TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | |
TJ Sokol Radomyšl | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | ÚT | 3.10. | 19:00 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Sokol Radomyšl | PO | 13.5. | 17:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | PO | 13.5. | 17:30 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | SK Špaček | PO | 13.5. | 17:30 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 | 31:12 | 973:830 | 28 | |
2 | SK Špaček | 11 | 7 | 1 | 2 | 1 | 28:15 | 957:846 | 25 | |
3 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 23:15 | 859:764 | 20 | |
4 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 22:16 | 806:817 | 17 | |
5 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 9 | 2 | 3 | 1 | 3 | 19:19 | 791:811 | 13 | |
6 | TJ Sokol Radomyšl | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 17:19 | 774:707 | 13 | |
7 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 11 | 2 | 2 | 1 | 6 | 17:26 | 901:972 | 11 | |
8 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 11 | 1 | 2 | 1 | 7 | 13:29 | 804:950 | 8 | |
9 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. | 11 | 1 | 1 | 1 | 7 | 11:30 | 765:933 | 5 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 22. 11. 2023, 18:00 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 2:3 (22,-19,15,-24,-11) | ||
3 | 24. 4. 2024, 19:30 | SK Špaček | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | Hraje se v tělocvičně Hluboké n. Vlt. | 3:1 (-17,22,17,15) | |
4 | 31. 8. 2023, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (14,19,25) | ||
5 | 30. 8. 2023, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:2 (-20,22,-20,23,9) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 5. 9. 2023, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 0:3 (-22,-16,-18) | ||
8 | 6. 9. 2023, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 1:3 (-17,15,-13,-14) | ||
9 | 20. 3. 2024, 20:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | SK Špaček | 0:3 (-20,-15,-21) | ||
10 | 17. 4. 2024, 18:00 | TJ Sokol Radomyšl | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | Po dohodě družstev se zápas odehraje v Prachaticích | 0:3 (-16,-20,-13) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 11. 9. 2023, 17:30 | SK Špaček | - | TJ Sokol Radomyšl | 3:1 (15,14,-21,14) | ||
13 | 14. 9. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (8,21,15) | ||
14 | 13. 9. 2023, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | 3:0 (24,20,21) | ||
15 | 6. 9. 2023, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:0 (16,15,20) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 20. 9. 2023, 17:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 2:3 (22,14,-21,-18,-12) | ||
18 | 18. 9. 2023, 17:00 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 3:1 (19,14,-14,18) | ||
19 | 18. 9. 2023, 17:00 | TJ Sokol Radomyšl | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 2:3 (-23,-18,14,4,-16) | ||
20 | 25. 9. 2023, 19:00 | SK Špaček | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 0:3 (-22,-25,-11) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 25. 4. 2024, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 3:1 (23,-21,20,23) | ||
23 | 25. 10. 2023, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TJ Sokol Radomyšl | 3:0 (20,18,22) | ||
24 | 25. 9. 2023, 17:00 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:2 (-23,19,15,-22,9) | ||
25 | 26. 9. 2023, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | 2:3 (-24,20,16,-19,-8) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 13. 5. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | Kobrle J. | ||
28 | 2. 10. 2023, 17:00 | TJ Sokol Radomyšl | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:0 (11,19,26) | ||
29 | 4. 10. 2023, 18:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 2:3 (12,15,-20,-20,-13) | ||
30 | 2. 10. 2023, 17:00 | SK Špaček | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3:2 (21,-18,15,-15,12) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | 11. 10. 2023, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | SK Špaček | 0:3 (-16,-12,-20) | ||
33 | 21. 2. 2024, 18:00 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:1 (11,21,-18,16) | ||
34 | 10. 10. 2023, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Sokol Radomyšl | 3:1 (-24,16,20,20) | ||
35 | 11. 10. 2023, 18:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:1 (-18,17,14,21) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 16. 10. 2023, 17:00 | TJ Sokol Radomyšl | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | 3:X | ||
38 | 18. 10. 2023, 18:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 3:1 (20,24,-21,19) | ||
39 | 18. 10. 2023, 20:30 | SK Špaček | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 2:3 (-22,21,21,-21,-14) | ||
40 | 19. 10. 2023, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 3:1 (-21,17,20,20) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
42 | 9. 11. 2023, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 3:1 (13,-22,18,17) | ||
43 | 24. 10. 2023, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | SK Špaček | 1:3 (16,-24,-14,-18) | ||
44 | 25. 10. 2023, 18:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 1:3 (-22,21,-19,-20) | ||
45 | 29. 5. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Sokol Radomyšl | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
47 | 1. 11. 2023, 20:15 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | 0:3 (-11,-10,-23) | ||
48 | 22. 11. 2023, 18:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | SK Špaček | 0:3 (-22,-17,-20) | ||
49 | 31. 10. 2023, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3:2 (19,23,-19,-12,16) | ||
50 | 22. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | Biskup R. |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 22. 4. 2024, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 2:3 (-19,15,-18,25,-13) | ||
53 | 10. 12. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | 3:0 (18,13,16) | ||
54 | 8. 11. 2023, 20:30 | SK Špaček | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 2:3 (-21,-15,12,13,-6) | ||
55 | 8. 11. 2023, 18:00 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | TJ Sokol Radomyšl | 0:3 (-12,-17,-19) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 13. 11. 2023, 17:30 | TJ Sokol Radomyšl | - | SK Špaček | 1:3 (22,-21,-20,-16) | ||
58 | 15. 11. 2023, 20:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 0:3 (-20,-23,-19) | ||
59 | 15. 11. 2023, 18:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 0:3 (-19,-22,-23) | ||
60 | 21. 11. 2023, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | 1:3 (-19,-21,16,-21) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
62 | 15. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | Litvanová D. | ||
63 | 1. 5. 2024, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | Lang F. | ||
64 | 29. 4. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TJ Sokol Radomyšl | Soukup J. | ||
65 | 29. 4. 2024, 17:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | SK Špaček | Holeček M. |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | 6. 5. 2024, 17:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | Soukup J. | ||
68 | 6. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Radomyšl | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | Škarvada M. | ||
69 | 6. 5. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Meteor České Budějovice z.s. | Pitner J. | ||
70 | 29. 4. 2024, 18:00 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | Novotný M. |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
72 | 3. 10. 2023, 19:00 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (23,23,25) | ||
73 | 13. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Sokol Radomyšl | Švehla J. | ||
74 | 13. 5. 2024, 17:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | Franc J. | ||
75 | 13. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | SK Špaček | Petrovič M. |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 20. 5. 2024, 17:30 | SK Špaček | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | Kopřiva J. | ||
78 | 20. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | Vondrášek J. | ||
79 | 20. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Radomyšl | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | . | ||
80 | 20. 5. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | Sokol V. |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
82 | 27. 5. 2024, 17:30 | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | - | TJ Sokol Radomyšl | Žák V. | ||
83 | 27. 5. 2024, 17:30 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | - | TJ Tatran Prachatice, z.s. | . | ||
84 | 29. 5. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | SK Špaček | . | ||
85 | 29. 5. 2024, 19:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
87 | 3. 6. 2024, 17:30 | TJ Meteor České Budějovice z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | . | ||
88 | 3. 6. 2024, 17:30 | SK Špaček | - | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | . | ||
89 | 3. 6. 2024, 17:30 | TJ Tatran Prachatice, z.s. | - | TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" | . | ||
90 | 18. 10. 2023, 18:00 | TJ Sokol Radomyšl | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:1 (-23,18,15,17) |