ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor U22 dívky

KOLO
4. kolo
TJ Slovan J. Hradec2:0SK Třebín LVI(16, 20)
VSK Slavia JU ČB0:2SK Třebín JKY(-17, -22)
Volejbal Tábor A2:0TJ Slovan J. Hradec(9, 18)
VSK Slavia JU ČB0:2České Budějovice(-10, -17)
Volejbal Tábor A2:0SK Třebín LVI(12, 14)
SK Třebín JKY1:2České Budějovice(19, -16, -13)
SK Třebín LVI0:2VSK Slavia JU ČB(-9, -20)
České Budějovice2:0TJ Slovan J. Hradec(19, 6)
Volejbal Tábor A2:0VSK Slavia JU ČB(22, 14)
SK Třebín JKY2:0TJ Slovan J. Hradec(11, 7)
Volejbal Tábor A0:2České Budějovice(-16, -21)
SK Třebín LVI0:2SK Třebín JKY(-13, -9)
VSK Slavia JU ČB2:0TJ Slovan J. Hradec(20, 23)
SK Třebín JKY2:0Volejbal Tábor A(22, 20)
České Budějovice2:0SK Třebín LVI(15, 8)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Madeta České Budějovice 20 17 3 0 0 40:3 1028:668 57
2 SK Třebín JKY 20 14 0 2 4 30:12 947:741 44
3 Volejbal Tábor A 20 13 1 0 6 28:13 940:710 41
4 VSK Slavia JU ČB 20 6 1 1 12 15:27 818:920 21
5 TJ Slovan J. Hradec 20 3 1 0 16 8:33 662:959 11
6 SK Třebín LVI 20 1 0 3 16 5:38 628:1025 6
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Kamila Křížová, tel.: 602 289 105, e-mail: kamila_krizova@seznam.cz
1. kolo
1 15. 10. 2023, 09:00 SK Třebín LVI - TJ Slovan J. Hradec Pořadatel: VSK Slavia JU (ZŠ Bezdrevská ČB) 2:0 (18,24)
2 15. 10. 2023, 09:00 SK Třebín JKY - VSK Slavia JU ČB 2:0 (16,14)
3 15. 10. 2023, 10:00 TJ Slovan J. Hradec - Volejbal Tábor A 0:2 (-14,-6)
4 15. 10. 2023, 10:00 České Budějovice - VSK Slavia JU ČB 2:1 (-17,19,10)
5 15. 10. 2023, 11:00 SK Třebín LVI - Volejbal Tábor A 0:2 (-18,-12)
6 15. 10. 2023, 11:00 České Budějovice - SK Třebín JKY 2:0 (20,22)
7 15. 10. 2023, 12:00 VSK Slavia JU ČB - SK Třebín LVI 2:0 (23,14)
8 15. 10. 2023, 12:00 TJ Slovan J. Hradec - České Budějovice 0:2 (-18,-15)
9 15. 10. 2023, 13:00 VSK Slavia JU ČB - Volejbal Tábor A 0:2 (-10,-16)
10 15. 10. 2023, 13:00 TJ Slovan J. Hradec - SK Třebín JKY 0:2 (-10,-11)
11 15. 10. 2023, 14:00 České Budějovice - Volejbal Tábor A 2:0 (23,21)
12 15. 10. 2023, 14:00 SK Třebín JKY - SK Třebín LVI 2:0 (14,13)
13 15. 10. 2023, 15:00 TJ Slovan J. Hradec - VSK Slavia JU ČB 0:2 (-11,-20)
14 15. 10. 2023, 15:00 Volejbal Tábor A - SK Třebín JKY 2:1 (-18,23,8)
15 15. 10. 2023, 16:00 SK Třebín LVI - České Budějovice 0:2 (-11,-11)
2. kolo
16 25. 11. 2023, 09:00 TJ Slovan J. Hradec - SK Třebín LVI Pořadatel: SK Třebín (ZŠ Máj, ČB) 2:0 (15,20)
17 25. 11. 2023, 09:00 VSK Slavia JU ČB - SK Třebín JKY 0:2 (-23,-20)
18 25. 11. 2023, 10:00 Volejbal Tábor A - TJ Slovan J. Hradec 2:0 (12,17)
19 25. 11. 2023, 10:00 VSK Slavia JU ČB - České Budějovice 0:2 (-10,-14)
20 25. 11. 2023, 11:00 Volejbal Tábor A - SK Třebín LVI 2:0 (5,6)
21 25. 11. 2023, 11:00 SK Třebín JKY - České Budějovice 0:2 (-12,-13)
22 25. 11. 2023, 12:00 SK Třebín LVI - VSK Slavia JU ČB 0:2 (-17,-10)
23 25. 11. 2023, 12:00 České Budějovice - TJ Slovan J. Hradec 2:0 (11,10)
24 25. 11. 2023, 13:00 Volejbal Tábor A - VSK Slavia JU ČB 2:0 (15,18)
25 25. 11. 2023, 13:00 SK Třebín JKY - TJ Slovan J. Hradec 2:0 (13,25)
26 25. 11. 2023, 14:00 Volejbal Tábor A - České Budějovice 0:2 (-19,-13)
27 25. 11. 2023, 14:00 SK Třebín LVI - SK Třebín JKY 0:2 (-8,-12)
28 25. 11. 2023, 15:00 VSK Slavia JU ČB - TJ Slovan J. Hradec 2:0 (14,21)
29 25. 11. 2023, 15:00 SK Třebín JKY - Volejbal Tábor A 2:0 (15,23)
30 25. 11. 2023, 16:00 České Budějovice - SK Třebín LVI 2:0 (7,7)
3. kolo
31 3. 2. 2024, 09:00 SK Třebín LVI - TJ Slovan J. Hradec Pořadatel: Jindřichův Hradec (SH J. Hradec) 1:2 (17,-21,-3)
32 3. 2. 2024, 09:00 SK Třebín JKY - VSK Slavia JU ČB 2:0 (10,21)
33 3. 2. 2024, 09:00 TJ Slovan J. Hradec - Volejbal Tábor A 0:2 (-13,-9)
34 3. 2. 2024, 10:00 České Budějovice - VSK Slavia JU ČB 2:0 (17,19)
35 3. 2. 2024, 10:00 SK Třebín LVI - Volejbal Tábor A 0:2 (-15,-11)
36 3. 2. 2024, 10:00 České Budějovice - SK Třebín JKY 2:0 (21,18)
37 3. 2. 2024, 11:00 VSK Slavia JU ČB - SK Třebín LVI 2:1 (23,-24,12)
38 3. 2. 2024, 11:00 TJ Slovan J. Hradec - České Budějovice 0:2 (-12,-13)
39 3. 2. 2024, 11:00 VSK Slavia JU ČB - Volejbal Tábor A 0:2 (-17,-22)
40 3. 2. 2024, 12:00 TJ Slovan J. Hradec - SK Třebín JKY 0:2 (-13,-12)
41 3. 2. 2024, 12:00 České Budějovice - Volejbal Tábor A 2:0 (17,22)
42 3. 2. 2024, 12:00 SK Třebín JKY - SK Třebín LVI 2:0 (12,18)
43 3. 2. 2024, 13:00 TJ Slovan J. Hradec - VSK Slavia JU ČB 2:0 (22,14)
44 3. 2. 2024, 13:00 Volejbal Tábor A - SK Třebín JKY 2:0 (13,16)
45 3. 2. 2024, 13:00 SK Třebín LVI - České Budějovice 1:2 (-19,22,-8)
4. kolo
46 16. 3. 2024, 09:00 TJ Slovan J. Hradec - SK Třebín LVI Pořadatel: Tábor (areál Bydlinského, Tábor) 2:0 (16,20)
47 16. 3. 2024, 09:00 VSK Slavia JU ČB - SK Třebín JKY 0:2 (-17,-22)
48 16. 3. 2024, 10:00 Volejbal Tábor A - TJ Slovan J. Hradec 2:0 (9,18)
49 16. 3. 2024, 10:00 VSK Slavia JU ČB - České Budějovice 0:2 (-10,-17)
50 16. 3. 2024, 11:00 Volejbal Tábor A - SK Třebín LVI 2:0 (12,14)
51 16. 3. 2024, 11:00 SK Třebín JKY - České Budějovice 1:2 (19,-16,-13)
52 16. 3. 2024, 12:00 SK Třebín LVI - VSK Slavia JU ČB 0:2 (-9,-20)
53 16. 3. 2024, 12:00 České Budějovice - TJ Slovan J. Hradec 2:0 (19,6)
54 16. 3. 2024, 13:00 Volejbal Tábor A - VSK Slavia JU ČB 2:0 (22,14)
55 16. 3. 2024, 13:00 SK Třebín JKY - TJ Slovan J. Hradec 2:0 (11,7)
56 16. 3. 2024, 14:00 Volejbal Tábor A - České Budějovice 0:2 (-16,-21)
57 16. 3. 2024, 14:00 SK Třebín LVI - SK Třebín JKY 0:2 (-13,-9)
58 16. 3. 2024, 15:00 VSK Slavia JU ČB - TJ Slovan J. Hradec 2:0 (20,23)
59 16. 3. 2024, 15:00 SK Třebín JKY - Volejbal Tábor A 2:0 (22,20)
60 16. 3. 2024, 16:00 České Budějovice - SK Třebín LVI 2:0 (15,8)
© ČVS 2015-2018