ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor II. třídy - ženy, skupina C

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 16 13 1 0 2 43:12 1313:962 41
2 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 16 8 1 1 6 31:27 1240:1102 27
3 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 16 7 0 1 8 27:29 1148:1087 22
4 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 16 8 0 0 0 24:26 653:1025 16
5 TJ Spartak Opočno, z.s. 16 2 0 0 14 11:42 971:1149 6
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy ženy, skupina C
1. kolo
1 3. 9. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - .
2 3. 9. 2022, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:2 (12,-18,23,-23,8)
3 3. 9. 2022, 09:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (13,5,11)
2. kolo
4 3. 9. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - .
5 3. 9. 2022, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:1 (20,-14,12,17)
6 3. 9. 2022, 12:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (7,14,13)
3. kolo
7 10. 9. 2022, 10:00 - TJ Spartak Opočno, z.s. .
8 16. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Tj Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-23,-12,-18)
9 10. 9. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:1 (19,-19,17,16)
4. kolo
10 10. 9. 2022, 13:00 - TJ Spartak Opočno, z.s. .
11 16. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Tj Sokol Třebeš, z.s. 1:3 (-19,25,-11,-19)
12 10. 9. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (20,23,22)
5. kolo
13 17. 9. 2022, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - .
14 17. 9. 2022, 10:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:1 (-25,23,18,21)
15 17. 9. 2022, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 0:3 (-16,-19,-12)
6. kolo
16 17. 9. 2022, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - .
17 17. 9. 2022, 13:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (21,11,22)
18 17. 9. 2022, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 1:3 (17,-17,-21,-23)
7. kolo
19 24. 9. 2022, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí .
20 24. 9. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (23,23,18)
21 28. 9. 2022, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-26,-12,-16)
8. kolo
22 24. 9. 2022, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí .
23 24. 9. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (6,20,14)
24 28. 9. 2022, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-7,-12,-17)
9. kolo
25 1. 10. 2022, 10:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - .
26 1. 10. 2022, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 0:3 (-13,-23,-11)
27 1. 10. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (-18,-20,23,-17)
10. kolo
28 1. 10. 2022, 13:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - .
29 1. 10. 2022, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 1:3 (-15,23,-16,-14)
30 1. 10. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-17,-22,-12)
11. kolo
31 13. 5. 2023, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
32 13. 5. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 3:0 (8,13,17)
33 13. 5. 2023, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. 3:X
12. kolo
34 13. 5. 2023, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
35 13. 5. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 1:3 (15,-21,-18,-18)
36 13. 5. 2023, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tj Sokol Třebeš, z.s. 3:X
13. kolo
37 20. 5. 2023, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - .
38 20. 5. 2023, 10:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí X:3
39 20. 5. 2023, 10:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 2:3 (19,-18,20,-23,-11)
14. kolo
40 20. 5. 2023, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - .
41 20. 5. 2023, 13:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí X:3
42 20. 5. 2023, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (-21,-18,27,-20)
15. kolo
43 27. 5. 2023, 10:00 - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. .
44 27. 5. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tj Sokol Třebeš, z.s. 3:X
45 27. 5. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (13,23,18)
16. kolo
46 27. 5. 2023, 13:00 - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. .
47 27. 5. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tj Sokol Třebeš, z.s. 3:X
48 27. 5. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:1 (-15,16,20,18)
17. kolo
49 3. 6. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - .
50 3. 6. 2023, 10:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-16,-22,-10)
51 3. 6. 2023, 10:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. X:3
18. kolo
52 3. 6. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - .
53 3. 6. 2023, 13:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 1:3 (-25,20,-23,-17)
54 3. 6. 2023, 13:00 Tj Sokol Třebeš, z.s. - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. X:3
19. kolo
55 10. 6. 2023, 10:00 - Tj Sokol Třebeš, z.s. .
56 11. 6. 2023, 09:30 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:1 (16,24,-21,20)
57 10. 6. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (6,22,5)
20. kolo
58 10. 6. 2023, 13:00 - Tj Sokol Třebeš, z.s. .
59 11. 6. 2023, 13:00 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. 3:0 (15,17,16)
60 10. 6. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí 3:0 (23,20,6)
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz, 604211357.
© ČVS 2015-2018