Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

JM - krajský přebor U18 dívky, Finále

Play-off
1.kolo
Břeclav 1-0 VK Znojmo - Přímětice
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 1-0 TJ Sokol Veselí nad Moravou
2.kolo
VK Brno, Vejrostova 1-0 VS Cobry Drásov
TJ JUNIOR Brno, z.s. 0-1 TJ Sokol Jehnice
kalendář skupiny
Pořadatel: TJ Junior Brno, tělocvičny ZŠ Novolíšeňská, Brno Novolíšeňská 2411 Brno - Líšeň
1. kolo
1 2. 4. 2023, 09:00 Břeclav - VK Znojmo - Přímětice 1. vs 8. Kurt 1 2:0 (0,0)
2 2. 4. 2023, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Veselí nad Moravou 2. vs 7. Kurt 2 2:0 (12,23)
2. kolo
3 2. 4. 2023, 10:30 VK Brno, Vejrostova - VS Cobry Drásov 3. vs 6. Kurt 1 2:1 (-22,20,12)
4 2. 4. 2023, 10:30 TJ JUNIOR Brno, z.s. - TJ Sokol Jehnice 4. vs 5. Kurt 2 0:2 (-22,-13)
3. kolo
5 2. 4. 2023, 11:45 Břeclav - Břeclav L1 vs L4 Kurt 1 0:2 (-0,-0)
6 2. 4. 2023, 11:45 Břeclav - Břeclav L2 vs L3 Kurt 2 1:2 (-20,12,-8)
4. kolo
7 2. 4. 2023, 13:00 Břeclav - Břeclav W1 vs W4 Kurt 1 2:0 (11,8)
8 2. 4. 2023, 13:00 Břeclav - Břeclav W2 vs W3 Kurt 2 2:0 (22,19)
5. kolo
9 2. 4. 2023, 14:15 Břeclav - Břeclav L5 vs L6 Kurt 2 0:2 (-0,-0)
10 2. 4. 2023, 14:15 Břeclav - Břeclav W5 vs W6 Kurt 1 1:2 (20,-22,-6)
6. kolo
11 2. 4. 2023, 15:30 Břeclav - Břeclav L7 vs L8 Kurt 2 2:0 (18,22)
12 2. 4. 2023, 15:30 Břeclav - Břeclav W7 vs W8 Kurt 1 2:1 (16,-19,10)
© ČVS 2015-2018