Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 24:2 | 638:432 | 24 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 26:21 | 995:964 | 21 | |
3 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | 12 | 5 | 0 | 3 | 4 | 23:24 | 954:1023 | 18 | |
4 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 21:13 | 751:676 | 16 | |
5 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 18:17 | 737:670 | 15 | |
6 | Tělocvičná jednota Sokol Poniklá | 10 | 3 | 2 | 2 | 3 | 21:20 | 918:870 | 15 | |
7 | TJ Zikuda Turnov | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 13:19 | 663:718 | 9 | |
8 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | 12 | 0 | 1 | 0 | 11 | 5:35 | 669:972 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5. 9. 2020, 10:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | 3:0 (12,14,4) | ||
2 | 5. 9. 2020, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | TJ Sokol Poniklá | 2:3 (14,-20,23,-21,-12) | ||
3 | 5. 9. 2020, 10:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | 3:0 (9,0,0) | ||
4 | 5. 9. 2020, 10:00 | TJ Turnov "B" | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | 2:3 (18,-15,-15,23,-6) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 5. 9. 2020, 13:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | 3:0 (15,8,13) | ||
6 | 5. 9. 2020, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | TJ Sokol Poniklá | 3:0 (24,19,25) | ||
7 | 5. 9. 2020, 13:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | 3:0 (15,19,12) | ||
8 | 5. 9. 2020, 13:00 | TJ Turnov "B" | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | 1:3 (15,-21,-17,-16) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 20. 9. 2020, 10:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | změna termínu | 0:3 (-21,-20,-16) | |
10 | 12. 9. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | TJ Turnov "B" | 1:3 (19,-16,-22,-18) | ||
11 | 12. 9. 2020, 10:00 | TJ Sokol Poniklá | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | 3:0 (17,19,11) | ||
12 | 12. 9. 2020, 10:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | 3:0 (13,22,12) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 20. 9. 2020, 13:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | změna termínu | 0:3 (-18,-22,-15) | |
14 | 12. 9. 2020, 13:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | TJ Turnov "B" | 3:0 (19,20,20) | ||
15 | 12. 9. 2020, 13:00 | TJ Sokol Poniklá | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | 3:2 (-22,-21,18,23,6) | ||
16 | 12. 9. 2020, 13:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | 3:1 (15,-20,23,10) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 4. 10. 2020, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | změna termínu | 3:0 (18,9,12) | |
18 | 19. 9. 2020, 10:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | 0:3 (-13,-22,-22) | ||
19 | 19. 9. 2020, 10:00 | TJ Turnov "B" | - | TJ Sokol Poniklá | 3:2 (-22,24,-24,21,16) | ||
20 | 19. 9. 2020, 10:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | 3:2 (-25,-20,17,20,13) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 4. 10. 2020, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | změna termínu | 3:0 (12,15,15) | |
22 | 19. 9. 2020, 13:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | 0:3 (-10,-22,-16) | ||
23 | 19. 9. 2020, 13:00 | TJ Turnov "B" | - | TJ Sokol Poniklá | 3:1 (-14,23,20,18) | ||
24 | 19. 9. 2020, 13:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | 3:2 (-23,15,-24,23,10) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 26. 9. 2020, 10:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | 1:3 (25,-5,-23,-14) | ||
27 | 26. 9. 2020, 10:00 | TJ Turnov "B" | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | změna pořadatele | 1:3 (-20,18,-23,-19) | |
28 | 26. 9. 2020, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | 2:3 (23,-13,-17,21,-13) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 26. 9. 2020, 13:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | 1:3 (-16,11,-21,-25) | ||
30 | 24. 10. 2020, 13:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | TJ Sokol Poniklá | odloženo | Finke B. | |
31 | 26. 9. 2020, 13:00 | TJ Turnov "B" | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | změna pořadatele | 0:3 (-18,-20,-16) | |
32 | 26. 9. 2020, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | 3:1 (-19,18,18,18) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 3. 10. 2020, 10:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | 3:0 (17,15,13) | ||
36 | 3. 10. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | TJ Sokol Poniklá | 1:3 (-22,-18,21,-23) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 3. 10. 2020, 13:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | 3:0 (16,17,17) | ||
40 | 3. 10. 2020, 13:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | TJ Sokol Poniklá | 3:1 (18,26,-16,18) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 10. 10. 2020, 10:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | TJ Sokol Poniklá | 3:2 (-23,21,-20,21,17) | ||
43 | 3. 10. 2020, 10:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | změna termínu a pořadatele | 2:3 (-15,10,-21,21,-11) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 10. 10. 2020, 13:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | TJ Sokol Poniklá | 0:3 (-13,-20,-14) | ||
47 | 3. 10. 2020, 13:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | změna termínu a pořadatele | 1:3 (24,-20,-26,-14) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 6. 9. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | změna termínu | 3:0 (19,13,23) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 6. 9. 2020, 13:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | změna termínu | 2:3 (-19,17,-17,22,-11) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 8. 5. 2021, 10:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | . | ||
58 | 8. 5. 2021, 10:00 | TJ Sokol Poniklá | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | . | ||
59 | 8. 5. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | . | ||
60 | 8. 5. 2021, 10:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | TJ Turnov "B" | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 8. 5. 2021, 13:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | . | ||
62 | 8. 5. 2021, 13:00 | TJ Sokol Poniklá | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | . | ||
63 | 8. 5. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | . | ||
64 | 8. 5. 2021, 13:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | TJ Turnov "B" | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 15. 5. 2021, 10:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | . | ||
66 | 15. 5. 2021, 10:00 | TJ Turnov "B" | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | . | ||
67 | 15. 5. 2021, 10:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | TJ Sokol Poniklá | . | ||
68 | 15. 5. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
69 | 15. 5. 2021, 13:00 | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | . | ||
70 | 15. 5. 2021, 13:00 | TJ Turnov "B" | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | . | ||
71 | 15. 5. 2021, 13:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | TJ Sokol Poniklá | . | ||
72 | 15. 5. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 22. 5. 2021, 10:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | . | ||
74 | 22. 5. 2021, 10:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | . | ||
75 | 22. 5. 2021, 10:00 | TJ Sokol Poniklá | - | TJ Turnov "B" | . | ||
76 | 22. 5. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 22. 5. 2021, 13:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | . | ||
78 | 22. 5. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | . | ||
79 | 22. 5. 2021, 13:00 | TJ Sokol Poniklá | - | TJ Turnov "B" | . | ||
80 | 22. 5. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | . |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 29. 5. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | . | ||
82 | 29. 5. 2021, 10:00 | TJ Sokol Poniklá | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | změna pořadatele | . | |
83 | 29. 5. 2021, 10:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | TJ Turnov "B" | změna pořadatele | . | |
84 | 29. 5. 2021, 10:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | . |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 29. 5. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | . | ||
86 | 29. 5. 2021, 13:00 | TJ Sokol Poniklá | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | změna pořadatele | . | |
87 | 29. 5. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | TJ Turnov "B" | změna pořadatele | . | |
88 | 29. 5. 2021, 13:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | . |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
89 | 5. 6. 2021, 10:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | . | ||
90 | 5. 6. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | TJ Turnov "B" | . | ||
91 | 5. 6. 2021, 10:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | . | ||
92 | 5. 6. 2021, 10:00 | TJ Sokol Poniklá | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | . |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | 5. 6. 2021, 13:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | . | ||
94 | 5. 6. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | TJ Turnov "B" | . | ||
95 | 5. 6. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | . | ||
96 | 5. 6. 2021, 13:00 | TJ Sokol Poniklá | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | . |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 12. 6. 2021, 10:00 | TJ Sokol Poniklá | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | . | ||
98 | 12. 6. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | . | ||
99 | 12. 6. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | změna pořadatele | . | |
100 | 12. 6. 2021, 10:00 | TJ Turnov "B" | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | . |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 12. 6. 2021, 13:00 | TJ Sokol Poniklá | - | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | . | ||
102 | 12. 6. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | . | ||
103 | 12. 6. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | změna pořadatele | . | |
104 | 12. 6. 2021, 13:00 | TJ Turnov "B" | - | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | . |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | 19. 6. 2021, 10:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | TJ Turnov "B" | . | ||
106 | 19. 6. 2021, 10:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | . | ||
107 | 19. 6. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | . | ||
108 | 19. 6. 2021, 10:00 | TJ Sokol Poniklá | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | změna pořadatele | . |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | 19. 6. 2021, 13:00 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. | - | TJ Turnov "B" | . | ||
110 | 19. 6. 2021, 13:00 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. "A" | - | Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. | . | ||
111 | 19. 6. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště | - | Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. | . | ||
112 | 19. 6. 2021, 13:00 | TJ Sokol Poniklá | - | Volejbalový klub Malá Skála, z.s. | změna pořadatele | . |