Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Orel jednota Pozořice | 20 | 12 | 3 | 0 | 5 | 48:28 | 1729:1486 | 42 | |
2 | START B6, z.s. | 20 | 12 | 2 | 1 | 5 | 45:27 | 1635:1457 | 41 | |
3 | Volejbalové sdružení Drásov B | 20 | 12 | 0 | 2 | 6 | 41:30 | 1593:1448 | 38 | |
4 | Slovácký sportovní klub Břeclav | 20 | 7 | 1 | 2 | 10 | 34:40 | 1598:1651 | 25 | |
5 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | 20 | 7 | 0 | 1 | 12 | 32:40 | 1582:1579 | 22 | |
6 | Tělocvičná jednota Sokol Střelice | 20 | 4 | 0 | 0 | 16 | 13:48 | 954:1470 | 12 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4. 9. 2021, 10:00 | SSK Břeclav | - | Orel Pozořice | 1:3 (17,-22,-16,-21) | ||
2 | 5. 6. 2022, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | START B6 | 3:0 (16,23,18) | ||
3 | 4. 9. 2021, 10:00 | VS Drásov B | - | TJ Sokol Střelice | 3:0 (5,16,12) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 4. 9. 2021, 13:00 | SSK Břeclav | - | Orel Pozořice | 1:3 (-15,-16,24,-21) | ||
5 | 5. 6. 2022, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | START B6 | 1:3 (25,-20,-20,-21) | ||
6 | 4. 9. 2021, 13:00 | VS Drásov B | - | TJ Sokol Střelice | 3:0 (9,9,12) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 9. 10. 2021, 10:00 | Orel Pozořice | - | TJ Sokol Střelice | 3:0 (12,5,14) | ||
8 | 11. 9. 2021, 10:00 | START B6 | - | VS Drásov B | 3:0 (15,20,20) | ||
9 | 11. 9. 2021, 10:00 | SSK Břeclav | - | VK Moravská Slávia Brno | 3:1 (18,22,-19,22) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 9. 10. 2021, 13:00 | Orel Pozořice | - | TJ Sokol Střelice | 3:0 (5,6,10) | ||
11 | 11. 9. 2021, 13:00 | START B6 | - | VS Drásov B | 3:0 (24,14,9) | ||
12 | 11. 9. 2021, 13:00 | SSK Břeclav | - | VK Moravská Slávia Brno | 3:1 (-22,22,22,19) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 29. 5. 2022, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | Orel Pozořice | 2:3 (-11,22,23,-17,-12) | ||
14 | 10. 10. 2021, 09:00 | VS Drásov B | - | SSK Břeclav | 3:1 (18,-21,23,16) | ||
15 | 18. 9. 2021, 10:00 | TJ Sokol Střelice | - | START B6 | 0:3 (-12,-4,-8) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 29. 5. 2022, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | Orel Pozořice | 1:3 (-14,20,-19,-19) | ||
17 | 10. 10. 2021, 13:00 | VS Drásov B | - | SSK Břeclav | 3:1 (-22,15,22,24) | ||
18 | 18. 9. 2021, 13:00 | TJ Sokol Střelice | - | START B6 | 0:3 (-5,-6,-5) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 25. 9. 2021, 10:00 | Orel Pozořice | - | START B6 | 1:3 (-17,-18,18,-27) | ||
20 | 25. 9. 2021, 10:00 | SSK Břeclav | - | TJ Sokol Střelice | 3:0 (17,15,18) | ||
21 | 25. 9. 2021, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | VS Drásov B | 1:3 (19,-20,-23,-22) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 25. 9. 2021, 13:00 | Orel Pozořice | - | START B6 | 3:1 (-14,23,19,12) | ||
23 | 25. 9. 2021, 13:00 | SSK Břeclav | - | TJ Sokol Střelice | 3:0 (21,11,20) | ||
24 | 25. 9. 2021, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | VS Drásov B | 1:3 (-20,22,-17,-19) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 8. 5. 2022, 10:00 | VS Drásov B | - | Orel Pozořice | 2:3 (24,-17,-20,26,-14) | ||
26 | 2. 10. 2021, 10:00 | TJ Sokol Střelice | - | VK Moravská Slávia Brno | 0:3 (-9,-14,-10) | ||
27 | 2. 10. 2021, 10:00 | START B6 | - | SSK Břeclav | 3:2 (-28,-17,23,22,10) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 8. 5. 2022, 13:00 | VS Drásov B | - | Orel Pozořice | 3:1 (-25,20,15,14) | ||
29 | 2. 10. 2021, 13:00 | TJ Sokol Střelice | - | VK Moravská Slávia Brno | 0:3 (-8,-6,-16) | ||
30 | 2. 10. 2021, 13:00 | START B6 | - | SSK Břeclav | 3:2 (23,-20,-20,10,11) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 14. 5. 2022, 10:00 | Orel Pozořice | - | SSK Břeclav | 0:3 (-23,-20,-16) | ||
32 | 14. 5. 2022, 10:00 | START B6 | - | VK Moravská Slávia Brno | 3:1 (23,-22,20,21) | ||
33 | 14. 5. 2022, 10:00 | TJ Sokol Střelice | - | VS Drásov B | 0:3 (-6,-21,-15) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 14. 5. 2022, 13:00 | Orel Pozořice | - | SSK Břeclav | 3:0 (20,20,23) | ||
35 | 14. 5. 2022, 13:00 | START B6 | - | VK Moravská Slávia Brno | 3:0 (22,21,23) | ||
36 | 14. 5. 2022, 13:00 | TJ Sokol Střelice | - | VS Drásov B | 0:3 (-6,-14,-19) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 21. 5. 2022, 10:00 | TJ Sokol Střelice | - | Orel Pozořice | 0:3 (-16,-15,-22) | ||
38 | 21. 5. 2022, 10:00 | VS Drásov B | - | START B6 | 0:3 (-22,-25,-18) | ||
39 | 21. 5. 2022, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | SSK Břeclav | 3:0 (21,20,23) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 21. 5. 2022, 13:00 | TJ Sokol Střelice | - | Orel Pozořice | 1:3 (18,-17,-16,-20) | ||
41 | 21. 5. 2022, 13:00 | VS Drásov B | - | START B6 | 3:0 (21,23,14) | ||
42 | 21. 5. 2022, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | SSK Břeclav | 3:0 (21,17,21) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 17. 10. 2021, 10:00 | Orel Pozořice | - | VK Moravská Slávia Brno | 3:1 (-21,17,8,23) | ||
44 | 28. 5. 2022, 10:00 | SSK Břeclav | - | VS Drásov B | 3:0 (22,18,23) | ||
45 | 28. 5. 2022, 10:00 | START B6 | - | TJ Sokol Střelice | 0:3 (-25,-20,-14) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 17. 10. 2021, 13:00 | Orel Pozořice | - | VK Moravská Slávia Brno | 1:3 (-15,-17,19,-23) | ||
47 | 28. 5. 2022, 13:00 | SSK Břeclav | - | VS Drásov B | 3:2 (-17,-15,23,19,13) | ||
48 | 28. 5. 2022, 13:00 | START B6 | - | TJ Sokol Střelice | 0:3 (-27,-19,-22) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 4. 6. 2022, 10:00 | START B6 | - | Orel Pozořice | 2:3 (23,-16,-14,24,-10) | ||
50 | 4. 6. 2022, 10:00 | TJ Sokol Střelice | - | SSK Břeclav | 3:0 (18,21,16) | ||
51 | 4. 6. 2022, 10:00 | VS Drásov B | - | VK Moravská Slávia Brno | 3:1 (18,-21,23,16) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 4. 6. 2022, 13:00 | START B6 | - | Orel Pozořice | 3:0 (17,18,15) | ||
53 | 4. 6. 2022, 13:00 | TJ Sokol Střelice | - | SSK Břeclav | 0:3 (-24,-20,-17) | ||
54 | 4. 6. 2022, 13:00 | VS Drásov B | - | VK Moravská Slávia Brno | 3:0 (21,23,14) |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 12. 6. 2022, 10:00 | Orel Pozořice | - | VS Drásov B | 3:1 (17,-25,10,16) | ||
56 | 11. 6. 2022, 10:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | TJ Sokol Střelice | 3:0 (18,17,20) | ||
57 | 11. 6. 2022, 10:00 | SSK Břeclav | - | START B6 | 1:3 (-14,-21,21,-23) |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | 12. 6. 2022, 13:00 | Orel Pozořice | - | VS Drásov B | 3:0 (19,18,15) | ||
59 | 11. 6. 2022, 13:00 | VK Moravská Slávia Brno | - | TJ Sokol Střelice | 0:3 (-23,-23,-23) | ||
60 | 11. 6. 2022, 13:00 | SSK Břeclav | - | START B6 | 1:3 (-22,-18,15,-11) |