Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

český pohár 3.kolo

KOLO
7. kolo
VK Prostějov, spolek1:2VK Jirkov(20, -22, -11)
BVC Chodov1:2SK Třebín(-16, 16, -11)
Volejbal Ústí nad Labem2:1TJ Jičín(12, -23, 6)
SK Meteor Praha2:0TJ Slavia Hradec Králové(22, 20)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 7 2 4 1 0 13:6 404:351 15
2 VK Prostějov, spolek 7 2 3 2 0 12:7 397:360 14
3 VK Jirkov 7 1 4 1 1 11:8 385:364 12
4 SK Třebín 7 3 1 1 2 9:7 335:331 12
5 INLAB SK Meteor Praha 7 2 1 2 2 8:9 353:357 10
6 TJ Jičín 7 1 0 6 0 8:12 374:417 9
7 TJ Slavia Hradec Králové 7 0 2 3 2 7:12 379:399 7
8 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7 0 2 1 4 5:12 325:373 5
kalendář skupiny
1. kolo
1 23. 3. 2024, 10:00 VK Jirkov - SK Meteor Praha 2:1 (20,-23,11)
2 23. 3. 2024, 10:00 BVC Chodov - TJ Jičín 2:1 (-23,14,20)
3 23. 3. 2024, 10:00 VK Prostějov, spolek - SK Třebín 2:0 (12,20)
4 23. 3. 2024, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem - TJ Slavia Hradec Králové 2:1 (-23,19,9)
2. kolo
5 23. 3. 2024, 12:00 VK Prostějov, spolek - SK Meteor Praha 2:1 (-21,19,13)
6 23. 3. 2024, 12:00 Volejbal Ústí nad Labem - SK Třebín 2:1 (-20,20,7)
7 23. 3. 2024, 12:00 BVC Chodov - VK Jirkov 0:2 (-13,-10)
8 23. 3. 2024, 12:00 TJ Jičín - TJ Slavia Hradec Králové 1:2 (-22,19,-10)
3. kolo
9 23. 3. 2024, 14:00 VK Prostějov, spolek - BVC Chodov 2:0 (23,19)
10 23. 3. 2024, 14:00 VK Jirkov - TJ Jičín 2:1 (-16,18,10)
11 23. 3. 2024, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem - SK Meteor Praha 2:0 (18,24)
12 23. 3. 2024, 14:00 TJ Slavia Hradec Králové - SK Třebín 0:2 (-23,-24)
4. kolo
13 23. 3. 2024, 16:00 Volejbal Ústí nad Labem - BVC Chodov 2:0 (19,22)
14 23. 3. 2024, 16:00 SK Meteor Praha - SK Třebín 0:2 (-15,-20)
15 23. 3. 2024, 16:00 VK Prostějov, spolek - TJ Jičín 2:1 (-22,19,12)
16 23. 3. 2024, 16:00 VK Jirkov - TJ Slavia Hradec Králové 2:1 (-22,22,13)
5. kolo
17 24. 3. 2024, 09:00 VK Prostějov, spolek - Volejbal Ústí nad Labem 2:1 (-23,20,8)
18 24. 3. 2024, 09:00 VK Jirkov - SK Třebín 0:2 (-14,-23)
19 24. 3. 2024, 09:00 SK Meteor Praha - TJ Jičín 2:1 (20,-23,11)
20 24. 3. 2024, 09:00 BVC Chodov - TJ Slavia Hradec Králové 2:1 (20,-23,13)
6. kolo
21 24. 3. 2024, 11:00 Volejbal Ústí nad Labem - VK Jirkov 2:1 (-20,15,17)
22 24. 3. 2024, 11:00 TJ Jičín - SK Třebín 2:0 (22,22)
23 24. 3. 2024, 11:00 BVC Chodov - SK Meteor Praha 0:2 (-18,-16)
24 24. 3. 2024, 11:00 VK Prostějov, spolek - TJ Slavia Hradec Králové 1:2 (-20,20,-8)
7. kolo
25 24. 3. 2024, 13:00 VK Prostějov, spolek - VK Jirkov 1:2 (20,-22,-11)
26 24. 3. 2024, 13:00 BVC Chodov - SK Třebín 1:2 (-16,16,-11)
27 24. 3. 2024, 13:00 Volejbal Ústí nad Labem - TJ Jičín 2:1 (12,-23,6)
28 24. 3. 2024, 13:00 SK Meteor Praha - TJ Slavia Hradec Králové 2:0 (22,20)
© ČVS 2015-2018