ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. část soutěže

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 S.K. P.E.M.A. Opava 36 33 2 0 1 105:10 2800:2003 103
2 ŠSK Bílovec 36 23 4 2 7 87:41 2940:2453 79
3 TJ Ostrava B 36 21 5 1 9 83:49 3003:2668 74
4 VC Kroměříž 36 16 2 4 14 69:64 2936:2907 56
5 SVK Nový Jičín 36 14 2 4 16 61:70 2825:2871 50
6 TJ Sokol Frýdek - Místek B 36 13 4 2 17 62:74 2853:2999 49
7 TJ Sokol Brno - Juliánov 36 14 1 3 18 56:74 2749:2859 47
8 TJ Ostrava C 36 10 4 5 17 60:79 2928:3078 43
9 VK AUSTIN Vsetín 36 4 3 5 24 41:97 2671:3206 23
10 TJ OP Prostějov 36 3 2 3 26 33:99 2439:3100 14
kalendář skupiny
1. část soutěže
1. kolo
1 8. 10. 2022, 09:00 Vsetín - Ostrava B 2:3 (-26,19,-17,23,-14)
2 8. 10. 2022, 09:00 Bílovec - Nový Jičín 3:2 (-25,19,24,-15,10)
3 8. 10. 2022, 10:00 Kroměříž - Prostějov 1:3 (9,-30,-14,-19)
4 8. 10. 2022, 10:00 Brno - Juliánov - Opava 0:3 (-22,-15,-15)
5 28. 9. 2022, 10:00 Ostrava C - Frýdek - Místek B 1:3 (-19,-21,21,-19)
2. kolo
6 8. 10. 2022, 13:00 Vsetín - Ostrava B 0:3 (-20,-16,-20)
7 8. 10. 2022, 13:00 Bílovec - Nový Jičín 3:0 (23,20,20)
8 8. 10. 2022, 14:00 Kroměříž - Prostějov 3:0 (19,25,20)
9 8. 10. 2022, 14:00 Brno - Juliánov - Opava 2:3 (21,15,-16,-14,-11)
10 28. 9. 2022, 14:00 Ostrava C - Frýdek - Místek B 3:1 (17,27,-21,16)
3. kolo
11 15. 10. 2022, 10:00 Ostrava B - Frýdek - Místek B 3:1 (23,-23,12,15)
12 15. 10. 2022, 10:00 Opava - Ostrava C 3:0 (17,15,6)
13 15. 10. 2022, 09:00 Prostějov - Brno - Juliánov 1:3 (-19,-17,20,-16)
14 15. 10. 2022, 10:00 Nový Jičín - Kroměříž 3:2 (-24,20,-19,13,16)
15 15. 10. 2022, 10:00 Vsetín - Bílovec 2:3 (-13,-14,21,24,-11)
4. kolo
16 15. 10. 2022, 14:00 Ostrava B - Frýdek - Místek B 3:1 (7,12,-19,18)
17 15. 10. 2022, 14:00 Opava - Ostrava C 3:0 (20,19,10)
18 15. 10. 2022, 13:00 Prostějov - Brno - Juliánov 1:3 (-15,-19,23,-19)
19 15. 10. 2022, 14:00 Nový Jičín - Kroměříž 0:3 (-19,-20,-15)
20 15. 10. 2022, 14:00 Vsetín - Bílovec 0:3 (-23,-19,-10)
5. kolo
21 22. 10. 2022, 09:00 Bílovec - Ostrava B 3:0 (14,10,19)
22 22. 10. 2022, 10:00 Kroměříž - Vsetín 3:0 (14,21,18)
23 22. 10. 2022, 10:00 Brno - Juliánov - Nový Jičín 0:3 (-12,-14,-28)
24 22. 10. 2022, 10:00 Ostrava C - Prostějov 3:0 (23,19,15)
25 22. 10. 2022, 10:00 Frýdek - Místek B - Opava 0:3 (-18,-20,-17)
6. kolo
26 22. 10. 2022, 13:00 Bílovec - Ostrava B 3:0 (21,19,16)
27 22. 10. 2022, 14:00 Kroměříž - Vsetín 3:0 (28,19,13)
28 22. 10. 2022, 14:00 Brno - Juliánov - Nový Jičín 3:1 (24,19,-19,20)
29 22. 10. 2022, 14:00 Ostrava C - Prostějov 3:2 (-24,19,20,-21,12)
30 22. 10. 2022, 14:00 Frýdek - Místek B - Opava 2:3 (21,23,-22,-14,-9)
7. kolo
31 5. 11. 2022, 11:00 Ostrava B - Opava 0:3 (-15,-23,-20)
32 5. 11. 2022, 10:00 Prostějov - Frýdek - Místek B 1:3 (-20,22,-12,-20)
33 5. 11. 2022, 10:00 Nový Jičín - Ostrava C 0:3 (-21,-27,-11)
34 5. 11. 2022, 10:00 Vsetín - Brno - Juliánov 1:3 (20,-14,-14,-22)
35 5. 11. 2022, 09:00 Bílovec - Kroměříž 3:1 (19,12,-21,22)
8. kolo
36 5. 11. 2022, 15:00 Ostrava B - Opava 1:3 (-16,19,-16,-18)
37 5. 11. 2022, 14:00 Prostějov - Frýdek - Místek B 2:3 (-27,22,19,-11,-13)
38 5. 11. 2022, 14:00 Nový Jičín - Ostrava C 2:3 (-23,-24,23,18,-12)
39 5. 11. 2022, 14:00 Vsetín - Brno - Juliánov 3:1 (24,16,-20,20)
40 5. 11. 2022, 13:00 Bílovec - Kroměříž 3:2 (-23,21,13,-14,13)
9. kolo
41 12. 11. 2022, 10:00 Kroměříž - Ostrava B 1:3 (-17,23,-22,-20)
42 12. 11. 2022, 10:00 Brno - Juliánov - Bílovec 0:3 (-23,-17,-17)
43 12. 11. 2022, 09:00 Ostrava C - Vsetín 3:0 (18,19,8)
44 12. 11. 2022, 10:00 Frýdek - Místek B - Nový Jičín 3:1 (18,-18,21,16)
45 12. 11. 2022, 10:00 Opava - Prostějov 3:0 (22,7,10)
10. kolo
46 12. 11. 2022, 14:00 Kroměříž - Ostrava B 3:0 (20,23,20)
47 12. 11. 2022, 14:00 Brno - Juliánov - Bílovec 3:0 (21,20,21)
48 12. 11. 2022, 13:00 Ostrava C - Vsetín 2:3 (-26,20,-21,15,-13)
49 12. 11. 2022, 14:00 Frýdek - Místek B - Nový Jičín 0:3 (-20,-21,-23)
50 12. 11. 2022, 14:00 Opava - Prostějov 3:0 (14,19,11)
11. kolo
51 19. 11. 2022, 10:00 Ostrava B - Prostějov 3:0 (12,20,11)
52 19. 11. 2022, 10:00 Nový Jičín - Opava 0:3 (-18,-20,-16)
53 19. 11. 2022, 10:00 Vsetín - Frýdek - Místek B 2:3 (-8,15,-22,26,-10)
54 19. 11. 2022, 10:00 Bílovec - Ostrava C 3:0 (18,14,14)
55 19. 11. 2022, 10:00 Kroměříž - Brno - Juliánov 3:1 (14,-21,22,8)
12. kolo
56 19. 11. 2022, 14:00 Ostrava B - Prostějov 3:0 (16,14,8)
57 19. 11. 2022, 14:00 Nový Jičín - Opava 0:3 (-17,-20,-15)
58 19. 11. 2022, 14:00 Vsetín - Frýdek - Místek B 2:3 (-21,22,-8,25,-17)
59 19. 11. 2022, 14:00 Bílovec - Ostrava C 3:1 (-23,15,17,12)
60 19. 11. 2022, 14:00 Kroměříž - Brno - Juliánov 3:0 (24,20,10)
13. kolo
61 3. 12. 2022, 10:00 Brno - Juliánov - Ostrava B 0:3 (-23,-24,-22)
62 3. 12. 2022, 10:00 Ostrava C - Kroměříž 0:3 (-18,-21,-20)
63 3. 12. 2022, 10:00 Frýdek - Místek B - Bílovec 3:1 (-24,18,20,18)
64 3. 12. 2022, 10:00 Opava - Vsetín 3:0 (17,9,19)
65 3. 12. 2022, 10:00 Prostějov - Nový Jičín 1:3 (-18,21,-16,-27)
14. kolo
66 3. 12. 2022, 14:00 Brno - Juliánov - Ostrava B 1:3 (-23,21,-18,-22)
67 3. 12. 2022, 14:00 Ostrava C - Kroměříž 3:0 (23,10,22)
68 3. 12. 2022, 14:00 Frýdek - Místek B - Bílovec 3:0 (23,20,21)
69 3. 12. 2022, 14:00 Opava - Vsetín 3:0 (8,12,14)
70 3. 12. 2022, 14:00 Prostějov - Nový Jičín 0:3 (-13,-19,-20)
15. kolo
71 10. 12. 2022, 11:00 Ostrava B - Nový Jičín 3:2 (6,-18,22,-22,14)
72 11. 12. 2022, 10:00 Vsetín - Prostějov 3:1 (17,21,-23,21)
73 10. 12. 2022, 09:00 Bílovec - Opava 1:3 (-19,23,-18,-25)
74 10. 12. 2022, 10:00 Kroměříž - Frýdek - Místek B 0:3 (-24,-23,-22)
75 26. 11. 2022, 10:00 Brno - Juliánov - Ostrava C 2:3 (20,-21,16,-18,-6)
16. kolo
76 10. 12. 2022, 15:00 Ostrava B - Nový Jičín 3:0 (21,26,13)
77 11. 12. 2022, 14:00 Vsetín - Prostějov 0:3 (-20,-24,-15)
78 10. 12. 2022, 13:00 Bílovec - Opava 3:0 (13,21,10)
79 10. 12. 2022, 14:00 Kroměříž - Frýdek - Místek B 3:0 (15,13,20)
80 26. 11. 2022, 14:00 Brno - Juliánov - Ostrava C 3:1 (-10,21,18,23)
17. kolo
81 24. 11. 2022, 17:30 Ostrava C - Ostrava B 0:3 (-17,-22,-10)
82 17. 12. 2022, 10:00 Frýdek - Místek B - Brno - Juliánov 3:0 (19,14,19)
83 17. 12. 2022, 10:00 Opava - Kroměříž 3:0 (12,18,17)
84 17. 12. 2022, 10:00 Prostějov - Bílovec 0:3 (-20,-16,-24)
85 17. 12. 2022, 10:00 Vsetín - Nový Jičín 1:3 (24,-18,-14,-22)
18. kolo
86 26. 1. 2023, 17:30 Ostrava C - Ostrava B 1:3 (-15,-20,23,-24)
87 17. 12. 2022, 14:00 Frýdek - Místek B - Brno - Juliánov 0:3 (-22,-16,-23)
88 17. 12. 2022, 14:00 Opava - Kroměříž 3:0 (18,22,13)
89 17. 12. 2022, 14:00 Prostějov - Bílovec 3:2 (-13,21,-11,22,6)
90 17. 12. 2022, 13:00 Vsetín - Nový Jičín 1:3 (-19,-21,26,-25)
19. kolo
91 14. 1. 2023, 11:00 Ostrava B - Vsetín 3:2 (8,21,-22,-21,9)
92 14. 1. 2023, 10:00 Nový Jičín - Bílovec 0:3 (-20,-19,-20)
93 14. 1. 2023, 10:00 Prostějov - Kroměříž 1:3 (21,-23,-21,-20)
94 14. 1. 2023, 10:00 Opava - Brno - Juliánov 3:0 (18,22,17)
95 14. 1. 2023, 10:00 Frýdek - Místek B - Ostrava C 3:2 (-15,19,-21,23,11)
20. kolo
96 14. 1. 2023, 15:00 Ostrava B - Vsetín 3:0 (16,10,14)
97 14. 1. 2023, 14:00 Nový Jičín - Bílovec 3:0 (13,16,23)
98 14. 1. 2023, 14:00 Prostějov - Kroměříž 1:3 (21,-19,-19,-18)
99 14. 1. 2023, 14:00 Opava - Brno - Juliánov 3:0 (25,19,15)
100 19. 1. 2023, 17:00 Frýdek - Místek B - Ostrava C 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 3:1 (9,16,-16,22)
21. kolo
101 21. 1. 2023, 10:00 Frýdek - Místek B - Ostrava B 1:3 (22,-24,-16,-19)
102 21. 1. 2023, 10:00 Ostrava C - Opava 0:3 (-17,-9,-23)
103 21. 1. 2023, 10:00 Brno - Juliánov - Prostějov 3:0 (16,21,18)
104 21. 1. 2023, 10:00 Kroměříž - Nový Jičín 1:3 (-28,-19,16,-18)
105 21. 1. 2023, 09:00 Bílovec - Vsetín 3:0 (19,12,16)
22. kolo
106 21. 1. 2023, 14:00 Frýdek - Místek B - Ostrava B 1:3 (-11,-18,22,-20)
107 21. 1. 2023, 14:00 Ostrava C - Opava 0:3 (-19,-22,-19)
108 21. 1. 2023, 14:00 Brno - Juliánov - Prostějov 3:1 (15,-24,16,7)
109 21. 1. 2023, 14:00 Kroměříž - Nový Jičín 2:3 (23,18,-21,-16,-11)
110 21. 1. 2023, 13:00 Bílovec - Vsetín 3:1 (16,14,-21,10)
23. kolo
111 28. 1. 2023, 11:00 Ostrava B - Bílovec 3:2 (21,-25,-25,21,7)
112 28. 1. 2023, 09:00 Vsetín - Kroměříž 1:3 (13,-21,-18,-21)
113 28. 1. 2023, 10:00 Nový Jičín - Brno - Juliánov 3:0 (18,11,18)
114 28. 1. 2023, 10:00 Prostějov - Ostrava C 1:3 (-23,-16,22,-10)
115 28. 1. 2023, 10:00 Opava - Frýdek - Místek B 3:0 (15,18,12)
24. kolo
116 28. 1. 2023, 15:00 Ostrava B - Bílovec 2:3 (-18,-18,18,17,-12)
117 28. 1. 2023, 13:00 Vsetín - Kroměříž 3:2 (23,23,-16,-22,4)
118 28. 1. 2023, 14:00 Nový Jičín - Brno - Juliánov 3:1 (16,14,-22,24)
119 28. 1. 2023, 14:00 Prostějov - Ostrava C 1:3 (-20,22,-21,-22)
120 28. 1. 2023, 14:00 Opava - Frýdek - Místek B 3:0 (23,17,14)
25. kolo
121 11. 2. 2023, 10:00 Opava - Ostrava B 3:0 (18,11,19)
122 11. 2. 2023, 10:00 Frýdek - Místek B - Prostějov 3:0 (21,20,17)
123 4. 2. 2023, 10:00 Ostrava C - Nový Jičín 3:1 (21,-19,15,18)
124 11. 2. 2023, 10:00 Brno - Juliánov - Vsetín 3:0 (19,20,22)
125 11. 2. 2023, 09:00 Kroměříž - Bílovec 1:3 (19,-16,-21,-26)
26. kolo
126 11. 2. 2023, 14:00 Opava - Ostrava B 3:0 (20,23,14)
127 11. 2. 2023, 14:00 Frýdek - Místek B - Prostějov 3:1 (12,-12,23,14)
128 4. 2. 2023, 14:00 Ostrava C - Nový Jičín 0:3 (-22,-15,-18)
129 11. 2. 2023, 14:00 Brno - Juliánov - Vsetín 3:1 (16,18,-23,23)
130 11. 2. 2023, 13:00 Kroměříž - Bílovec 0:3 (-21,-25,-26)
27. kolo
131 18. 2. 2023, 10:00 Ostrava B - Kroměříž 3:0 (16,26,22)
132 18. 2. 2023, 09:00 Bílovec - Brno - Juliánov 3:0 (22,11,23)
133 18. 2. 2023, 10:00 Vsetín - Ostrava C 0:3 (-23,-21,-21)
134 18. 2. 2023, 10:00 Nový Jičín - Frýdek - Místek B 1:3 (-22,19,-20,-25)
135 18. 2. 2023, 10:00 Prostějov - Opava 0:3 (-15,-19,-15)
28. kolo
136 18. 2. 2023, 14:00 Ostrava B - Kroměříž 3:1 (20,22,-23,14)
137 18. 2. 2023, 13:00 Bílovec - Brno - Juliánov 3:0 (23,12,19)
138 18. 2. 2023, 14:00 Vsetín - Ostrava C 3:1 (24,-17,20,18)
139 18. 2. 2023, 14:00 Nový Jičín - Frýdek - Místek B 3:0 (23,14,22)
140 18. 2. 2023, 14:00 Prostějov - Opava 0:3 (-17,-22,-12)
29. kolo
141 25. 2. 2023, 10:00 Prostějov - Ostrava B 0:3 (-19,-16,-18)
142 25. 2. 2023, 10:00 Opava - Nový Jičín 3:0 (14,13,9)
143 25. 2. 2023, 10:00 Frýdek - Místek B - Vsetín 3:1 (16,-15,17,25)
144 25. 2. 2023, 10:00 Ostrava C - Bílovec 0:3 (-23,-18,-18)
145 25. 2. 2023, 10:00 Brno - Juliánov - Kroměříž 1:3 (-14,15,-22,-20)
30. kolo
146 25. 2. 2023, 14:00 Prostějov - Ostrava B 1:3 (-20,23,-23,-16)
147 25. 2. 2023, 14:00 Opava - Nový Jičín 3:0 (21,12,22)
148 25. 2. 2023, 14:00 Frýdek - Místek B - Vsetín 3:1 (18,-20,17,19)
149 25. 2. 2023, 14:00 Ostrava C - Bílovec 1:3 (22,-23,-20,-20)
150 25. 2. 2023, 14:00 Brno - Juliánov - Kroměříž 0:3 (-12,-18,-25)
31. kolo
151 11. 3. 2023, 11:00 Ostrava B - Brno - Juliánov 3:0 (10,21,21)
152 4. 3. 2023, 10:00 Kroměříž - Ostrava C 3:2 (21,-23,-21,23,14)
153 11. 3. 2023, 10:00 Bílovec - Frýdek - Místek B 3:0 (13,16,20)
154 11. 3. 2023, 10:00 Vsetín - Opava 0:3 (-23,-17,-12)
155 11. 3. 2023, 10:00 Nový Jičín - Prostějov 2:3 (12,21,-17,-15,-13)
32. kolo
156 11. 3. 2023, 15:00 Ostrava B - Brno - Juliánov 1:3 (23,-20,-17,-19)
157 4. 3. 2023, 14:00 Kroměříž - Ostrava C 3:2 (27,-21,-26,15,13)
158 11. 3. 2023, 14:00 Bílovec - Frýdek - Místek B 3:1 (23,14,-18,18)
159 11. 3. 2023, 14:00 Vsetín - Opava 0:3 (-14,-18,-16)
160 11. 3. 2023, 14:00 Nový Jičín - Prostějov 3:0 (20,24,23)
33. kolo
161 18. 3. 2023, 10:00 Nový Jičín - Ostrava B 0:3 (-12,-22,-16)
162 18. 3. 2023, 10:00 Prostějov - Vsetín 2:3 (-17,15,-19,15,-12)
163 18. 3. 2023, 10:00 Opava - Bílovec 3:0 (17,15,16)
164 18. 3. 2023, 10:00 Frýdek - Místek B - Kroměříž 1:3 (-21,-24,18,-15)
165 18. 3. 2023, 10:00 Ostrava C - Brno - Juliánov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 3:2 (-13,-25,23,20,11)
34. kolo
166 18. 3. 2023, 14:00 Nový Jičín - Ostrava B 0:3 (-12,-24,-17)
167 18. 3. 2023, 14:00 Prostějov - Vsetín 3:1 (-22,24,18,15)
168 18. 3. 2023, 14:00 Opava - Bílovec 3:0 (23,24,20)
169 18. 3. 2023, 14:00 Frýdek - Místek B - Kroměříž 0:3 (-21,-24,-15)
170 18. 3. 2023, 14:00 Ostrava C - Brno - Juliánov Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (-18,20,-19,-21)
35. kolo
171 16. 3. 2023, 17:30 Ostrava B - Ostrava C 3:2 (-18,-24,24,12,12)
172 25. 3. 2023, 10:00 Brno - Juliánov - Frýdek - Místek B 3:2 (18,14,-21,-18,7)
173 25. 3. 2023, 09:00 Kroměříž - Opava 0:3 (-15,-23,-24)
174 25. 3. 2023, 10:00 Bílovec - Prostějov Utkání zrušeno. 3:X
175 25. 3. 2023, 11:00 Nový Jičín - Vsetín 3:1 (19,-22,19,13)
36. kolo
176 23. 3. 2023, 17:30 Ostrava B - Ostrava C 1:3 (18,-24,-22,-21)
177 25. 3. 2023, 14:00 Brno - Juliánov - Frýdek - Místek B 3:0 (18,21,10)
178 25. 3. 2023, 13:00 Kroměříž - Opava 1:3 (23,-12,-13,-13)
179 25. 3. 2023, 14:00 Bílovec - Prostějov Utkání zrušeno. 3:X
180 25. 3. 2023, 15:00 Nový Jičín - Vsetín 1:3 (16,-14,-18,-17)
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bohouschab@gmail.com
© ČVS 2015-2018