Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | T.J. KOMÍN, z.s. | 14 | 8 | 2 | 2 | 2 | 36:21 | 1302:1113 | 30 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov | 13 | 7 | 0 | 2 | 4 | 28:22 | 1060:1038 | 23 | |
3 | Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno | 13 | 4 | 3 | 2 | 4 | 26:26 | 1126:1140 | 20 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice | 13 | 4 | 3 | 1 | 5 | 27:27 | 1121:1182 | 19 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Líšeň | 12 | 3 | 3 | 3 | 3 | 26:25 | 1104:1075 | 18 | |
6 | TJ Sokol Jehnice, z.s. | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 18:18 | 765:764 | 15 | |
7 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín | 12 | 3 | 1 | 3 | 5 | 21:29 | 1066:1099 | 14 | |
8 | Slovan Černá Pole | 11 | 0 | 3 | 2 | 6 | 16:30 | 877:1010 | 8 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7. 9. 2020, 17:00 | Sokol Komín | - | Sokol Husovice B | 1:3 (-20,-22,22,-23) | ||
2 | 7. 9. 2020, 17:00 | DDM Brno | - | Sokol Líšeň | 1:3 (21,-14,-24,-19) | ||
3 | 7. 9. 2020, 17:00 | Sokol Jehnice C | - | Sokol Juliánov B | 0:3 (-5,-22,-15) | ||
4 | 7. 9. 2020, 17:00 | Slovan Černá pole | - | TJ Komín | 1:3 (-12,18,-16,-19) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 9. 9. 2020, 18:30 | Sokol Husovice B | - | TJ Komín | v tělocvičně 9.9. v 18,30 | 1:3 (-16,23,-19,-18) | |
6 | 9. 9. 2020, 17:00 | Sokol Juliánov B | - | Slovan Černá pole | 3:0 (16,16,18) | ||
7 | 9. 9. 2020, 17:00 | Sokol Líšeň | - | Sokol Jehnice C | Vacek M. | ||
8 | 9. 9. 2020, 17:00 | Sokol Komín | - | DDM Brno | 0:3 (-21,-21,-20) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 7. 10. 2020, 18:30 | Sokol Husovice B | - | DDM Brno | v tělocvičně | 3:0 (24,14,16) | |
10 | 14. 9. 2020, 17:00 | Sokol Jehnice C | - | Sokol Komín | 3:0 (16,23,22) | ||
11 | 14. 9. 2020, 17:00 | Slovan Černá pole | - | Sokol Líšeň | 3:2 (-15,-12,17,25,12) | ||
12 | 14. 9. 2020, 17:00 | TJ Komín | - | Sokol Juliánov B | 3:1 (21,14,-23,13) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 16. 9. 2020, 18:30 | Sokol Husovice B | - | Sokol Juliánov B | 1:3 (-17,-20,18,-19) | ||
14 | 16. 9. 2020, 17:00 | Sokol Líšeň | - | TJ Komín | 2:3 (24,-19,22,-20,-15) | ||
15 | 16. 9. 2020, 17:00 | Sokol Komín | - | Slovan Černá pole | 2:3 (-22,17,-22,25,-6) | ||
16 | 16. 9. 2020, 17:00 | DDM Brno | - | Sokol Jehnice C | 0:3 (-23,-21,-26) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 14. 10. 2020, 20:00 | Sokol Jehnice C | - | Sokol Husovice B | Mach R. | ||
18 | 21. 9. 2020, 17:00 | Slovan Černá pole | - | DDM Brno | 0:3 (-10,-22,-15) | ||
19 | 21. 9. 2020, 17:00 | TJ Komín | - | Sokol Komín | 3:2 (18,-17,-21,16,13) | ||
20 | 21. 9. 2020, 17:00 | Sokol Juliánov B | - | Sokol Líšeň | 3:1 (14,-11,16,19) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 23. 9. 2020, 18:30 | Sokol Husovice B | - | Sokol Líšeň | 2:3 (-21,-23,22,15,-16) | ||
22 | 23. 9. 2020, 17:00 | Sokol Komín | - | Sokol Juliánov B | 1:3 (-27,9,-22,-20) | ||
23 | 23. 9. 2020, 17:00 | DDM Brno | - | TJ Komín | 3:1 (-18,22,26,24) | ||
24 | 23. 9. 2020, 17:00 | Sokol Jehnice C | - | Slovan Černá pole | 2:3 (-18,23,17,-20,-12) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 30. 9. 2020, 18:30 | Slovan Černá pole | - | Sokol Husovice B | 2:3 (-19,12,20,-17,-15) | ||
26 | 30. 9. 2020, 17:00 | TJ Komín | - | Sokol Jehnice C | 2:3 (23,-21,-22,11,-9) | ||
27 | 30. 9. 2020, 17:00 | Sokol Juliánov B | - | DDM Brno | 2:3 (15,22,-25,-18,-12) | ||
28 | 30. 9. 2020, 17:00 | Sokol Líšeň | - | Sokol Komín | Závodský O. |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 10. 5. 2021, 18:00 | Sokol Husovice B | - | Sokol Komín | 1:3 (22,-12,-16,-21) | ||
30 | 23. 6. 2021, 17:30 | Sokol Líšeň | - | DDM Brno | 3:2 (-20,21,-24,23,13) | ||
31 | 10. 5. 2021, 17:30 | Sokol Juliánov B | - | Sokol Jehnice C | 0:3 (-15,-15,-13) | ||
32 | 10. 5. 2021, 17:30 | TJ Komín | - | Slovan Černá pole | 3:1 (16,17,-21,17) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 12. 5. 2021, 18:30 | TJ Komín | - | Sokol Husovice B | 2:3 (-20,19,-22,19,-12) | ||
34 | 12. 5. 2021, 17:30 | Slovan Černá pole | - | Sokol Juliánov B | . | ||
35 | 2. 6. 2021, 17:30 | Sokol Jehnice C | - | Sokol Líšeň | 0:3 (-24,-19,-19) | ||
36 | 9. 6. 2021, 17:30 | DDM Brno | - | Sokol Komín | 3:2 (18,-23,18,-23,12) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 17. 5. 2021, 18:30 | DDM Brno | - | Sokol Husovice B | 2:3 (20,20,-20,-16,-11) | ||
38 | 30. 5. 2021, 20:00 | Sokol Komín | - | Sokol Jehnice C | 3:1 (21,20,-13,20) | ||
39 | 9. 6. 2021, 17:30 | Sokol Líšeň | - | Slovan Černá pole | 3:0 (12,16,13) | ||
40 | 17. 5. 2021, 17:30 | Sokol Juliánov B | - | TJ Komín | 1:3 (18,-13,-17,-10) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 19. 5. 2021, 18:30 | Sokol Juliánov B | - | Sokol Husovice B | 3:0 (14,12,19) | ||
42 | 19. 5. 2021, 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Líšeň | 3:0 (20,16,16) | ||
43 | 19. 5. 2021, 17:30 | Slovan Černá pole | - | Sokol Komín | . | ||
44 | 14. 6. 2021, 17:30 | Sokol Jehnice C | - | DDM Brno | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 7. 6. 2021, 18:30 | Sokol Husovice B | - | Sokol Jehnice C | 1:3 (-10,-19,22,-15) | ||
46 | 24. 5. 2021, 17:30 | DDM Brno | - | Slovan Černá pole | 3:2 (23,-14,-20,15,13) | ||
47 | 24. 5. 2021, 17:30 | Sokol Komín | - | TJ Komín | 3:1 (18,24,-16,13) | ||
48 | 24. 5. 2021, 17:30 | Sokol Líšeň | - | Sokol Juliánov B | 3:2 (17,-20,-22,25,8) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 26. 5. 2021, 18:30 | Sokol Líšeň | - | Sokol Husovice B | 1:3 (-21,17,-21,-20) | ||
50 | 26. 5. 2021, 17:30 | Sokol Juliánov B | - | Sokol Komín | 3:1 (19,-17,17,12) | ||
51 | 16. 6. 2021, 17:30 | TJ Komín | - | DDM Brno | 3:0 (17,20,17) | ||
52 | 26. 5. 2021, 17:30 | Slovan Černá pole | - | Sokol Jehnice C | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 31. 5. 2021, 18:30 | Sokol Husovice B | - | Slovan Černá pole | 3:1 (-17,18,23,18) | ||
54 | 31. 5. 2021, 17:30 | Sokol Jehnice C | - | TJ Komín | 0:3 (-15,-18,-18) | ||
55 | 31. 5. 2021, 17:30 | DDM Brno | - | Sokol Juliánov B | 3:1 (24,20,-24,20) | ||
56 | 31. 5. 2021, 17:30 | Sokol Komín | - | Sokol Líšeň | 3:2 (-22,20,21,-18,20) |