ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Okresní přebor mužů Frýdek-Místek

22. kolo
SK Třanovice3:2VK Raškovice A(23, -20, 22, -25, 14)
Volejbal Kozlovice3:0SK Metylovice(16, 17, 21)
TJ Sokol Palkovice A3:0TJ Sokol Palkovice B(17, 11, 22)
TJ Sokol Pstruží3:0TJ Sokol Mosty u Jablunkova(15, 21, 14)
TJ Slavoj Český Těšín2:3TJ Sokol Nýdek(-22, 17, 22, -19, -12)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Palkovice A 20 15 1 1 3 52:20 1683:1457 48
2 SK Třanovice 20 12 4 2 2 52:23 1712:1487 46
3 VK Raškovice A 20 13 1 3 3 50:26 1761:1553 44
4 SK Metylovice 20 10 3 4 3 49:33 1806:1738 40
5 VK Raškovice B 20 9 2 0 9 41:34 1690:1662 31
6 TJ Sokol Pstruží 20 7 2 2 9 35:42 1700:1691 27
7 Volejbal Kozlovice 20 7 0 1 12 26:42 1477:1566 22
8 TJ Slavoj Český Těšín 20 4 3 2 11 32:47 1679:1815 20
9 TJ Sokol Mosty u Jablunkova 20 5 2 1 12 29:45 1506:1718 20
10 TJ Sokol Palkovice B 20 5 0 1 14 22:46 1379:1558 16
11 TJ Sokol Nýdek 20 4 1 2 13 20:50 1480:1628 16
kalendář skupiny
Změna termínů bez poplatku do 17.9.2023
1. kolo
2 23. 2. 2024, 19:30 TJ Sokol Pstruží - TJ Sokol Nýdek tělocvična ZŠ Nýdek 3:1 (-20,21,22,19)
3 22. 9. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (19,16,9)
4 22. 9. 2023, 18:00 Volejbal Kozlovice - TJ Sokol Palkovice B 3:0 (18,15,21)
5 22. 9. 2023, 18:00 SK Metylovice - VK Raškovice A 3:2 (17,-20,-18,21,7)
6 22. 9. 2023, 18:30 VK Raškovice B - SK Třanovice 3:2 (22,29,-17,-13,8)
2. kolo
8 29. 9. 2023, 18:00 SK Metylovice - VK Raškovice B 3:1 (-25,14,21,19)
9 2. 10. 2023, 19:00 TJ Sokol Palkovice B - VK Raškovice A 1:3 (-12,19,-14,-15)
10 29. 9. 2023, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - Volejbal Kozlovice 3:0 (20,19,17)
11 1. 3. 2024, 19:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Palkovice A sportovní hala Palkovice 0:3 (-18,-19,-20)
12 25. 9. 2023, 19:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Pstruží Svojsíkova 2119 Český Těšín 1:3 (-23,-19,22,-12)
3. kolo
14 6. 10. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - TJ Slavoj Český Těšín 3:0 (19,11,23)
15 8. 3. 2024, 19:30 Volejbal Kozlovice - TJ Sokol Nýdek tělocvična ZŠ Nýdek 3:0 (19,20,21)
16 6. 10. 2023, 18:30 VK Raškovice A - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2:3 (18,-19,-21,10,-20)
17 6. 10. 2023, 18:30 VK Raškovice B - TJ Sokol Palkovice B 3:0 (15,21,14)
18 6. 10. 2023, 18:00 SK Třanovice - SK Metylovice 3:2 (14,-28,-15,11,7)
4. kolo
20 13. 10. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - SK Třanovice 0:3 (-15,-14,-16)
21 13. 10. 2023, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - VK Raškovice B 1:3 (-24,24,-20,-11)
22 15. 3. 2024, 20:00 TJ Sokol Nýdek - VK Raškovice A sportovní hala Raškovice 0:3 (-14,-15,-17)
23 13. 10. 2023, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - Volejbal Kozlovice 1:3 (23,-22,-29,-18)
24 13. 10. 2023, 17:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Sokol Palkovice A 1:3 (-19,11,-23,-22)
5. kolo
26 9. 2. 2024, 18:00 Volejbal Kozlovice - TJ Sokol Pstruží 1:3 (23,-18,-18,-23)
27 23. 10. 2023, 18:30 VK Raškovice A - TJ Slavoj Český Těšín 3:1 (21,21,-20,15)
28 22. 3. 2024, 20:00 VK Raškovice B - TJ Sokol Nýdek 3:0 (21,23,16)
29 20. 10. 2023, 18:00 SK Třanovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (16,12,24)
30 20. 10. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - SK Metylovice 0:3 (-21,-18,-22)
6. kolo
32 3. 11. 2023, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - SK Metylovice 1:3 (29,-24,-23,-14)
33 5. 4. 2024, 19:30 TJ Sokol Nýdek - SK Třanovice tělocvična ZŠ Třanovice 0:3 (-20,-22,-19)
34 3. 11. 2023, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - VK Raškovice B Svojsíkova 2119 Český Těšín 0:3 (-20,-19,-24)
35 3. 11. 2023, 17:00 TJ Sokol Pstruží - VK Raškovice A 1:3 (-17,21,-22,-24)
36 3. 11. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - Volejbal Kozlovice 3:2 (19,-23,22,-21,7)
7. kolo
38 10. 11. 2023, 18:30 VK Raškovice A - TJ Sokol Palkovice A 3:0 (23,16,15)
39 10. 11. 2023, 18:30 VK Raškovice B - TJ Sokol Pstruží 3:0 (25,25,22)
40 10. 11. 2023, 18:00 SK Třanovice - TJ Slavoj Český Těšín 3:1 (-24,18,20,18)
41 12. 4. 2024, 19:30 TJ Sokol Nýdek - SK Metylovice sokolovna Metylovice 0:3 (-20,-23,-18)
42 10. 11. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0:3 (-21,-20,-15)
8. kolo
44 19. 4. 2024, 19:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Palkovice B sportovní hala Palkovice 0:3 (-19,-18,-17)
45 24. 11. 2023, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - SK Metylovice 2:3 (-20,24,-24,20,-13)
46 24. 11. 2023, 17:00 TJ Sokol Pstruží - SK Třanovice 1:3 (24,-18,-17,-19)
47 24. 11. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - VK Raškovice B 3:1 (17,-25,23,17)
48 24. 11. 2023, 18:00 Volejbal Kozlovice - VK Raškovice A 0:3 (-15,-19,-20)
9. kolo
50 1. 12. 2023, 18:30 VK Raškovice B - Volejbal Kozlovice 3:0 (18,21,18)
51 1. 12. 2023, 18:00 SK Třanovice - TJ Sokol Palkovice A 3:2 (-18,16,-21,18,9)
52 1. 12. 2023, 17:00 TJ Sokol Pstruží - SK Metylovice 3:2 (15,22,-24,-27,12)
53 1. 12. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - TJ Slavoj Český Těšín 2:3 (-35,-22,20,17,-11)
54 26. 4. 2024, 19:30 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Nýdek 3:0 (21,18,19)
10. kolo
56 8. 12. 2023, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (19,17,13)
57 3. 5. 2024, 19:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Sokol Palkovice B sportovní hala Palkovice 0:3 (-18,-17,-19)
58 8. 12. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - SK Metylovice 3:1 (-16,20,24,23)
59 8. 12. 2023, 18:00 Volejbal Kozlovice - SK Třanovice 0:3 (-19,-9,-22)
60 8. 12. 2023, 18:30 VK Raškovice A - VK Raškovice B 3:1 (-23,20,17,15)
11. kolo
62 15. 12. 2023, 18:00 VK Raškovice A - SK Třanovice 1:3 (-22,-21,22,-24)
63 15. 12. 2023, 18:00 SK Metylovice - Volejbal Kozlovice 3:0 (18,19,21)
64 15. 12. 2023, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - TJ Sokol Palkovice A 0:3 (-13,-18,-15)
65 15. 12. 2023, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Pstruží 3:2 (25,-20,-12,22,11)
66 10. 5. 2024, 19:30 TJ Sokol Nýdek - TJ Slavoj Český Těšín Pink ARÉNA Č. Těšín 0:3 (-22,-22,-20)
12. kolo
68 23. 2. 2024, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Pstruží 0:3 (-19,-20,-23)
69 23. 2. 2024, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Palkovice A 1:3 (23,-18,-14,-19)
70 23. 2. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - Volejbal Kozlovice 3:0 (19,24,17)
71 11. 3. 2024, 19:00 VK Raškovice A - SK Metylovice 3:2 (24,-21,17,-16,12)
72 23. 2. 2024, 18:00 SK Třanovice - VK Raškovice B 3:0 (16,22,22)
13. kolo
74 1. 3. 2024, 18:30 VK Raškovice B - SK Metylovice 1:3 (-22,-23,17,-21)
75 1. 3. 2024, 18:30 VK Raškovice A - TJ Sokol Palkovice B 1:3 (-24,21,-19,-21)
76 1. 3. 2024, 18:00 Volejbal Kozlovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:1 (23,22,-23,22)
77 1. 3. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - TJ Sokol Nýdek 3:0 (14,27,18)
78 1. 3. 2024, 18:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Slavoj Český Těšín Pink ARÉNA Č. Těšín 3:1 (23,-24,9,20)
14. kolo
80 8. 3. 2024, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Palkovice A 1:3 (21,-26,-15,-19)
81 8. 3. 2024, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Volejbal Kozlovice 3:0 (17,23,21)
82 8. 3. 2024, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - VK Raškovice A 0:3 (-17,-15,-23)
83 8. 3. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - VK Raškovice B 0:3 (-20,-18,-16)
84 8. 3. 2024, 18:00 SK Metylovice - SK Třanovice 3:0 (24,18,14)
15. kolo
86 15. 3. 2024, 18:00 SK Třanovice - TJ Sokol Palkovice B 3:0 (13,14,19)
87 15. 3. 2024, 18:30 VK Raškovice B - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1:3 (-23,-21,10,-20)
88 15. 3. 2024, 18:30 VK Raškovice A - TJ Sokol Nýdek 3:0 (24,21,24)
89 15. 3. 2024, 18:00 Volejbal Kozlovice - TJ Slavoj Český Těšín 1:3 (16,-23,-19,-24)
90 15. 3. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - TJ Sokol Pstruží 3:0 (27,21,19)
16. kolo
92 22. 3. 2024, 17:00 TJ Sokol Pstruží - Volejbal Kozlovice 0:3 (-21,-23,-20)
93 22. 3. 2024, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - VK Raškovice A Svojsíkova 2119 Český Těšín 0:3 (-13,-13,-21)
94 22. 3. 2024, 18:30 TJ Sokol Nýdek - VK Raškovice B sportovní hala Raškovice 2:3 (-24,20,26,-24,-12)
95 22. 3. 2024, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - SK Třanovice 0:3 (-19,-21,-23)
96 22. 3. 2024, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Palkovice B 3:1 (20,-12,22,18)
17. kolo
98 5. 4. 2024, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:1 (13,-21,20,16)
99 5. 4. 2024, 18:00 SK Třanovice - TJ Sokol Nýdek 3:2 (26,19,-24,-24,10)
100 15. 4. 2024, 18:30 VK Raškovice B - TJ Slavoj Český Těšín 3:1 (-20,19,18,23)
101 5. 4. 2024, 18:30 VK Raškovice A - TJ Sokol Pstruží 3:1 (-23,16,20,13)
102 5. 4. 2024, 18:00 Volejbal Kozlovice - TJ Sokol Palkovice A 1:3 (24,-20,-23,-20)
18. kolo
104 12. 4. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - VK Raškovice A 3:0 (17,23,21)
105 12. 4. 2024, 17:00 TJ Sokol Pstruží - VK Raškovice B 3:1 (25,22,-17,19)
106 12. 4. 2024, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - SK Třanovice 0:3 (-17,-16,-14)
107 12. 4. 2024, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Nýdek 1:3 (21,-13,-21,-17)
108 12. 4. 2024, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Palkovice B 3:1 (-19,22,14,17)
19. kolo
110 19. 4. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - TJ Sokol Nýdek 1:3 (9,-21,-24,-17)
111 19. 4. 2024, 18:00 SK Metylovice - TJ Slavoj Český Těšín 2:3 (-24,-20,17,23,-7)
112 19. 4. 2024, 18:00 SK Třanovice - TJ Sokol Pstruží 2:3 (24,-15,19,-20,-11)
113 19. 4. 2024, 18:30 VK Raškovice B - TJ Sokol Palkovice A 3:1 (21,15,-16,22)
114 19. 4. 2024, 18:30 VK Raškovice A - Volejbal Kozlovice 3:0 (22,21,23)
20. kolo
116 26. 4. 2024, 18:00 Volejbal Kozlovice - VK Raškovice B 3:1 (-25,15,17,15)
117 26. 4. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - SK Třanovice 3:0 (18,14,7)
118 26. 4. 2024, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Pstruží 3:2 (11,23,-12,-20,9)
119 26. 4. 2024, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Palkovice B 3:1 (23,22,-23,15)
120 26. 4. 2024, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Mosty u Jablunkova tělocvična Mosty 3:1 (17,-27,15,10)
21. kolo
122 3. 5. 2024, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Slavoj Český Těšín 2:3 (-18,22,-21,26,-12)
123 3. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice B - TJ Sokol Pstruží 3:0 (18,17,19)
124 3. 5. 2024, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Palkovice A 3:1 (21,24,-22,17)
125 3. 5. 2024, 18:00 SK Třanovice - Volejbal Kozlovice 3:0 (20,18,13)
126 3. 5. 2024, 18:30 VK Raškovice B - VK Raškovice A 1:3 (15,-24,-23,-16)
22. kolo
128 10. 5. 2024, 17:00 SK Třanovice - VK Raškovice A 3:2 (23,-20,22,-25,14)
129 10. 5. 2024, 18:00 Volejbal Kozlovice - SK Metylovice 3:0 (16,17,21)
130 10. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Palkovice A - TJ Sokol Palkovice B 3:0 (17,11,22)
131 10. 5. 2024, 17:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (15,21,14)
132 10. 5. 2024, 18:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Nýdek 2:3 (-22,17,22,-19,-12)
Vedoucí soutěže: Jakub Mertl, tel.: 774 568 658, e-mail: mertl.j(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018