ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

ČEZ Extraliga muži - 1. část

17. kolo
České Budějovice3:1Ostrava(19, -18, 15, 18)
Kladno3:0Karlovarsko(21, 22, 17)
-Beskydy
Brno3:0Benátky n. J.(23, 17, 18)
Příbram3:1Zlín(-32, 22, 19, 22)
Liberec3:1O. Voda(-20, 16, 23, 18)
Ústí n. L.2:3Praha(20, 24, -27, -17, -9)
Příští kolo
Ostrava3:0Ústí n. L.SO20.1.15:00
Praha3:1LiberecSO20.1.18:00
O. Voda1:3PříbramSO20.1.17:00
Zlín2:3BrnoSO20.1.15:00
Benátky n. J.-SO20.1.18:00
Kladno3:0BeskydySO20.1.18:00
České Budějovice2:3KarlovarskoSO20.1.18:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Lvi Praha 24 19 3 2 0 70:17 2113:1759 65
2 Kladno volejbal cz 24 15 5 1 3 64:28 2130:1897 56
3 VK Dukla Liberec 24 14 4 3 3 62:35 2213:2102 53
4 VK Jihostroj České Budějovice 24 16 1 2 5 56:29 1995:1820 52
5 ČEZ Karlovarsko 24 16 1 0 7 54:27 1935:1745 50
6 VK Trox Příbram 24 10 2 1 11 45:47 2091:2113 35
7 AERO Odolena Voda 24 7 4 2 11 44:51 2125:2184 31
8 Volejbal Brno 24 6 2 5 11 37:55 1983:2087 27
9 Black Volley Beskydy 24 5 4 2 13 36:55 1974:2094 25
10 VK Benátky nad Jizerou 24 4 3 3 14 30:59 1894:2065 21
11 Fatra Zlín 24 4 2 4 14 34:60 2016:2202 20
12 VK Ostrava 24 4 1 3 16 27:62 1919:2085 17
13 SKV Ústí nad Labem 24 3 1 5 15 29:63 1897:2132 16
Datavolley
Microsite Více
 
Online Více
 
Videopřenos Stream
 
kalendář skupiny
Extraliga muži - 1. část
1. kolo
11001 29. 10. 2023, 17:00 O. Voda - Ostrava 3:1 (20,24,-31,19)
11002 26. 10. 2023, 18:00 Praha - Zlín 3:0 (20,22,12)
11003 30. 11. 2023, 18:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. 1:3 (-17,-15,26,-20)
11004 25. 10. 2023, 18:00 Liberec - Beskydy 3:0 (16,22,25)
11005 25. 10. 2023, 18:00 Příbram - Karlovarsko 3:1 (22,22,-17,19)
11006 19. 10. 2023, 17:00 Brno - České Budějovice TV 3:2 (19,-21,23,-17,11) ct sport
11007 14. 10. 2023, 17:00 - Kladno .
2. kolo
11008 22. 10. 2023, 17:00 Ostrava - Kladno míče MIKASA 0:3 (-19,-23,-19)
11009 21. 10. 2023, 17:00 České Budějovice - .
11010 21. 10. 2023, 18:00 Karlovarsko - Brno 3:0 (23,15,19)
11011 21. 10. 2023, 19:30 Beskydy - Příbram 3:1 (19,18,-23,23)
11012 21. 10. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Liberec 2:3 (14,-19,-23,20,-4)
11013 21. 10. 2023, 17:00 Zlín - Ústí n. L. 3:1 (21,-21,23,23)
11014 21. 10. 2023, 17:00 O. Voda - Praha 0:3 (-20,-12,-24)
3. kolo
11015 28. 10. 2023, 17:00 Praha - Ostrava 3:0 (21,17,16)
11016 28. 10. 2023, 17:00 Ústí n. L. - O. Voda 2:3 (23,-17,21,-19,-10)
11017 28. 10. 2023, 18:30 Liberec - Zlín 3:1 (-23,22,19,25)
11018 28. 10. 2023, 17:00 Příbram - Benátky n. J. 3:2 (-22,23,17,-19,14)
11019 29. 10. 2023, 18:00 Brno - Beskydy 0:3 (-22,-24,-25)
11020 28. 10. 2023, 17:00 - Karlovarsko .
11021 28. 10. 2023, 18:00 Kladno - České Budějovice míče MIKASA 3:1 (22,22,-20,22)
4. kolo
11022 4. 11. 2023, 17:00 Ostrava - České Budějovice 1:3 (-21,-21,26,-21)
11023 4. 11. 2023, 18:00 Karlovarsko - Kladno 1:3 (24,-16,-19,-23)
11024 4. 11. 2023, 17:00 Beskydy - .
11025 4. 11. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Brno 1:3 (-18,23,-19,-23)
11026 4. 11. 2023, 17:30 Zlín - Příbram 1:3 (-20,28,-24,-24)
11027 4. 11. 2023, 17:00 O. Voda - Liberec 3:2 (-21,21,25,-20,8)
11028 4. 11. 2023, 18:00 Praha - Ústí n. L. 3:0 (21,16,17)
5. kolo
11029 11. 11. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Ostrava 3:0 (18,17,23)
11030 11. 11. 2023, 18:00 Liberec - Praha 3:2 (18,28,-20,-26,12)
11031 11. 11. 2023, 17:00 Příbram - O. Voda 0:3 (-22,-24,-22)
11032 30. 11. 2023, 19:00 Brno - Zlín 2:3 (23,-16,-23,22,-13)
11033 11. 11. 2023, 17:00 - Benátky n. J. .
11034 11. 11. 2023, 17:00 Beskydy - Kladno Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 2:3 (16,-20,23,-26,-16)
11035 11. 11. 2023, 18:00 Karlovarsko - České Budějovice 3:0 (21,19,11)
6. kolo
11036 16. 11. 2023, 17:00 Ostrava - Karlovarsko 0:3 (-23,-18,-22)
11037 16. 11. 2023, 18:00 Beskydy - České Budějovice míče MIKASA 0:3 (-16,-23,-27)
11038 16. 11. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Kladno 0:3 (-12,-19,-32)
11039 16. 11. 2023, 17:00 Zlín - .
11040 16. 11. 2023, 18:00 O. Voda - Brno 3:2 (23,-19,-20,24,11)
11041 16. 11. 2023, 18:00 Praha - Příbram 2:3 (15,-24,21,-22,-13)
11042 16. 11. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Liberec TV 2:3 (-20,22,16,-17,-6) ct sport
7. kolo
11043 18. 11. 2023, 18:30 Liberec - Ostrava 3:0 (17,23,23)
11044 18. 11. 2023, 17:00 Příbram - Ústí n. L. 3:1 (23,-18,20,14)
11045 18. 11. 2023, 16:00 Brno - Praha míče MIKASA 0:3 (-13,-19,-14)
11046 18. 11. 2023, 17:00 - O. Voda .
11047 18. 11. 2023, 18:00 Kladno - Zlín míče MIKASA 3:0 (13,13,15)
11048 24. 10. 2023, 18:00 České Budějovice - Benátky n. J. 3:0 (17,19,20)
11049 18. 11. 2023, 19:30 Beskydy - Karlovarsko míče MIKASA 0:3 (-17,-17,-22)
8. kolo
11050 25. 11. 2023, 17:00 Ostrava - Beskydy 1:3 (-26,-22,20,-22)
11051 25. 11. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Karlovarsko míče MIKASA 0:3 (-21,-28,-22)
11052 25. 11. 2023, 18:00 České Budějovice - Zlín míče MIKASA 3:0 (13,18,19)
11053 25. 11. 2023, 17:00 O. Voda - Kladno míče MIKASA 2:3 (23,-24,-21,19,-12)
11054 25. 11. 2023, 17:00 Praha - .
11055 25. 11. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Brno 0:3 (-22,-17,-20)
11056 25. 11. 2023, 18:30 Liberec - Příbram 3:1 (-24,24,22,29)
9. kolo
11057 2. 12. 2023, 17:00 Příbram - Ostrava 1:3 (-24,-20,17,-23)
11058 2. 12. 2023, 16:00 Brno - Liberec 2:3 (-19,-18,21,17,-16)
11059 2. 12. 2023, 17:00 - Ústí n. L. .
11060 2. 12. 2023, 18:00 Kladno - Praha míče MIKASA 1:3 (-23,29,-19,-20)
11061 2. 12. 2023, 18:00 České Budějovice - O. Voda míče MIKASA 3:0 (17,13,23)
11062 2. 12. 2023, 18:00 Karlovarsko - Zlín 3:0 (15,24,19)
11063 2. 12. 2023, 19:30 Beskydy - Benátky n. J. 3:0 (21,18,25)
10. kolo
11064 7. 12. 2023, 17:00 Ostrava - Benátky n. J. 2:3 (-21,16,17,-19,-13)
11065 7. 12. 2023, 17:30 Zlín - Beskydy TV 3:2 (25,-14,21,-21,11) ct sport
11066 7. 12. 2023, 18:00 O. Voda - Karlovarsko míče MIKASA 3:0 (20,22,26)
11067 7. 12. 2023, 18:00 Praha - České Budějovice míče MIKASA 3:0 (18,13,29)
11068 7. 12. 2023, 18:00 Ústí n. L. - Kladno Míče Mikasa 0:3 (-14,-22,-13)
11069 7. 12. 2023, 17:00 Liberec - .
11070 7. 12. 2023, 18:00 Příbram - Brno 3:0 (19,18,22)
11. kolo
11071 9. 12. 2023, 16:00 Brno - Ostrava 3:1 (21,19,-22,19)
11072 9. 12. 2023, 17:00 - Příbram .
11073 10. 12. 2023, 18:00 Kladno - Liberec Míče Mikasa 3:2 (-26,17,21,-22,12)
11074 9. 12. 2023, 18:00 České Budějovice - Ústí n. L. míče MIKASA 3:0 (16,21,17)
11075 9. 12. 2023, 18:00 Karlovarsko - Praha míče MIKASA 1:3 (-23,17,-22,-15)
11076 9. 12. 2023, 17:00 Beskydy - O. Voda 3:2 (-23,18,17,-27,13)
11077 9. 12. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Zlín 3:2 (-21,23,-19,23,8)
12. kolo
11078 16. 12. 2023, 17:00 Ostrava - Zlín 3:1 (-22,14,22,19)
11079 17. 12. 2023, 17:00 O. Voda - Benátky n. J. míče MIKASA 3:0 (21,22,21)
11080 16. 12. 2023, 18:00 Praha - Beskydy míče MIKASA 3:0 (20,23,13)
11081 16. 12. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko Míče Mikasa 0:3 (-13,-23,-20)
11082 16. 12. 2023, 18:30 Liberec - České Budějovice míče MIKASA 2:3 (28,-21,-19,18,-14)
11083 16. 12. 2023, 17:00 Příbram - Kladno míče MIKASA 0:3 (-22,-18,-19)
11084 16. 12. 2023, 17:00 Brno - .
13. kolo
11085 9. 11. 2023, 17:00 - Ostrava .
11086 9. 11. 2023, 18:00 Kladno - Brno 3:1 (20,-21,18,23)
11087 9. 11. 2023, 18:00 České Budějovice - Příbram 3:0 (19,17,21)
11088 8. 11. 2023, 18:00 Karlovarsko - Liberec 3:1 (13,-25,20,15)
11089 9. 11. 2023, 17:00 Beskydy - Ústí n. L. Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 1:3 (-17,24,-20,-20)
11090 9. 11. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Praha 1:3 (20,-17,-16,-25)
11091 9. 11. 2023, 17:00 Zlín - O. Voda 1:3 (22,-21,-24,-23)
14. kolo
11092 28. 12. 2023, 17:00 Ostrava - O. Voda 3:1 (19,-16,21,22)
11093 28. 12. 2023, 17:00 Zlín - Praha 0:3 (-23,-24,-19)
11094 28. 12. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Ústí n. L. 3:2 (-19,21,21,-23,9)
11095 28. 12. 2023, 17:00 Beskydy - Liberec 1:3 (-20,-22,16,-20)
11096 28. 12. 2023, 18:00 Karlovarsko - Příbram TV 3:0 (23,19,16) ct sport
11097 2. 11. 2023, 18:00 České Budějovice - Brno 3:0 (19,20,16)
11098 28. 12. 2023, 17:00 Kladno - .
15. kolo
11099 30. 12. 2023, 19:00 Kladno - Ostrava 3:2 (15,-18,16,-19,15)
11100 30. 12. 2023, 17:00 - České Budějovice .
11101 30. 12. 2023, 17:00 Brno - Karlovarsko 1:3 (-25,20,-21,-17)
11102 30. 12. 2023, 17:00 Příbram - Beskydy 3:1 (19,-25,16,20)
11103 30. 12. 2023, 18:00 Liberec - Benátky n. J. 3:0 (14,29,22)
11104 30. 12. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Zlín 1:3 (17,-23,-20,-22)
11105 30. 12. 2023, 18:00 Praha - O. Voda 3:0 (16,15,22)
16. kolo
11106 6. 1. 2024, 17:00 Ostrava - Praha míče MIKASA 0:3 (-21,-18,-24)
11107 6. 1. 2024, 17:00 O. Voda - Ústí n. L. 3:1 (20,17,-23,22)
11108 6. 1. 2024, 17:00 Zlín - Liberec 1:3 (-22,21,-16,-23)
11109 6. 1. 2024, 18:00 Benátky n. J. - Příbram 0:3 (-21,-19,-16)
11110 18. 1. 2024, 18:00 Beskydy - Brno 3:0 (20,23,22)
11111 6. 1. 2024, 17:00 Karlovarsko - .
11112 6. 1. 2024, 18:00 České Budějovice - Kladno míče MIKASA 3:0 (20,19,21)
17. kolo
11113 13. 1. 2024, 18:00 České Budějovice - Ostrava míče MIKASA 3:1 (19,-18,15,18)
11114 13. 1. 2024, 18:00 Kladno - Karlovarsko 3:0 (21,22,17)
11115 13. 1. 2024, 17:00 - Beskydy .
11116 13. 1. 2024, 16:00 Brno - Benátky n. J. 3:0 (23,17,18)
11117 13. 1. 2024, 17:00 Příbram - Zlín 3:1 (-32,22,19,22)
11118 13. 1. 2024, 18:00 Liberec - O. Voda 3:1 (-20,16,23,18)
11119 13. 1. 2024, 17:00 Ústí n. L. - Praha míče MIKASA 2:3 (20,24,-27,-17,-9)
18. kolo
11120 20. 1. 2024, 15:00 Ostrava - Ústí n. L. 3:0 (21,23,24)
11121 20. 1. 2024, 18:00 Praha - Liberec 3:1 (23,19,-21,20)
11122 20. 1. 2024, 17:00 O. Voda - Příbram 1:3 (-23,-23,19,-16)
11123 20. 1. 2024, 15:00 Zlín - Brno 2:3 (-22,20,23,-22,-14)
11124 20. 1. 2024, 18:00 Benátky n. J. - .
11125 20. 1. 2024, 18:00 Kladno - Beskydy 3:0 (12,11,21)
11126 20. 1. 2024, 18:00 České Budějovice - Karlovarsko 2:3 (-20,19,27,-18,-9)
19. kolo
11127 24. 1. 2024, 18:00 Karlovarsko - Ostrava 3:0 (19,22,15)
11128 8. 2. 2024, 18:00 České Budějovice - Beskydy 3:0 (19,15,17)
11129 25. 1. 2024, 18:00 Kladno - Benátky n. J. 3:1 (18,-22,18,24)
11130 25. 1. 2024, 17:00 - Zlín .
11131 25. 1. 2024, 19:00 Brno - O. Voda 3:0 (29,17,15)
11132 25. 1. 2024, 18:00 Příbram - Praha 2:3 (-14,26,19,-17,-12)
11133 25. 1. 2024, 18:30 Liberec - Ústí n. L. 3:0 (18,20,15)
20. kolo
11134 27. 1. 2024, 17:00 Ostrava - Liberec 1:3 (-18,-17,26,-25)
11135 27. 1. 2024, 17:00 Ústí n. L. - Příbram 1:3 (-27,19,-20,-15)
11136 27. 1. 2024, 17:00 Praha - Brno míče MIKASAKe Stadionu 375 Odolena Voda 3:0 (22,17,18)
11137 27. 1. 2024, 17:00 O. Voda - .
11138 27. 1. 2024, 17:00 Zlín - Kladno 0:3 (-19,-23,-21)
11139 27. 1. 2024, 18:00 Benátky n. J. - České Budějovice 3:0 (26,16,22)
11140 27. 1. 2024, 19:00 Karlovarsko - Beskydy 3:0 (17,21,21)
21. kolo
11141 3. 2. 2024, 19:30 Beskydy - Ostrava 3:2 (23,18,-16,-29,13)
11142 3. 2. 2024, 18:00 Karlovarsko - Benátky n. J. 3:0 (17,24,19)
11143 3. 2. 2024, 17:30 Zlín - České Budějovice 1:3 (-18,-18,22,-23)
11144 3. 2. 2024, 16:00 Kladno - O. Voda 3:1 (20,22,-22,24)
11145 3. 2. 2024, 17:00 - Praha .
11146 3. 2. 2024, 16:00 Brno - Ústí n. L. 2:3 (22,-25,21,-27,-12)
11147 3. 2. 2024, 17:00 Příbram - Liberec 1:3 (-19,23,-22,-18)
22. kolo
11148 10. 2. 2024, 18:00 Ostrava - Příbram 0:3 (-23,-20,-20)
11149 10. 2. 2024, 18:00 Liberec - Brno 3:1 (-20,23,21,22)
11150 10. 2. 2024, 17:00 Ústí n. L. - .
11151 10. 2. 2024, 17:00 Praha - Kladno 3:2 (-23,16,13,-21,9)
11152 11. 2. 2024, 17:00 O. Voda - České Budějovice 1:3 (-30,-28,19,-24)
11153 10. 2. 2024, 17:00 Zlín - Karlovarsko 1:3 (-16,23,-23,-22)
11154 10. 2. 2024, 18:00 Benátky n. J. - Beskydy 2:3 (23,-23,22,-17,-11)
23. kolo
11155 17. 2. 2024, 16:00 Benátky n. J. - Ostrava 3:0 (21,23,21)
11156 17. 2. 2024, 17:00 Beskydy - Zlín 3:2 (-24,19,22,-23,7)
11157 17. 2. 2024, 18:00 Karlovarsko - O. Voda 3:1 (24,-31,25,20)
11158 17. 2. 2024, 18:00 České Budějovice - Praha 0:3 (-19,-22,-22)
11159 21. 2. 2024, 16:30 Kladno - Ústí n. L. TV 3:2 (16,13,-27,-17,11) ct sport
11160 17. 2. 2024, 17:00 - Liberec .
11161 17. 2. 2024, 16:00 Brno - Příbram 3:1 (22,-19,30,18)
24. kolo
11162 29. 2. 2024, 17:00 Ostrava - Brno 3:2 (-24,11,21,-19,11)
11163 29. 2. 2024, 17:00 Příbram - .
11164 29. 2. 2024, 18:00 Liberec - Kladno 3:1 (17,-17,20,21)
11165 29. 2. 2024, 18:00 Ústí n. L. - České Budějovice 1:3 (-22,21,-20,-20)
11166 29. 2. 2024, 18:00 Praha - Karlovarsko 3:0 (13,34,23)
11167 29. 2. 2024, 18:00 O. Voda - Beskydy 3:1 (-18,21,22,17)
11168 29. 2. 2024, 17:00 Zlín - Benátky n. J. 3:0 (17,21,26)
25. kolo
11169 2. 3. 2024, 18:00 Zlín - Ostrava 3:0 (21,22,25)
11170 2. 3. 2024, 18:00 Benátky n. J. - O. Voda 3:1 (23,-16,20,19)
11171 2. 3. 2024, 17:00 Beskydy - Praha Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 1:3 (-27,22,-16,-21)
11172 2. 3. 2024, 18:00 Karlovarsko - Ústí n. L. 3:0 (19,15,17)
11173 2. 3. 2024, 16:00 České Budějovice - Liberec 3:0 (18,17,17)
11174 2. 3. 2024, 18:00 Kladno - Příbram 3:1 (20,-17,15,20)
11175 2. 3. 2024, 17:00 - Brno .
26. kolo
11176 15. 2. 2024, 17:00 Ostrava - .
11177 15. 2. 2024, 19:00 Brno - Kladno 0:3 (-12,-16,-20)
11178 24. 2. 2024, 17:00 Příbram - České Budějovice 1:3 (-26,24,-22,-19)
11179 15. 2. 2024, 18:00 Liberec - Karlovarsko 3:0 (17,18,23)
11180 15. 2. 2024, 17:00 Ústí n. L. - Beskydy 3:0 (18,22,21)
11181 15. 2. 2024, 18:00 Praha - Benátky n. J. 3:0 (24,23,17)
11182 15. 2. 2024, 18:00 O. Voda - Zlín 3:2 (-15,19,24,-22,10)
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018