)
78 3. 12. 2022, 14:00 Kolín - TJ PRAGA 2:3 (-24,20,-21,21,-12)
79 3. 12. 2022, 14:00 Modřany - Choceň 2:3 (20,-21,17,-19,-11)
80 3. 12. 2022, 14:00 Hronov - Havlíčkův Brod 3:0 (21,22,21)
15. kolo
81 10. 12. 2022, 10:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 0:3 (-23,-17,-18)
82 10. 12. 2022, 10:00 Choceň - Hronov 3:0 (17,21,15)
83 10. 12. 2022, 10:00 TJ PRAGA - Modřany 3:0 (16,23,15)
84 10. 12. 2022, 10:00 VS Drásov - Kolín 3:0 (23,21,21)
85 10. 12. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Pardubice 3:1 (17,21,-22,18)
16. kolo
86 10. 12. 2022, 14:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 0:3 (-21,-27,-20)
87 10. 12. 2022, 14:00 Choceň - Hronov 3:1 (-22,19,19,21)
88 10. 12. 2022, 14:00 TJ PRAGA - Modřany 3:0 (21,14,20)
89 10. 12. 2022, 14:00 VS Drásov - Kolín 3:0 (14,21,20)
90 10. 12. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Pardubice 1:3 (-23,-16,18,-23)
17. kolo
91 17. 12. 2022, 09:00 Pardubice - Znojmo 3:1 (15,-22,18,18)
92 17. 12. 2022, 10:00 Kolín - Dvůr Králové n. L. 3:0 (23,24,14)
93 17. 12. 2022, 10:00 Modřany - VS Drásov 0:3 (-17,-16,-14)
94 17. 12. 2022, 10:00 Hronov - TJ PRAGA 0:3 (-24,-27,-12)
95 17. 12. 2022, 11:00 Havlíčkův Brod - Choceň 3:0 (13,20,18)
18. kolo
96 17. 12. 2022, 13:00 Pardubice - Znojmo 3:1 (14,17,-18,19)
97 17. 12. 2022, 14:00 Kolín - Dvůr Králové n. L. 3:0 (23,19,24)
98 17. 12. 2022, 14:00 Modřany - VS Drásov 0:3 (-12,-22,-17)
99 17. 12. 2022, 14:00 Hronov - TJ PRAGA 3:1 (22,-21,18,18)
100 17. 12. 2022, 15:00 Havlíčkův Brod - Choceň 3:0 (24,17,21)
19. kolo
101 14. 1. 2023, 10:00 Znojmo - Choceň 0:3 (-27,-20,-19)
102 14. 1. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - TJ PRAGA 3:0 (20,22,21)
103 14. 1. 2023, 11:00 Hronov - VS Drásov 3:0 (29,9,19)
104 14. 1. 2023, 10:00 Modřany - Dvůr Králové n. L. 3:1 (17,-21,19,10)
105 14. 1. 2023, 11:00 Kolín - Pardubice 3:0 (20,18,17)
20. kolo
106 14. 1. 2023, 14:00 Znojmo - Choceň 1:3 (-13,26,-15,-18)
107 14. 1. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - TJ PRAGA 3:1 (22,-20,24,21)
108 14. 1. 2023, 15:00 Hronov - VS Drásov 1:3 (21,-24,-18,-18)
109 14. 1. 2023, 14:00 Modřany - Dvůr Králové n. L. 1:3 (21,-22,-21,-17)
110 14. 1. 2023, 15:00 Kolín - Pardubice 3:2 (-16,20,-21,20,4)
21. kolo
111 7. 1. 2023, 10:00 Kolín - Znojmo 3:0 (16,19,19)
112 21. 1. 2023, 10:00 Pardubice - Modřany 3:0 (17,20,18)
113 21. 1. 2023, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Hronov 1:3 (23,-26,-20,-20)
114 21. 1. 2023, 10:00 VS Drásov - Havlíčkův Brod 3:2 (-20,-21,19,20,10)
115 21. 1. 2023, 10:00 TJ PRAGA - Choceň 2:3 (-23,-17,15,18,-12)
22. kolo
116 7. 1. 2023, 14:00 Kolín - Znojmo 3:0 (20,26,17)
117 21. 1. 2023, 14:00 Pardubice - Modřany 0:3 (-19,-22,-13)
118 21. 1. 2023, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Hronov 3:2 (-21,16,16,-21,12)
119 21. 1. 2023, 14:00 VS Drásov - Havlíčkův Brod 3:2 (22,-27,28,-21,11)
120 21. 1. 2023, 14:00 TJ PRAGA - Choceň 3:1 (17,-24,19,19)
23. kolo
121 28. 1. 2023, 10:00 Znojmo - TJ PRAGA 0:3 (-19,-16,-20)
122 28. 1. 2023, 09:00 Choceň - VS Drásov 1:3 (16,-21,-20,-23)
123 28. 1. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Dvůr Králové n. L. 3:0 (17,17,21)
124 28. 1. 2023, 10:00 Hronov - Pardubice 0:3 (-26,-22,-20)
125 28. 1. 2023, 10:00 Modřany - Kolín 0:3 (-20,-14,-20)
24. kolo
126 28. 1. 2023, 14:00 Znojmo - TJ PRAGA 0:3 (-16,-13,-13)
127 28. 1. 2023, 13:00 Choceň - VS Drásov 3:1 (22,27,-18,18)
128 28. 1. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Dvůr Králové n. L. 3:2 (-20,22,-22,23,12)
129 28. 1. 2023, 14:00 Hronov - Pardubice 3:0 (21,22,23)
130 28. 1. 2023, 14:00 Modřany - Kolín 0:3 (-22,-16,-17)
25. kolo
131 11. 2. 2023, 10:00 Modřany - Znojmo 3:0 (20,8,22)
132 11. 2. 2023, 11:00 Kolín - Hronov Kutnohorská 41 Kolín - Kolín I 3:1 (16,18,-27,24)
133 11. 2. 2023, 09:00 Pardubice - Havlíčkův Brod 2:3 (23,-15,23,-17,-12)
134 11. 2. 2023, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Choceň 1:3 (-24,23,-20,-17)
135 11. 2. 2023, 10:00 VS Drásov - TJ PRAGA 2:3 (-17,-19,20,18,-9)
26. kolo
136 11. 2. 2023, 14:00 Modřany - Znojmo 3:1 (15,18,-24,20)
137 11. 2. 2023, 15:00 Kolín - Hronov Kutnohorská 41 Kolín - Kolín I 3:2 (20,17,-23,-23,12)
138 11. 2. 2023, 13:00 Pardubice - Havlíčkův Brod 2:3 (19,-17,-23,18,-9)
139 11. 2. 2023, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Choceň 3:0 (21,12,21)
140 11. 2. 2023, 14:00 VS Drásov - TJ PRAGA 3:2 (21,-21,20,-16,8)
27. kolo
141 18. 2. 2023, 10:00 Znojmo - VS Drásov Pražská 2486 Znojmo 0:3 (-16,-23,-19)
142 18. 2. 2023, 10:00 TJ PRAGA - Dvůr Králové n. L. 3:0 (22,19,19)
143 18. 2. 2023, 09:00 Choceň - Pardubice 3:1 (-22,27,18,24)
144 18. 2. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Kolín 3:2 (21,-26,-18,20,13)
145 18. 2. 2023, 10:00 Hronov - Modřany 3:0 (21,20,15)
28. kolo
146 18. 2. 2023, 14:00 Znojmo - VS Drásov Pražská 2486 Znojmo 1:3 (-20,20,-20,-19)
147 18. 2. 2023, 14:00 TJ PRAGA - Dvůr Králové n. L. 3:0 (18,21,22)
148 18. 2. 2023, 13:00 Choceň - Pardubice 3:0 (17,23,20)
149 18. 2. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Kolín 1:3 (-21,-22,21,-13)
150 18. 2. 2023, 14:00 Hronov - Modřany 3:0 (21,24,27)
29. kolo
151 25. 2. 2023, 10:00 Hronov - Znojmo 3:0 (17,16,24)
152 25. 2. 2023, 10:00 Modřany - Havlíčkův Brod 1:3 (19,-12,-15,-20)
153 25. 2. 2023, 11:00 Kolín - Choceň 3:0 (21,19,22)
154 25. 2. 2023, 09:00 Pardubice - TJ PRAGA 3:0 (19,26,20)
155 25. 2. 2023, 10:00 Dvůr Králové n. L. - VS Drásov 2:3 (-22,23,-21,20,-11)
30. kolo
156 25. 2. 2023, 14:00 Hronov - Znojmo 3:0 (19,21,14)
157 25. 2. 2023, 14:00 Modřany - Havlíčkův Brod 1:3 (20,-14,-21,-18)
158 25. 2. 2023, 15:00 Kolín - Choceň 3:1 (22,-18,22,23)
159 25. 2. 2023, 13:00 Pardubice - TJ PRAGA 3:2 (16,-23,-17,14,6)
160 25. 2. 2023, 14:00 Dvůr Králové n. L. - VS Drásov 3:0 (16,20,16)
31. kolo
161 11. 3. 2023, 10:00 Znojmo - Dvůr Králové n. L. 0:3 (-19,-24,-20)
162 11. 3. 2023, 10:00 VS Drásov - Pardubice 3:0 (16,19,10)
163 11. 3. 2023, 10:00 TJ PRAGA - Kolín 3:0 (18,23,15)
164 11. 3. 2023, 09:00 Choceň - Modřany 3:0 (18,24,20)
165 11. 3. 2023, 11:00 Havlíčkův Brod - Hronov 3:1 (23,-20,22,20)
32. kolo
166 11. 3. 2023, 14:00 Znojmo - Dvůr Králové n. L. 0:3 (-22,-21,-15)
167 11. 3. 2023, 14:00 VS Drásov - Pardubice 3:0 (10,18,9)
168 11. 3. 2023, 14:00 TJ PRAGA - Kolín 1:3 (-17,23,-14,-24)
169 11. 3. 2023, 13:00 Choceň - Modřany 3:0 (24,15,23)
170 11. 3. 2023, 15:00 Havlíčkův Brod - Hronov 3:0 (15,18,19)
33. kolo
171 18. 3. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 3:0 (21,20,22)
172 18. 3. 2023, 10:00 Hronov - Choceň 1:3 (-23,15,-22,-23)
173 18. 3. 2023, 10:00 Modřany - TJ PRAGA 3:1 (25,-15,19,24)
174 18. 3. 2023, 10:00 Kolín - VS Drásov 2:3 (17,22,-18,-19,-13)
175 18. 3. 2023, 10:00 Pardubice - Dvůr Králové n. L. 1:3 (22,-11,-21,-23)
34. kolo
176 18. 3. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 3:0 (19,14,24)
177 18. 3. 2023, 14:00 Hronov - Choceň 1:3 (-18,17,-24,-18)
178 18. 3. 2023, 14:00 Modřany - TJ PRAGA 0:3 (-18,-20,-20)
179 18. 3. 2023, 14:00 Kolín - VS Drásov 3:0 (22,16,22)
180 18. 3. 2023, 14:00 Pardubice - Dvůr Králové n. L. 3:0 (18,23,24)
35. kolo
181 25. 3. 2023, 10:00 Znojmo - Pardubice 0:3 (-19,-14,-20)
182 25. 3. 2023, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Kolín 2:3 (-11,-20,19,18,-14)
183 25. 3. 2023, 10:00 VS Drásov - Modřany 3:0 (23,19,16)
184 25. 3. 2023, 10:00 TJ PRAGA - Hronov 3:1 (-19,8,23,20)
185 25. 3. 2023, 10:00 Choceň - Havlíčkův Brod 3:2 (-23,17,-21,14,11)
36. kolo
186 25. 3. 2023, 14:00 Znojmo - Pardubice 1:3 (16,-22,-15,-24)
187 25. 3. 2023, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Kolín 0:3 (-22,-23,-18)
188 25. 3. 2023, 14:00 VS Drásov - Modřany 3:0 (18,24,17)
189 25. 3. 2023, 14:00 TJ PRAGA - Hronov 3:1 (-22,24,13,16)
190 25. 3. 2023, 14:00 Choceň - Havlíčkův Brod 3:0 (28,18,17)
Vedoucí soutěže: Zdeněk HLINOVSKÝ, Zátiší 1086, 431 11 Jirkov; MT: 777 611 130, E-mail: hlinovsky@cvf.cz
© ČVS 2015-2018