ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

ČESKÝ POHÁR U16 ŽÁKYŇ

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ EMĚ Mělník B 3 67 66 67 0 0:0 0:0 200
2 VK Královo Pole A 3 65 64 66 0 0:0 0:0 196
3 TJ KRALUPY, z.s. 3 66 65 64 0 0:0 0:0 195
4 TJ Zikuda Turnov 3 59 67 62 0 0:0 0:0 188
5 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3 58 63 65 0 0:0 0:0 186
6 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 3 62 62 61 0 0:0 0:0 185
7 VK Prostějov 3 64 60 59 0 0:0 0:0 183
8 TJ Lokomotiva Plzeň 3 61 58 63 0 0:0 0:0 182
9 TJ Orion Praha A 3 63 61 58 0 0:0 0:0 181
10 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 3 57 59 60 0 0:0 0:0 176
11 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3 60 57 57 0 0:0 0:0 174
12 PFN Znojmo 3 56 56 53 0 0:0 0:0 165
13 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3 54 54 55 0 0:0 0:0 163
14 SK Kometa Praha, z.s. 3 53 51 54 0 0:0 0:0 158
15 Volejbalový klub Rokycany 3 50 55 52 0 0:0 0:0 157
16 Volejbal Červený Kostelec, z.s. 3 51 53 51 0 0:0 0:0 155
17 Volejbal Přerov, z.s. 3 52 50 49 0 0:0 0:0 151
18 DUKLA LIBEREC 3 42 52 56 0 0:0 0:0 150
19 Volleyball Nymburk z.s. 3 48 49 50 0 0:0 0:0 147
20 Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek A 3 47 47 46 0 0:0 0:0 140
21 Sportovní klub Meteor Praha 3 43 48 44 0 0:0 0:0 135
22 S V B C, z.s. 3 45 43 47 0 0:0 1:0 135
23 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 3 49 45 39 0 0:0 0:0 133
24 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 3 46 46 40 0 0:0 0:0 132
25 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3 41 44 45 0 0:0 0:0 130
26 Orel jednota Letohrad 3 44 39 42 0 0:0 0:0 125
27 Kladno volejbal cz 3 40 40 43 0 0:0 0:0 123
28 TJ Svitavy, z.s. 3 39 41 37 0 0:0 0:0 117
29 Tělovýchovná jednota Ostrava 3 34 42 36 0 0:0 0:0 112
30 Školní sportovní klub Bílovec,z.s. 3 37 36 38 0 0:0 0:0 111
31 VK Valašské Meziříčí 3 33 35 41 0 0:0 0:0 109
32 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. 3 35 38 33 0 0:0 1:0 106
33 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3 38 37 29 0 0:0 0:0 104
34 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3 55 0 48 0 0:0 0:0 103
35 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 3 31 33 34 0 0:0 1:0 98
36 VK UP v Olomouci 3 28 34 35 0 0:0 0:0 97
37 Volejbal Rudolfov 3 32 32 30 0 0:0 0:0 94
38 VKM RÉMA Rychnov 3 36 30 24 0 0:0 0:0 90
39 Volejbalový klub Madeta České Budějovice, z.s. 3 29 28 31 0 0:0 0:0 88
40 VK Královo Pole B 3 27 31 28 0 0:0 0:0 86
41 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 3 25 29 32 0 0:0 0:0 86
42 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3 30 26 25 0 0:0 0:0 81
43 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín,z.s. 3 21 27 26 0 0:0 0:0 74
44 Lokomotiva Fosfa Břeclav 3 20 25 27 0 0:0 0:0 72
45 Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 3 23 24 22 0 0:0 0:0 69
46 Tatran Střešovice 3 22 22 18 0 0:0 0:0 62
47 SK Volejbal Kolín, z.s. 3 13 23 23 0 0:0 0:0 59
48 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 3 18 21 16 0 0:0 0:0 55
49 Volejbal Spirit 3 14 20 21 0 0:0 0:0 55
50 SK Dansport Praha, z.s. 3 19 19 14 0 0:0 0:0 52
51 Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek B 3 15 18 15 0 0:0 0:0 48
52 TJ Kunice 3 26 0 19 0 0:0 0:0 45
53 VK Slavia Plzeň 3 24 0 20 0 0:0 0:0 44
54 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3 7 17 17 0 0:0 0:0 41
55 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 3 12 15 9 0 0:0 0:0 36
56 Volejbal Tábor, z.s. 3 10 14 12 0 0:0 0:0 36
57 TJ ABC Braník, z.s. 3 16 16 0 0 0:0 0:0 32
58 VK AUSTIN Vsetín z.s. 3 11 12 8 0 0:0 0:0 31
59 Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z.s. 3 8 11 11 0 0:0 0:0 30
60 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 3 17 0 13 0 0:0 0:0 30
61 SK TŘEBÍN, z.s. 3 6 13 7 0 0:0 0:0 26
62 TJ Orion Praha B 3 5 10 10 0 0:0 0:0 25
63 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3 9 9 4 0 0:0 0:0 22
64 TJ EMĚ Mělník A 3 4 7 6 0 0:0 0:0 17
65 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3 3 8 3 0 0:0 0:0 14
66 VK Brno, Vejrostova 3 2 6 5 0 0:0 0:0 13
67 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3 1 5 2 0 0:0 0:0 8
kalendář skupiny
© ČVS 2015-2018