ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Český pohár U16 Západ - 2.kolo 2.osmička

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Kometa Praha, z.s. 7 5 1 1 0 13:3 366:289 18
2 Volleyball Nymburk z.s. 7 2 4 1 0 13:6 398:361 15
3 Volejbalový klub Rokycany 7 3 1 3 0 11:7 371:335 14
4 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7 3 1 1 2 9:7 327:331 12
5 S V B C, z.s. 7 2 2 1 2 9:8 341:347 11
6 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 7 1 2 1 3 7:10 374:372 8
7 Sportovní klub Meteor Praha 7 1 0 3 3 5:12 322:359 6
8 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 7 0 0 0 7 0:14 249:354 0
kalendář skupiny
Pořadatel: BVC Chodov
1. kolo
1 19. 11. 2022, 10:00 Volleyball Nymburk - VSK Český Krumlov 2:0 (23,13)
2 19. 11. 2022, 10:00 BVC Chodov - VK Rokycany 0:2 (-16,-14)
3 19. 11. 2022, 10:00 SK Kometa Praha - Volejbal Ústí nad Labem 2:0 (23,17)
2. kolo
4 19. 11. 2022, 11:30 Volleyball Nymburk - SK Meteor Praha 2:1 (21,-19,6)
5 19. 11. 2022, 11:30 BVC Chodov - VSK Český Krumlov 2:0 (15,24)
6 19. 11. 2022, 11:30 S V B C - VK Rokycany 2:1 (14,-14,15)
3. kolo
7 19. 11. 2022, 13:00 VK Rokycany - VSK Český Krumlov 2:0 (18,22)
8 19. 11. 2022, 13:00 SK Kometa Praha - SK Meteor Praha 2:0 (20,24)
9 19. 11. 2022, 13:00 Volejbal Ústí nad Labem - S V B C 1:2 (-24,28,-10)
4. kolo
10 19. 11. 2022, 14:30 Volleyball Nymburk - Volejbal Ústí nad Labem 2:0 (24,22)
11 19. 11. 2022, 14:30 SK Meteor Praha - BVC Chodov 0:2 (-23,-19)
12 19. 11. 2022, 14:30 S V B C - SK Kometa Praha 0:2 (-15,-14)
5. kolo
13 19. 11. 2022, 16:00 S V B C - SK Meteor Praha 2:0 (16,15)
14 19. 11. 2022, 16:00 Volleyball Nymburk - BVC Chodov 1:2 (24,-20,-11)
15 19. 11. 2022, 16:00 Volejbal Ústí nad Labem - VSK Český Krumlov 2:0 (18,15)
6. kolo
16 19. 11. 2022, 17:30 SK Kometa Praha - VK Rokycany 2:1 (13,-19,13)
7. kolo
17 20. 11. 2022, 09:00 VSK Český Krumlov - SK Kometa Praha 0:2 (-25,-12)
18 20. 11. 2022, 09:00 BVC Chodov - S V B C 2:0 (20,11)
19 20. 11. 2022, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - SK Meteor Praha 2:1 (-23,21,12)
8. kolo
20 20. 11. 2022, 10:00 VK Rokycany - Volleyball Nymburk 1:2 (-17,16,-12)
21 20. 11. 2022, 10:00 SK Kometa Praha - BVC Chodov 2:0 (11,14)
22 20. 11. 2022, 10:00 VSK Český Krumlov - S V B C 0:2 (-12,-24)
9. kolo
23 20. 11. 2022, 11:00 Volleyball Nymburk - SK Kometa Praha 2:1 (16,-23,13)
24 20. 11. 2022, 11:00 Volejbal Ústí nad Labem - BVC Chodov 2:1 (17,-20,15)
25 20. 11. 2022, 11:00 SK Meteor Praha - VK Rokycany 1:2 (18,-14,-6)
10. kolo
26 20. 11. 2022, 12:00 Volleyball Nymburk - S V B C 2:1 (20,-22,10)
27 20. 11. 2022, 12:00 Volejbal Ústí nad Labem - VK Rokycany 0:2 (-22,-27)
28 20. 11. 2022, 12:00 SK Meteor Praha - VSK Český Krumlov 2:0 (19,9)
© ČVS 2015-2018