Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

2. část - 1. turnaj - skupina A

KOLO
2. kolo
Green F-M0:3Č. Budějovice(-12, -30, -22)
Blue Ostrava3:1Dukla Liberec(5, -19, 18, 9)
Zlín1:3Green F-M(-21, -24, 25, -21)
Č. Budějovice3:0Dukla Liberec(17, 17, 22)
Zlín1:3Blue Ostrava(23, -14, -12, -17)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Blue Volley Ostrava 4 4 0 0 0 12:3 363:260 12
2 VK Jihostroj České Budějovice 4 3 0 0 1 9:3 290:242 9
3 Green Volley Frýdek-Místek 4 1 0 1 2 6:10 342:366 4
4 VSC Zlín 4 1 0 0 3 5:9 282:335 3
5 VK Dukla Liberec 4 0 1 0 3 4:11 270:344 2
kalendář skupiny
2. část - 1. turnaj - skupina A
1. kolo
1 23. 10. 2021, 10:00 Blue Ostrava - Green F-M Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:1 (-20,16,18,18)
2 23. 10. 2021, 12:00 Č. Budějovice - Zlín Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:0 (16,14,16)
3 23. 10. 2021, 14:00 Dukla Liberec - Green F-M Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:2 (-14,25,-15,15,10)
4 23. 10. 2021, 16:00 Blue Ostrava - Č. Budějovice Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:0 (17,17,24)
5 23. 10. 2021, 18:00 Dukla Liberec - Zlín Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 0:3 (-21,-19,-21)
2. kolo
6 24. 10. 2021, 09:00 Green F-M - Č. Budějovice Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 0:3 (-12,-30,-22)
7 24. 10. 2021, 11:00 Blue Ostrava - Dukla Liberec Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:1 (5,-19,18,9)
8 24. 10. 2021, 13:00 Zlín - Green F-M Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 1:3 (-21,-24,25,-21)
9 24. 10. 2021, 15:00 Č. Budějovice - Dukla Liberec Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:0 (17,17,22)
10 24. 10. 2021, 17:00 Zlín - Blue Ostrava Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 1:3 (23,-14,-12,-17)
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018